• Neschopnosť komunikácie
    • Dlhá (NADMERNE) lehota vrátenia peňazí

Dňa 29.2.2024 som vrátila šaty ktorých veľkosť mi nesedela. DODNES mi neprišli naspäť penize, na mail mi samozrejme neodpovedali, telefón nezdvíhajú a na instagrame tiež nereagujú. Ako čítam recenzie, veľmi rada a veľmi ľahko zozbieram viacero ľudí s rovnakou skúsenosťou a obrátim sa spolu s nimi na Slovenskú obchodnú inšpekciu. Ak neviem robiť biznis, tak ho nerobím :)

vsetko ok

• Ceny
    • Rýchlosť dodania
    • Komunikácia

• Rychle dodanie
    • Tovar kupeny vo vyhodnej zlave
    • Kolekcia Morado je vyrobena z pekneho kvalitneho materialu v prijemnej farbe. Netreba sa bat volneho strihu mikiny. Aj cyklo leginy su prijemne, dobre sedia.

• Super spokojnost

Krásny výber šiat veľká spokojnosť milá ochotná predavačka odporúčam

• Pekný a jedinečný sortiment
    • Pekné fotky

• Možnosť vyskúšať v showroome

Krásne šaty za prijateľné ceny, také ako na obrázku, materiály kvalitné

• Arogantný prístup k riešeniu problému

V V showroome som si vyskúšala a kúpila šaty ktoré sú trblietave predavačka mi tvrdila že trblietky mi v čistiarni upravia tak aby zo šiat neopadávali. Avšak žiadna čistiareň ich nechcela zobrať nakoľko auto opadávanie je enormne keď som šaty chcela vrátiť odmietli mi vrátiť peniaze podotýkam šaty mali ešte visačku boli nepoužité úplne nové! Prístup konateľa bol maximálne arogantný vraj na Slovensku je teraz nová móda kúpiť si šaty použitých na jednu príležitosť a potom vrátiť. nikdy viac v tomto eshope nebudem nakupovať určite je to neodporúčam ani ostatným zákazníkom

Reakcia obchodu Glash.sk

Ďakujeme Vám za zdieľanie Vašej skúsenosti a za čas, ktorý ste venovali nákupu v našom showroome. Je nám ľúto, že Vaše očakávania neboli úplne naplnené a že ste narazili na určité prekážky súvisiace s kúpeným produktom.

Radi by sme poukázali na niekoľko dôležitých aspektov a objasnil okolnosti Vášho nákupu. Počas Vašej viac ako hodinovej návštevy našej predajne ste mali dostatok príležitostí preskúmať šaty a oboznámiť sa s ich charakteristikami, vrátane opadávania trblietok, čo je typický jav pre tento druh oblečenia.

Rozumieme Vášmu sklamaniu ohľadom opadávania trblietok z nových šiat a problémom pri hľadaní vhodnej čistiarni. Naši zamestnanci sa pokúsili ponúknuť rady, ako sa s touto situáciou vysporiadať, avšak zdá sa, že tieto návrhy neboli pre Vás prijateľné.

Je dôležité poznamenať, že keďže ste si tovar zakúpili priamo v našej predajni a mali ste možnosť sa s ním dôkladne oboznámiť, zákon o zásielkovom predaji, ktorý umožňuje vrátenie tovaru do 14 dní, sa na túto situáciu nevzťahuje.

Čo sa týka Vašej následnej žiadosti o reklamáciu opadávania trblietok, je Vaše právo tovar reklamovať a my sme Vám túto možnosť ochotne poskytli.

Je nám ľúto, ale musíme poukázať na to, že sme si všimli trend, keď si zákazníčky kupujú šaty na víkendové spoločenské podujatia a potom ich v pondelok vrátia s tvrdením, že ich nepoužili. Dôležité je zdôrazniť, že naša predajňa a ani eshop nie je služba požičiavania oblečenia a nemôžeme akceptovať vrátenie tovaru v takomto kontexte. Z tohto dôvodu sme v týchto veciach opatrní.

Tím Glash.sk

Som veľmi spokojná aj s tovarom aj s rýchlosťou dodania
    Super

Milá Niki,

ďakujeme za skvelú recenziu! Vaša spokojnosť s tovarom a rýchlosťou dodania nás veľmi teší.

Ak budete mať v budúcnosti ďalšie otázky alebo potrebujete pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás!

Tím Glash.sk

• Neuveriteľne rýchle spracovanie objednávky, super možnosť vyskúšať vybrané šaty a vymeniť/vrátiť. Veľmi milá komunikácia.

Milá Damaris,

chceme sa vám úprimne poďakovať za vašu recenziu! Sme veľmi radi, že ste mali s naším eshopom pozitívnu skúsenosť! Našim cieľom je poskytovať vám výnimočný zákaznícky zážitok, a vaša recenzia nás presviedča, že sme na dobrej ceste. Ak budete mať v budúcnosti ďalšie otázky, požiadavky alebo potrebujete pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás!

Ešte raz ďakujeme za vašu podporu a dôveru.

• Dodanie bolo rýchle
    • Materiál nekvalitný
    • nazivo úplne inac vyzerajú ako na fotke , veľmi klamlivo nafotené , zamna zavádzajúce že sú šaty kvalitne keďže ani lacne niesu , no na živo boli sklamanie :(
    • Už by som neobjednala odnich
    • Šaty som už poslala spat no stále som nedostala ani len mail že ich obdržal a kedy môžem očakávať vrátenie peňazí

Vážená Kinga,

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu, aj keď nás veľmi mrzí, že váš nákup nebol podľa vašich očakávaní. Radi by sme zdôraznili, že fotky produktov na našej stránke sú úplne totožné s realitou a zatiaľ sme nezaznamenali žiadne sťažnosti v tejto oblasti. Rovnako sme prešli naše recenzie a doposiaľ sme nezaznamenali žiadnu negatívnu spätnú väzbu týkajúcu sa týchto konkrétnych produktov.

