• ziadne
    • cele zle, neskoro dodane, dodany nespravny tovar, hrozna komunikacia

nekupovat nikdy nic, tovar by som vratila, ale bojim sa, ze uz by som nevidela ani peniaze ani tovar

• OBJEDNAVAM TOVAR VELA ROKOV NA ROZNYCH STRANKACH,V GURU SOM OBJEDNAVAL 29.12.2016,DNES JE 8.1.2017,OBCHOD SLUBUJE DORUCENIE NAJNESKOR 7-9 DNI,ZATIAL MI NEPRISIEL INFO MAIL,KEDY BY ASI ZASIELKA PRISLA,AJ TAK TO UZ GURU NESTIHNE SOM ZVEDAVI KEDY TO PRIDE,TOTO JE U MNA NAJDLHSIA DODAVKA TOVARU,ZAKAZNIK J.B.

Reakcia obchodu Gurusport.sk

Tento zákazník asi nevie čítať a počítať. Tovar objednal 29.12.2016 a na stránke máme uvedené doručenie do 10 pracovných dní. Štandardne sa nám darí doručiť tovar do 7-9 pracovných dní. Tomuto zákazníkovi sme tovar doručili 11.1.2017, čo je 9-ty pracovný deň. :-)

Nerozumiem ako mozu ponukat tovar, ktory nemaju. Nestalo sa to prvy krat.

Reakcia obchodu Gurusport.sk

Tovar už neponúkame, e-shop bol zrušený, tovar sa už objednať nedá.

• Neviem, ešte nemám skúsenosti.
    • Dlhá dodacia lehota. Chápem však, že boli sviatky.

Zatiaľ negatívne.

• no selé zle

***editované***

• ziadne
    • dlha cakacia doba

nedostacujuce

• zlé fotky nekorešpondujúce s tovarom!

Objednal som si tovar na základe uvedenej fotografie a prišlo mi niečo uplne iné!

Reakcia obchodu Gurusport.sk

Máme zahraničného dodávateľa a tovar, ktorý je v originálnom balení nekontrolujeme, čo ani nie je možné pri množstve zásielok, ktoré odosielame. Ospravedlňujeme sa a tovar samozrejme vymeníme, alebo vrátime peniaze.

• Zistil som, že zimná bunda XXL, ktorý som objednal, je krátka, najmä rukávy a tak úzka, že mi chýbalo 20 cm na jej zapnutie. Bežne nosím veľkosť XXL a je mi mierne voľná.
    • Zavádza vo veľkostiach tovaru. XXL je podľa nich v skutočnosti L. Takže pozor!!

Mimoriadne slabý, nespoľahlivý.

Reakcia obchodu Gurusport.sk

Tovar, ktorý ponúkame na našej stránke máme od dodávateľa z EU a preto aj veľkostné označenie zodpovedá požiadavkám EU. Náš e-shop používa medzinárodné tabuľky, ktoré používajú aj iné e-shopy na Slovensku a EU. U každého tovaru, pri výbere veľkosti je odkaz na tabuľku veľkostí, kde si môže zákazník vybrať podľa konkrétnej značky, alebo všeobecnú tabuľku. My zákazníka nevidíme a nevieme mu doporučiť správnu veľkosť. Zákazník si vyberá veľkosť sám. A stále je tu možnosť vrátenie, alebo výmeny tovaru do 14 kalendárnych dní.

• zle velkostne oznacenie tovaru

Reakcia obchodu Gurusport.sk

• Ziadne uplne naprd je to obchod

Dorucenie trva mesiac ako z alie expresu a to je z ciny a toto je slovenska stranka takze dorucenie je velmi pomale

Reakcia obchodu Gurusport.sk

Na dobu dodania je zákazník upozornený už pri objednávaní tovaru. Štandardne doručujeme do 7-9 pracovných dní.

• nič, pretože nič nirjr pravda, čo uvádzajú
    • príšerne dlhá doba dodania a nakoniec mi dodali iné číslo ako bolo v objednávke, teraz musím na vlastné náklady posielať späť a ešte neviem ako dopadnem s vrátením peňazí!!!

hrôza, nikdy viac tam nebudem nakupovať! Po dvoch týždňoch mi doručili tenisky o číslo väčšie a že ich musím na vlastné náklady poslať naspäť a ako a kedy mi vratia peniaze netuším! Čiže po troch týždňoch čakania nemám ani tenisky a ani peniade len robotu s vybavovaním!!!!!

