Neodporúčam ..tovar som si objednala aj zaplatila 8.1 a je 17.1 a tovar mi neprišiel a ani peniaze mi neboli vrátené:/

Reakcia obchodu gsm-shop.sk

objednali ste si tovar, ktorý bol na objednávku do 30 dní - to bolo od začiatku riadne označené aj v eshope. Toto info ste následne dostali aj do emailu.

po Vašom telefonáte sme Vam vyšli v ústrety a posli tovar ktorý bol skladom nakoľko ste ho potrebovali súrne a doplatok od vás za tovar nebol ešte pripísaný na našom účte ...

ďakujeme za reakciu

peký deň,
    GSM-shop.sk

6 dní od objednania a nič neprišlo, len anketa ako som spokojný.Su tam asi srandisti.Snor

Dobry den,

chcem Vas len upozornit na klamlive tvrdenie - objednali ste si tovar co bol na objednavku do 15 dni co bolo od zaciatku riadne oznacene v eshope. Toto info ste nasledne dostali aj do emailu.

Je logicke ze ste tovar nemohli dostat po 6 dnoch - matematika zial nepusti ani srandistov :)

pekny den,
    GSM-shop.sk

Vôbec netuším, kedy tovar bude k dispozícii, obchod nekomunikuje.

Reakcia obchodu gsm-shop.sk

objednali ste si tovar co bol na objednávku - to bolo aj riadne uvedené v eshope. Každý týždeň sme Vás informovali o stave objednávky a zakaždým sme sa pýtali či ste ochotná na tovar ďalej čakať. A keď tovar prišiel, tak ste nemali oň záujem.

na emaily odpovedáme okamžite a telefóny zdvíhame aj počas obednej prestávky :)

GSM-shop.sk

• objednany adapter nie je "fastcharge", ako je to uvedene pri produkte, nabija ako o polovicu slabsi adapter, ktory som uz doma mala.

Reakcia obchodu gsm-shop.sk

objednávali ste si Huawei adaptér, ktorý nakupujeme priamo od výrobcu Huawei a jedná sa o originálny výrobok. Aby Vám adaptér nabíjal naplno 40 Wattmi tak musí byť táto funkcia podporovaná aj telefónom a tu bude asi problém. Mrzí nás Vaša nespokojnosť.

pekný deň.
    GSM-shop.sk

Tovar ma byť dostupný o 5 dní, ani po 2 týždňoch stále nedostupný.

Reakcia obchodu gsm-shop.sk

v popise bolo uvedené, že dodacia doba pri tovare na objednávku je bez garancie. Zvyčajná doba dodania zo Samsungu je do 5 dní. Bez problému môžete objednávku vždy zrušiť ak nechcete čakať.

GSM-shop.sk

Úhrada dopředu a zboží ani za 11 dnů nedorazilo.

Reakcia obchodu gsm-shop.sk

toto nie je od Vás dosť neseriózna recenzia

- objednali ste si tovar, ktorý nebol a stále nie je dostupný v celej Európe
    - tovar bol označený na objednávku a upozornili sme Vás hneď na to, že nevieme kedy Samsung tovar dodá. Nemali ste s tým najmenší problém a chceli ste čakať
    - na tretí telefonát s info že tovar je stále nedostupný a či Vám vrátime peniaze alebo budete čakať tak ste si zvolili možnosť vrátiť peniaze a tie ste mali do 2 dní na účte

• Špatná komunikaca
    • Dlouhá doba dodání
    • Zboží ani peníze nemám

objednali ste si tovar 13.2. 2023 o 17:57
    tovar bol jasne označený na objednávku do 5 dní
    vybrali ste si platbu vopred a čakali sme na platbu od Vás

18.2.2023 sme Vám tovar odoslali a pred odoslaním sme Vás o tom aj telefonicky informovali
    žiadna iná komunikácia tu neprebehla a tovar dávno máte a dokonca bola splnená aj doba dodania :)

s pozdravom a pekný deň,
    GSM-shop.sk

• Tovar po viac ako týždni ešte stále nedorazil

Reakcia obchodu gsm-shop.sk

objednali ste si tovar, ktorý bol na objednávku

GSM-shop.sk

• klamete a podvadzate ludi ze do piatich 5 dni budeme mat tovar :-)

naco davate dotaznik ved nic sa tym nezmeni.

