• reklamacia

Priebeh objednavky: tovar objednany, vyzdvihnutie osobne, po rozbaleni a zisteni, ze prevzaty a zaplateny tovar nezodpoveda technickej specifikacii produktu uvedenej na web-stranke obratom o hodinu odovzdany naspat na odbernom mieste.
    Riesenie reklamacie objednavky zo strany e-shopu: vyjadrenie, ze chybne uvedene technicke udaje na web stranke su chybou vyrobcu, a nie predajcu, tovar poslany vyrobcovi na reklamaciu. nemam uz 2 tyzdne ani objednany tovar, ani peniaze, zatial ma nikto nekontaktoval v otazke riesenia reklamacie.
    V dnesnej dobe je uz standardom, ze predajca v tomto pripade vrati peniaze a svoj problem s vyrobcom nepresuva na zakaznika, ktory ma zmluvny vztah s predajcom a predajca by mal garantovat spravnost technickych udajov na stranke.
    E-SHOP ABSOLUTNE NEODPORUCAM.

• za donasku kurierom je platba skoro 5e co odradza nakupovat nic viac by som nemenil len znizil naklad zamenil za postovne do 2e ....

chcel by som kupit kryt predny,zadny,klavesnicu ale neviem ci bude nakup zrealizovany jednotne a aj dobierka spolu?..dovy..

Objednal som kryt na SE xperia x10 mini pro a prišiel mi na obyčajný x10 mini. Nechce sa mi to posielať spat, ale mali by byt dokladnejsi pri vybavovani objednávky. Nie som spokojný a nabudúce budem zvažovať objednávku v GSM shope.

• komunikacia
    • doba dodavky tovaru asi 14 dni !

Arogantnosť a neochota zo strany predavajúceho

Reakcia obchodu gsm-shop.sk

Nakupujete cez eshop a tovar si len vyzdvihujete, takze o neviem co v tomto pripade znamena neochota - tovar si objednate, vyzdvihnete, zaplatite. Dostanete presne to co ste si objednali. Detto aj arogantnost - jediny kontakt so zakaznikom je pri vydaji objednaneho tovaru. T.j. dame vam tovar, ktory ste si objednali a vezmeme od vas peniaze.

• Mlady muz vydavajuci tovar mohol prejavit vacsi zaujem o moju poziadavku a hlavne sa v interkome (prvy ne-elektotronicky kontakt s obchodom) chovat menej sposobom "preco ma otravujete?"

• rychlost
    • To, ze sa v obchode neda platit kartou som zistil az na mieste.
    • Hoci predavaju tovar za vysoke sumy, nie su schopni vydavat.
    • Nebola ochota rozmenit bankovku vyssej nominalnej hodnoty.
    • Po uplne kazdej mojej otazke vyplaseny panko utekal pre odpoved do dalsich dveri.
    • Napokon som musel odist z predajne, ist si rozmenit peniaze, doniest im presnu sumu. Bankomat ani banka v okoli 4 km ziadna nie je.
    • Hotova katastrofa.

Osobne uz v tomto obchode nakupovat nemienim.
    Pre ostatnych odporucam len vo vynimocnych pripadoch.

Reakcia obchodu gsm-shop.sk

AD1. info ze sa neda platit kartou vam pride aj do SMS, do emailu o vybaveni objednavky a je to aj na webe. Treba si precitat.
    AD2. chceli ste platit 500,- eur bankovkou. Zakon umoznuje takuto platbu odmietnut: "Platiť eurom je možné len v prípade, ak nákup presiahne 50 percent z hodnoty bankovky,
    ktorú chce zákazník použiť.“
    AD3. to iste co AD2
    AD4. poradenstvo neposkytujeme, prisli ste si pre tovar na vydajne miesto, nie do predajne
    AD5. My bankomaty a banky nerozmiestnujeme

• predmetna bateria pre samsung z400 bola vyduta - do mobilu sa nedala nasadit a nabijat by som ju neodporucil ani kandidatom do parlamentu; vsimol som si to az pri pokuse o pouzitie.
    • vhladom na cenu (5E) a exotiku starsieho mobilu som to dalej neriesil

Reakcia obchodu gsm-shop.sk

Tovar mate pravo reklamovat aj napriek nizkej cene a exotike starsieho mobilu. Navyse vam preplatime naklady suvisiace s reklamaciou.

• DRZIAK NA I PHONE VYDRZAL 2x100 km - ZREJME VYROBNA VADA ALEBO NIE DOBRA KVALITA

+ DOBRY PRISTUP DO E SHOPU
    + RYCHLO VYBAVENA OBJEDNAVKA
    - VELMI ZLA KVALITA TOVARU

Reakcia obchodu gsm-shop.sk

Mohlo ist o vadny kus. V ponuke mame iba drziak, ktore sa nam osvedcili a je na ne minimum reklamacii.

• slabá komunikácia zo strany obchodu

Reakcia obchodu gsm-shop.sk

Na toto nevieme reagovat, kedze tu nie su ziadne podrobnosti. Komunikacia je emailova o stave objednavky, vybaveni objednavky, prichadzajucej platbe, atd. Na vsetky emaily zakaznikov reagujeme do par hodin, max. 24 hod.

• Neskutočne zlý prístup pri riešení reklamácie. S ničím horším som sa zatiaľ nestretol. Ale ak máte radi arogantné vystupovanie a neúctu voči zákazníkovi. Neváhajte :)

Nikdy viac!!!

Reakcia obchodu gsm-shop.sk

Pri riesenie reklamacii vzdy postupujeme podla zakona. Ak mate pocit, ze reklamacia nebola vyriesena v sulade so zakonom, mozete sa obratit na SOI.
    Nie je tu viac info co znamena "zly pristup," takze nevieme dat konkretnejsie stanovisko.