Reakcia obchodu Gurusport.sk

Žiaľ dodaciu lehotu skrátiť nevieme, náš dodávateľ je v zahraničí. Na dobu dodania je zákazník upozornený už pri objednávaní tovaru. Štandardná doba dodania je 7-9 pracovných dní. Vašu objednávku sme prijali 18.8.2016, spracovali sme ju 19.8.2016 a 30.8.2016 ste ju prevzali čo je 7 pracovných dní. Žiaľ pri kontrole tovaru od nášho zahraničného dodávateľa sme si nevšimli, že v krabici je iné číslo. Tovar Vám samozrejme vymeníme, alebo Vám vrátime peniaze a uhradíme Vám všetky náklady spojené s výmenou. Za spôsobené problémy sa ospravedlňujeme.

• dodacia doba

Reakcia obchodu Gurusport.sk

Na stránke máme uvedené dodanie do 10 pracovných dní (máme zahraničného dodávateľa). Darí sa nám doručovať tovar do 7-9 pracovných dní. Na dobu dodania je zákazník upozornený už pri objednávaní tovaru.

• všetko

Radšej nekomentujem, priekupníci.

Reakcia obchodu Gurusport.sk

Keďže sme nepochopili vyjadrenie tohoto zákazníka, môžeme len doplniť to, že je všeobecne známe, že máme zahraničného dodávateľa :-)

• Vyhody tohto obchodu su dobre skryte. Tak, ze ich nikto nikdy nenajde...
    • Najvacsia slabina je samotna existencia obchodu ponukajuceho tovar, ktory nepredava....

Cele zle

Reakcia obchodu Gurusport.sk

Objednávka bola vytvorená 9.7.2016 (sobota) a 11.7.2016 (pondelok) bola objednávka stornovaná z dôvodu vypredania tovaru, čo bolo zákazníkovi hneď oznámené mailom. Ako u každého obchodníka, tovar sa môže vypredať.

• Dobrá cena
    • Dlhá dodacia doba

Dobrý obchod ale rátajte dlhšou dobou dodania!

• ???

nedodržanie dodacej lehoty

Reakcia obchodu Gurusport.sk

Vážený zákazník, žiaľ Váš tovar sme Vám nevedeli dodať, pretože sa nám stratila časť zásielky od nášho zahraničného dodávateľa. Ospravedlňujeme sa za spôsobené problémy.

• Siroku ponuku sortimentu
    • Nevhodna komunikacia a neustretovost obchodu.

Celkovy pristup sa mi nepaci. No tovar nieje zly

Reakcia obchodu Gurusport.sk

Takto reaguje zákazník, ktorý si napíše dodaciu adresu do Českej republiky, keď na našej stránke máme uvedené, že doručujeme len na Slovensku. Stačí čítať obchodné podmienky.

• Bez komunikacie o stave objednavky

• Źiadné
    • Všetko

Nekomunikujú poriadne, tovar nedodajú.

Tento obchod nikomu neodporúčám,lebo komunikádcia kúpijúcim je veľmi slabé,
    a tovar nedoručujú v termíne.

Reakcia obchodu Gurusport.sk

Vážený zákazník, treba si kontrolovať maily. Bol ste mailom informovaný o prijatí objednávky, o spracovaní objednávky a dodacej lehote, a bol ste informovaný aj o doručení a to mailom i SMS. O čom sme Vás ešte mali informovať? Dodacia lehota uvedená u každého produktu na našej stránke bola dodržaná.

• Volal som a aj mi poslali e-mail, že tovar majú na sklade a predsa sa nedal ani objednať. Potom mi tvrdili, že ma kontaktovali cez e-mail ale mne žiadny nedošiel, volal som im a pani mi tvrdila že som im dal zlý e-mail. Ako mi potom mohli na začiatku potvrdiť objednávku ? Všetkým známym by som tento obchod v živote neodporučil.

Nikdy by som ho nikomu neodporučil.

Reakcia obchodu Gurusport.sk

Vážený zákazník, tovar, ktorý je na našej stránke, je na sklade u nášho zahraničného dodávateľa. Vo Vašom prípade nám dodávateľ žiaľ neoznámil, že tovar bol vypredaný. Hneď, ako sme sa o tom dozvedeli, informovali sme Vás. Ospravedlňujeme sa za spôsobené problémy.