Reakcia obchodu gsm-shop.sk

aj takýto zákazníci sa žiaľ nájdu

tovar máme skladom, vybrali ste si platbu vopred a platbu ste nespravili
    tak neviem kto tu klame .. prajem veľa spokojných zákazníkov s takýmto prístupom

my sme úspešne na trhu už od roku 2002

Peter Ježek
    majiteľ

Už nikdy viac. Hydrogel nekvalitný a zlý komunikativny prístup na moju osobu.

Dobrý deň prajem,

ďakujeme pekne za Váš nákup aj za recenziu
    nie každému zákazníkovi sa dá vyhovieť

hydrogel fólii sme predali viac ako 100 kusov bez jedinej reklamácie
    špeciálne pre Vás sme túto fóliu zohnali, lebo ste ju nevedeli nikde na Slovensku zohnať a aj tak ste nespokojná

slušne sme sa s Vami cez email bavili a vysvetlili kde môže byť chyba
    niekedy býva problém aj inde ako u nás :)

GSM-shop.sk

• Strasne nje empaticke predavatel, som spital par veci a my ignoroval

Reakcia obchodu gsm-shop.sk

nebola to neochota predávajúceho, žiaľ nebolo Vám rozumieť na čo sa pýtate.

GSM-shop.sk

Tovar nepoužiteľný, peniaze v lufte ...

Dobrý deň prajem,

na tovar máte záruku - nemajú byť prečo peniaze v lufte. Ste jeden z mála s takouto reakciou.

GSM-shop.sk

• Nesedí na telefón na ktorý by mal.
    • za gumený obal vysoká suma

Reakcia obchodu gsm-shop.sk

ak Vám toto púzdro nepasuje na telefón tak máte právo tovar reklamovať
    zatiaľ nemáme žiadne reklamácie žeby tento produkt nepasoval

cenu a presný popis produktu si môže zákazník pozrieť ešte pred odoslaním objednávky

GSM-shop.sk

Objednával som prvý krát je to dva týždne tovar nedorazil... Ďakujem

Reakcia obchodu gsm-shop.sk

tovar ktorý ste si objednali bol na objednávku a bolo to aj riadne označené pri produkte
    preto Vám nemohol ešte doraziť, asi ste si to len nevšimli

tovar na sklade posielame okamžite

• Rychle dodanie

V popise tovaru bolo uvedene, ze sa da zakupit aj bez objednavky priamo v predajni. Nasledne som si to overil telefonicky. Ked som tam prisiel , tak mi pri zvonceku povedali, ze bez objednavky mi nic nepredaju. Musel som sa vratit domov, urobit objednavku, a ist tam opat.

• Doteraz nebola kurierom zasielka dorucena, tovat teda neviem ani ohodnotit.
    SPS - 7030100800951318

objednávku ste poslali 6.1.2020 o 19:50
    dňa 7.1.2020 bola zásielka odoslaná.
    Následne ste boli na dovolenke a zásielku ste si aj po dohodnutom termíne vyzdvihnutia odmietli prevziať.

GSM-shop.sk

Objednal som si bateriu do Lenovo K920 Pro Vibe zn.BL223 OEM. poslali bateriu vyblitú na necelých 15 % s rokom výroby 2014. Ako poslední "šmejdi" .

ďakujeme pekne za Vašu reakciu
    vzniknutá situácia nás veľmi mrzí

Vyberáme si len vopred preverených dodávateľov a výnimočne sa stane že sa problematický tovar dostane do našej ponuky aj keď máme skladom viac ako 9000 produktov. Batéria na tento model sa už žiaľ dávno nevyrába, preto sa mohlo stať že rok výroby bol 2014. Batérie na tento model sme okamžite vyradili z našej ponuky.

GSM-shop.sk

prišiel mi zlý tovar, neoplati sa mi ho vratit spat kedze postovne prevysuje cenu

objednali ste si tvrdené sklo na Huawei P10 Lite a to Vám bolo aj doručené
    mrzí nás ak ste si objednali tovar na iný druh telefónu aký máte

mohli ste nám zavolať a problém by sme sa snažili vyriešiť

GSM-shop.sk

Tovar mi prišiel rozbitý ale sklo na hodinky nebolo poškodené ale zas na hodinkách nedržalo

vzniknutá situácia nás veľmi mrzí