• Uvadzaju ze ponukaju originalne diely, pritom mi prisiel display na iphone4 a je to cinsky shit, ktory som mohol kupit na ebay za 25€ namiesto 95 €, ktore som zaplatil im! Zistil som to az po namontovani a vtedy uz tovar nie je mozne vratit.

Reakcia obchodu gsm-shop.sk

Tovar, ktory je neoriginalny je oznaceny ako neoriginal.

• Osobný odber
    • Pri osobnom odbere Vás "privíta" brigádnik v gumenných plážových šlapkach s karpinami v očiach a pozerá na vás, že vlastne čo od neho chcete. Na konkrétne otázky k zakúpenému mobilu Vám odpovie že si to máte pozrieť na nete, lebo oni sú iba e-shop. A to nehovorím o komunikácii s nimi. Na e-mail s mojou otázkou ohľadom dodacej lehoty vôbec neodpovedali.
    • Pán majiteľ by si mal veľmi dobre zvážiť, že akého zamestnanca posadí do predajne. Ak mieni naďalej zamestnávať lacnú pracovnú silu (mastnovlasých študentíkov), tak nech radšej neposkytuje osobný odber.

GSM shop nie je hodný titulu finalista Shop roku 2011. Keď obsluhujúci personál nemá k zákazníkom absolútne žiadnu úctu, tak už ani kôli nízkym cenám tam radšej nepôjdem.

Reakcia obchodu gsm-shop.sk

Odpovedame na vsetky emaily zakaznikov este v ten isty pracovny den. Ani raz sa nestalo, ze by sme na email neodpovedali. Poradenstvo neposkytujeme a nevieme vam dat informacie ku kazdemu telefonu, ktory existuje. Preto si to mate pozriet na internete. Ak mate zaujem o poradenstvo pri nakupe, odporucam nakupovat v predajniach, nie cez internet.
    Titul finalista Shop roku 2011 je na zaklade hodnotenia stoviek nasich zakaznikov, takze nie len na zaklade Vasho subjektivneho nazoru.

Hrotty HAKKO boli sice zalisovane v obale, ale po rozbaleni som zistil, ze boli pouzivane a to v takej miere, ze sa nedaju dalej pouzivat.

Reakcia obchodu gsm-shop.sk

v pripade, ak s tovarom nie ste spokojny, mozete ho reklamovat. Vsetok tovar, ktory predavame je nepozivany a zabaleny priamo od vyrobcu, resp. dodavatela.

• originalita vyrobkoch
    • doprava draha mala by byt aj postou aj ked je to pomalsie ale lacnejsie uvazujem o nejakych preoduktoch od vas,ale doprava ma odradza je 5 eur co je vela

Reakcia obchodu gsm-shop.sk

cena prepravy je pri platbe vopred 3,5 eur, co je rovnaka cena ako pri posielani postou. Pri platbe na dobierku je cena 4,7 eur. Postou nebudeme posielat pre jej nespolahlivost a komplikovany system odosielania zasielok.

• - vysoke ceny

Reakcia obchodu gsm-shop.sk

Je to uhol pohladu co znamena vysoke ceny. Zadarmo tovar mat nemozeme :)

• jeden z objednanych nahradnych dielov bol pouzity a predavany ako novy, co ma dost zarazilo. Avsak kedze cena tohto dielu bola cca 1 eur nevracal som tovar naspat.

jeden z objednanych vyrobkov bol pouzity a predavany ako novy, co ma dost zarazilo. Avsak kedze cena tohto dielu bola cca 1 eur nevracal som tovar naspat.

Reakcia obchodu gsm-shop.sk

Predavame nove a samozrejme nepouzite diely. Ak to bol tovar za 1 eur, tak moze ist o vypredaj alebo o tovar, ktory je oznaceny ako druha trieda. V popise to vsak vzdy je presne uvedene.

• Niektore druhy tovaru , ktore neponukaju ine shopy...
    • cena... Dealer ceny su na urovni ceny koncovych zakaznikov v inych shopoch.

Ceny len pre koncovych zakaznikov.
    Dealer ceny su na urovni ceny koncovych zakaznikov v inych shopoch.
    Niektore druhy tovaru , ktore neponukaju ine shopy...

Reakcia obchodu gsm-shop.sk

Dealerske ceny su aj o 50 a viac % nizsie ako pre koncoveho zakaznika. Zalezi na konkretnom produkte. Nie na vsetko mame rozdielne ceny. Napr. pri telefonoch su ceny takmer totozne.

• neviem
    • neviem

Kúpil som batérie ktoré sa nedali nabiť.

Reakcia obchodu gsm-shop.sk

My bohuzial baterie nevyrabame a ani do nich nevidime. Vasa reklamacia sa riesi, moze byt problem v baterii alebo v nabijacke.

• Tovar mal asi o 3€ drahšiu cenu za posštovné ako som mala platiť. Som neskopokjná!!!

Obchod si dáva inú cenu za dopravu ako je v cenníku a v objednávke a to až o 100% vyššiu cenu!

Reakcia obchodu gsm-shop.sk

To je nezmysel. Cena je uvedena v obchodnych podmienkach, kde si ju mozete overit pred vytvorenim objednavky. Druhy krat mate presnu cenu uvedenu ked si vyberate sposob platby a dopravy. Kurier pri platbe vopred 3,7 eur a kurier na dobierku 5,4 eur. System cenu prepravy stanovuje automaticky podla toho co si vy ako zakaznik vyberiete! Cena na fakture je vzdy rovnaka ako na objednavke ktoru odoslete.