Neodporucam. Ziadny potvrdzujuci email som nedostal potom ako som sparvil objednavku. Nevedel som sa dovolat do obchodu po viacerich pokusoch!

• Doteraz tovar nedorazil a obchod nekomunikuje

Neviem čo mám hodnotiť, objednal som si vidlu a obchod to zrušil. Pri tej vidle bola cena 0€ ale objednávka sa dala vytvoriť. To je prvý znak že by mali mať lepší software. Lenže chyba sa nestala na mojej strane ale na ich, v zahraničí to funguje tak že keď je chyba na strane obchodu musia to riešiť. Ak by sme boli v zahraničí vidlu mi jednoducho dodajú zadarmo lebo tak sa uzavrela objednávka čiže kúpna zmluva ale na Slovensku to tak nefunguje. Niekto by mal už dať takýmto obchodom po prstoch lebo budú stále robiť z nás zákazníkov idiotov.

Reakcia obchodu GREEN-BIKE.SK

na e-shope žiaľ nastala technická chyba a tak bola cena nulová. Je zjavné, že nulová cena nie je reálna cena produktu.
    Ani my nie sme neomylní a za chybu sa ospravedlňujeme. Súhlasili ste však aj s obchodnými podmienkami, kde je popísané, ako sa postupuje v takomto prípade.
    Produkt Vám vieme predať za bežnú cenu.

Ani sa neunuvali som mnou komunikovat

• Chyba popis

Niektorym produktom chyba popis a technicke parametre.

Vobec nik sa za 6 dni neozval

Obchod neodpisuje na emaily.

• Obchod síce reagoval, že sa objednávka zdrží, nakoľko tovar nie je skladom, čo ma však viac zarazilo, že na faktúre ktorú som hradil prevodom nebol žiaden variabilný symbol a obchod nereagoval na úhradu, faktúry. Ostáva mi len veriť v poctivosť obchodu a doručenie tovaru.

• nedostatocna komunikacia

Tovar deklarovali dodat 2.4., napriek emailu mi najprv neodpisali a na naliehanie, ze co sa teda deje mi nakoniec o 1 den odpisali, ze tovar im stale nedorazil a ze ani nevedia, kedy im tovar dorazi.

• 0 komunikacia
    • nefunkcny system

tovar na stranke mali ale realne nie , neboli schopny ani dat vediet ze ho nemaju ... keby som im nezavolal tak by som cakal neviem do kedy .
    Vdaka ich neschopnosti mi vypredali aj v druhej predajni bike musel som kupit inu farbu (urcite v tejto situaci toho maju tak strasne vela).

• tovar stale nemam
  • Obiednávka zatiaľ nedorazila posielal som email aby som sa informoval a odpoveď tiež nedorazila čakal by som aspoň informáciu ze sa obiednávka zdrží alebo približnú dobu dodania

Preslo 19dni od objednania, odoslane 2 emaily (na ktore som nedostal ziadnu odpoved), 1 telefonat kde slubovali dodanie. Presiel tyzden od slubovaneho dodania a tovar stale nedorazil.

• tovar mi nebol zatiaľ doručený, ani nebol stanovený predbežný termín a to i napriek skutočnosti, že som za tovar zaplatil bankovým prevodom už pred 10 dňami. Myslím, že som vsadil na "zlého koňa". Dúfam, že do konca bike-ovej sezóny sa tovaru dočkám :(

Tento obchod som využil prvý a určite aj posledný krát. Dodacia lehota v nedohľadne, komunikácia nevyhovujúca

- určitá doba dodania v popise bola ale už je to dva krát dlhšie
    - absolútne žiadna forma komunikácie zo strany obchodu keď nerátam potvrdenie objednávky

Na maily neodpovedaju, na tovar som cakala mesiac s tym ze som ich musela telefonicky kontaktovat, prislubili mi, ze tovar pride o tyzden neskor a budu ma priebezne informovat. Nestalo sa tak. Az na moju vyzvu co je s tovarom mi prisiel mail bez udania dovodu ze objednavku zrusili.

• Nekomunikujú zo zákazníkom

nekomunikuju so zakaznikmi

Nikto neodpovedá na maily. Neznášam to. Des

• na e-shope pri bicykloch nie je uvedené či sú skladom alebo na objednávku
    • netušíte kedy vám príde tovar
    • nie je žiadny kontakt na e-shop, musíte volať na predajňu
    • objednávku som po niekoľkých dňoch zrušil e-mailom, ale žiadna odpoveď, pri objednávke stále svieti, že "prebieha spracovanie"
    • obchod nekomunikuje, neviete aký je stav objednávky

Veľmi zlý e-shop, neviete, či sú bicykle skladom alebo nie, objednáte a môžete čakať aj celú večnosť a žiadne správy o vybavovaní alebo stave objednávky, kvôli informáciám musíte volať na predajňu lebo e-shop nemá kontakt, tam nevedia čo je s objednávkou, síce sľúbia, že to zistia a zavolajú naspäť, ale samozrejme nezavolajú.