OK

• Spoľahlivosť

Výborná komunikácia. Dodaci termín primeraný. Napriek “skladom u externého dodavatela” bol tovar dodaný rýchlo, nepoškodený, správny atd. Veľká spokojnosť .. vrelo odporúčam!

Výborná komunikácia s predajným personálom. Výborná komunikácia cez tel ohľadom mojej objednávky a dodania. Výborná komunikácia s technikom ohľadom nastavenia bicykla údržby a atď. Výborná komunikácia s predajným personálom ohľadom doplnkov, servisu a atď.

• Cena dobra
    • Udajne vsak chyba v systeme, obj zrusena obchodom

• rýchle dodanie a ústretoví personál :)

• dobrá komunikácia
    • rýchle dodanie tovaru
    • menej prehľadná stránka obchodu

• Vysoko odborné služby,komplexnosť,pohotovosť,ústretový prístup.

• Rýchle a bezproblémové doručenie

Môžem len odporučiť

• jediná chyba že sa nedá zaplatiť za tovar pri objednávke ale len na dobierku takže sa treba naháňať s kurierom
    • Objednávka vybavená vo veľmi krátkom čase. Tovar úplne v poriadku.

Apoko

Dobre veci,dobre ceny.

Toto je prvá objednávka v tomto obchode,tovar ktorý som si objednal mi bol doručený v poriadku akurát sa mi nepozdáva či je to ten plášť ktorý som si objednal ,lebo na obrázku ako je v priereze vyobrazený že je zosilnený proti defektu že je tam hrubšia guma vnutri a ked som hmatom skontorloval pášť tak vôbec nepôsobil že by bol hrubší ,skôr mi pripomínal klasické tenké plášte ktoré sa rýchlo zoderú a nie ako bolo uvedené že je to plášť s predlženou životnosťou.

• Rýchlosť dodania, cena

• tovar bol k dodaniu do 7 pracovnych dni, objednany tesne pred vikendom a dodany hned v Pondelok

Neodporucam. Ziadny potvrdzujuci email som nedostal potom ako som sparvil objednavku. Nevedel som sa dovolat do obchodu po viacerich pokusoch!

Tovar doručený relatívne včas, výhrady m k baleniu, nakoľko súčiastky čo som objednával by sa kľudne vošli do malej obálky, a do kartónovej krabičky kde by vošli kľudne pedále a nie takéto malé veci...a že Green bike ...veľa toho "Green" neostane, keď sa takto budeme správať... Ale ďakujem spokojnosť ...

Deklarované dodanie do 7-10 dní sa predlžuje na vyše mesiac. Tak uvidíme...

• Mali tovar ktorý bolo ťažšie kúpiť