• ziadne
    • cele zle, neskoro dodane, dodany nespravny tovar, hrozna komunikacia

nekupovat nikdy nic, tovar by som vratila, ale bojim sa, ze uz by som nevidela ani peniaze ani tovar

• OBJEDNAVAM TOVAR VELA ROKOV NA ROZNYCH STRANKACH,V GURU SOM OBJEDNAVAL 29.12.2016,DNES JE 8.1.2017,OBCHOD SLUBUJE DORUCENIE NAJNESKOR 7-9 DNI,ZATIAL MI NEPRISIEL INFO MAIL,KEDY BY ASI ZASIELKA PRISLA,AJ TAK TO UZ GURU NESTIHNE SOM ZVEDAVI KEDY TO PRIDE,TOTO JE U MNA NAJDLHSIA DODAVKA TOVARU,ZAKAZNIK J.B.

Reakcia obchodu Gurusport.sk

Tento zákazník asi nevie čítať a počítať. Tovar objednal 29.12.2016 a na stránke máme uvedené doručenie do 10 pracovných dní. Štandardne sa nám darí doručiť tovar do 7-9 pracovných dní. Tomuto zákazníkovi sme tovar doručili 11.1.2017, čo je 9-ty pracovný deň. :-)

Nerozumiem ako mozu ponukat tovar, ktory nemaju. Nestalo sa to prvy krat.

Reakcia obchodu Gurusport.sk

Tovar už neponúkame, e-shop bol zrušený, tovar sa už objednať nedá.

• tovar
    • komunikatívnosť s obchodom

Keďže som objednávala tovar pred sviatkami tak bola aj dodacia doba bola dlhšia, ale nevadí.
    Obchod je vynikajúci. Oboznámil ma, keď niečo s mojej objednávky nemali a dali mi možnosť vybrať si iný tovar. Toto hodnotím veľmi pozitívne.
    Tento obchod odporúčam všetkými desiatimi a určite ho odporučím aj mojim známym.

Ďakujeme.

• Neviem, ešte nemám skúsenosti.
    • Dlhá dodacia lehota. Chápem však, že boli sviatky.

Zatiaľ negatívne.

• no selé zle

***editované***

• Dlhšia doba naskladnenia tovaru. Ale nevadilo mi to, nepotrebovala som to hneď.

• Dobré ceny
    • Skoda že sa mi dá nakupovať len cez e shop, privítala by som aj predajňu priamo v meste.

Odporúčam nákup po všetkých strankach

• ziadne
    • dlha cakacia doba

nedostacujuce

• široký výber
    • veľké množstvo tovaru na stranke, ktoré nevedia dodať

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

• Komunikacia so zakaznikom.

Ako pisu tak aj je.

Odporúčam nákup

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Ihnad po prijati objednavky mi prisiel mail s informaciou, ze po prevereni, ci je tovar u dodavatela ma budu kontaktovat. O chvilu mi telefonovala pracovnicka obchodu ktora ma informovala o tom, za tovar je u dodavatela a oznamila mi priblizny datum dodania. Celkovo pokladam toto za velmi pozitivny pristup a urcite odporucam tento obchod

• Ceny
    • Neprehľadný el. formulár - ktorý nesplňuje zákonné povinnosti
    • Nie celkom zrozumiteľná informácia kedy bude zásielka doručovaná
    • Žiadna SMS od prepravcu či vôbec a akú zásielku doručuje a od koho
    • Uvedený tovar už nebol po objednaní k dispozícii
    • Zákazník netuší akou prepravnou službou mu bude balík doručený
    • Atď. Je toho fakt viac, čo mi zákazníkovi vadí, a nechápem na dnešných eshopoch

Ako obchod môžem celkovo odporúčať, nemám výhrady s doručením objednávky, resp. nič, prečo by som mal obchod označiť ako "neodporúčam", ALE -> el. formulár je úplne mimo, údaje v ňom nespĺňajú zákonom dané podmienky + potvrdenie o vyplnení + znenie formuláru som nedostal na email - dostal som len info že "Vaša žiadosť bude odoslaná k spracovaniu na odpovedajúce oddelenie.". Slovenské alebo česko-slovenské, pretože väčšina eshopov na slovensku je riadených z CZ, je fakt na smutnej úrovni. Nevedel som kedy mi bude doručovaná objednávka od expedície, pretože je uvedené "najbližších pracovných dňoch" - to je čo? 1. prac deň alebo 4? ... Žiadna info od kuriérskej spoločnosti - myslím že väčšina posiela email, prípadne SMS s Dobierkou atď. Proste komunikácia so zákazníkom 0. To že mnou objednaný tovar bol vypredaný beriem, to sa stáva ale ani to nepoteší, pretože na základe toho som sa rozhodol u Vás nakúpiť.

• Skvele ceny, siroky vyber, tovar dodany nacas tak ako maju uvedene na stranke

Odporucam. Spokojnost s obchodom aj komunikaciou.

• Originalita
    • Dlzka dodania

Ak im nesuri nech kupuju.

Odporúčam...

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

• Kvalitne veci za rozumne ceny
    • Zatial ziadne nevidim

Spolahlivy, prehladny, vyborna komunikacia, o vsetkom ma informovali.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

• zlé fotky nekorešpondujúce s tovarom!

Objednal som si tovar na základe uvedenej fotografie a prišlo mi niečo uplne iné!

Reakcia obchodu Gurusport.sk

Máme zahraničného dodávateľa a tovar, ktorý je v originálnom balení nekontrolujeme, čo ani nie je možné pri množstve zásielok, ktoré odosielame. Ospravedlňujeme sa a tovar samozrejme vymeníme, alebo vrátime peniaze.

• Vyborna komunikacia, rychle dodanie, dobre ceny

Odporúčam