• Rýchlosť doručenia

overený e-shop, doporučujem

• Dobrá komunikácia

Moja 2. objednávka v obchode, nejaké maličkosti by sa dali vylepšiť, ale všeobecne super. Pravdepodobne nakúpim znova. Veci som si kupoval na sklad / do zásoby, tam zatiaľ nie je čo hodnotiť, musí prísť rada na ich používanie.

Dobry vyber,dobra komunikacia a dobre ceny

• perfektne ceny, rychle dodanie

• Ok

• Sú seriózny, jednajú rýchlo.
    • Potreboval som zmenu platby z prevodu na dobierku.Malo to byť 1,60€, ale v skutočnosti mi narástla platba o skoro rovných 5€.To ma zamrzelo, ale čo už.Tovar slúži k spokojnosti.

Reakcia obchodu GLOBAL - SPORT

Dobýr den, děkujeme za zpětnou vazbu. Měnil jste platbu z bankovního převodu na dobírku, poroto se cena za dopravu navýšila o tuto službu - tedy 39Kč cca 1,6 Euro. Cena za dopravu, kterou jste měl již v původní objednávce byla 3,56 Euro. Pokud to tedy sečtete cenu dopravy a cenu dobírky, je to těch Vámi uvedených cca 5 Euro. Zřejmě jste tedy opomněl toto sečíst.
    Děkujeme

• Ceny sú nízke
    • Rýchle dodanie tovaru
    • Sídlo v ČR to predražuje prípadné vrátenie alebo reklamáciu tovaru

Odporúčam obchod

Tovar prisiel mierne poskodeny (pravdepodobne preprava). Predajca reagoval okamzite este v den dorucenia a novy tovar mi bol doruceny bez zbytocnych otazok. Odporucam a urcite nakupim aj nabuduce.

• komunikácia
    • ponuka tovaru

Poslali mi trocha iný tovar ako som si objednal, ale myslím si, že to bolo len z nepozornosti, keďže sa jednalo o podobné veci a predpokladám, že nemajú za potrebné ma "okradnúť" o pár korún čo bol rozdiel medzi tým čo som zaplatil a dostal. Škoda, chcel som vyskúšať skôr tie nedodané produkty, ale nevadí. :)

Za chybu sa promptne ospravedlnili. Inak komunikácia s obchodom super. Majú dobrú ponuku tovaru aj dodanie bolo v akceptovateľnom rozmedzí. Zvyšok tovaru vyzeral dobre, aj keď po týždni som ešte nemal čas pozrieť sa na tie veci detailnejšie. Prevodník pre ktorý som robil objednávku vyzerá dobre, viac budem môcť povedať až keď na ňom najazdím trocha viac (hlavne ma zaujíma životnosť).

Pravdepodobne nakúpim znova, aj keď už mám nakúpených komponentov, oblečenia a všetkého možného pre šport tak na 10 rokov dopredu. :)

• Dobrá komunikácia.pekny výber a dobré ceny

Ok

• Spoľahlivý e-shop

• Rýchle dodanie,veľmi prijateľné ceny...

• Ochota personálu
    • Nízke ceny

ok

Jednoduchosť ,netreba nič zložité pri nákupe ,pekný prehľadný web.Tovar v super stave a rýchlosť dodania perfektná.

super

• Rýchle dodanie ,tovar prišiel v poriadku