Ohľadom vrátenia peňazí za vašu objednávku, ospravedlňujeme sa za akékoľvek zdržanie v komunikácii. Skontrolovali sme vašu požiadavku a uistíme sa, že sa o ňu okamžite postaráme. Očakávajte e-mail s potvrdením o vrátení peňazí v priebehu nasledujúcich dní.

Vaša spokojnosť s naším eshopom a vaším nákupom je pre nás dôležitá a naším cieľom je vám poskytovať vždy kvalitné produkty a služby. Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek otázky, pripomienky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám budeme k dispozícii.

• Zaujimave kusky
    • Pekne fotografie
    • Prehladna stranka
    • Detailny popis k jednotlivym kuskom

V eshope som nakupovala prvykrat. Mala som obavy, nakolko mi stranka nebola znama, ze to je niektory z tych aktualne “rychlopecenych” eshopov. :)
    .Mala som obavy z kvality produktov - fotky podozrivo krasne, cena vysoka a material 100% polyester - nebolo mi vsetko jedno, preto som si vyhľadala recenzie. Tie na tento eshop len pozitivne - skusim to teda. Na stranke ponukaju zaujimave unikatne kusky, co ma napokon k nakupu presvedcilo.
    Balik mi prisiel do 2 dni, ako deklaruju na stranke. Starostlivo zabaleny, takze moj prvy dojem bol fajn. Po odbaleni ma cakalo dalsie prekvapenie. Produkt totozny s fotkou, na dotyk uzasne prijemny, obleceny ukaze este krajsie, skvely strih - nad ocakavania. Kúpu neľutujem a aj napriek prvotnym obavam som rada, ze som mu dala sancu. Odporucam

Milá zákazníčka,

veľmi nás teší vaša recenzia! Sme radi, že ste sa rozhodli nám dať šancu, aj keď ste mali počiatočné obavy. Vaša spokojnosť a pozitívny zážitok z nákupu sú pre nás veľmi dôležité. Je skvelé počuť, že balík dorazil rýchlo a v dobrom stave, a že produkt prekonal vaše očakávania. Naším cieľom je ponúkať unikátne kúsky, ktoré vás potešia, a sme radi, že ste boli spokojní s vaším výberom.

Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám preukázali tým, že ste si u nás spravili prvý nákup, a budeme sa tešiť aj na váš opakovaný nákup na našom eshope. Ak budete mať akékoľvek ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať.

Ešte raz veľmi ďakujeme za vašu podporu a odporúčanie.

Tím Glash.sk

Veľmi rýchle dodanie, na druhý deň. Šaty krásne kvalitné prevedenie, ako na obrázku.

Milá Elena,

chceme sa vám úprimne poďakovať za vašu pozitívnu recenziu a za to, že ste si našli čas na ohodnotenie vášho nákupu v našom eshope. Vaša podpora a spokojnosť s našimi produkty sú pre nás veľmi dôležité.

Teší nás, že ste mali pozitívny zážitok a dúfame, že vás naše produkty budú aj naďalej tešiť. Ak budete mať nejaké ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás.

Ešte raz ďakujeme a prajeme vám veľa radosti s vaším nákupom.

Tím Glash.sk

Nádherné šaty, sedia presne podľa vybranej veľkosti

Reakcia obchodu Glash.sk

chceme vám vyjadriť našu vďaku za to, že ste si našli čas a ohodnotili váš nákup v našom online obchode.

Tím Glash.sk

Na dohodnutom termíne vyskúšané šaty, milý a ústretový prístup, všetky saty nadherne, ešte krajšie ako na foto. Ďakujem mj

Milá zákazníčka,

veľmi nás teší vaša nádherná recenzia! Je pre nás veľkou radosťou čítať, že ste mali u nás príjemný zážitok počas nakupovania. Vaše slová nás motivujú k tomu, aby sme pokračovali v poskytovaní výnimočných služieb a kvalitných produktov.

Ešte raz ďakujeme za vašu podporu a dôveru v našom eshope. Veríme, že sa v budúcnosti ešte na nás obrátie a my vám opäť pomôžeme s výberom šiat!

• Krasne veci skvela komunikacia

Milá zákazníčka,

ďakujeme vám zo srdca za vašu nádhernú recenziu! Teší nás, že ste spokojní s našimi produktmi a našou komunikáciou. Vaša spokojnosť je naším hlavným cieľom a snažíme sa, aby sme vám poskytovali len tie najlepšie služby.

• Rýchlosť dodania tovaru

Milá Elena,

ďakujeme za vašu pozitívnu recenziu! Vaša spokojnosť s rýchlosťou dodania tovaru nás veľmi teší. Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás!

Spokojnosť kvalita krásne balenie

Reakcia obchodu Glash.sk

ďakujeme vám za Vašu recenziu. Teší nás, že ste boli spokojná s našimi produktmi a starostlivosťou o balenie. Naším cieľom je vždy zabezpečiť, aby vaša skúsenosť s nakupovaním na našom eshope bola čo najlepšia, a vaša spätná väzba nás ubezpečuje, že sme na správnej ceste.

Tím Glash.sk

Objednaný tovar bol kvalitný a doručenie rýchle. Veľká spokojnosť

Reakcia obchodu Glash.sk

ďakujeme za vašu krásnu recenziu. Vaša spokojnosť je naším najväčším cieľom, a preto sa budeme snažiť aj naďalej vám prinášať výrobky a služby najvyššej kvality. Ak budete mať v budúcnosti ďalšie otázky alebo potrebu nejakú pomoc, neváhajte nás kontaktovať.