• 1.Absolútne žiadna informácia ni neprišla o tom že prešla platba
    • 2.Do teraz neviem či už je zásielka v preprave alebo nie
    • 3. Dlhé dodanie, svoju objednávku som vykonala dňa 9.3. Dnes je 18.3. A stále nič!

Milá Tereza,

Ľutujeme, že vaša skúsenosť s naším obchodom nebola podľa vašich očakávaní. Chceme vás ubezpečiť, že vaša spokojnosť je pre nás prioritou a sme tu, aby sme vám pomohli vyriešiť akýkoľvek problém.

Podľa našich záznamov sa zdá, že objednaný tovar bol produktom, ktorý v čase objednávky nebol skladom, s predpokladaným dátumom odoslania v budúcnosti. Rozumieme, že čakanie na produkt, ktorý je dôležitý, môže byť frustrujúce, a chceme vám poďakovať za vašu trpezlivosť a porozumenie v tejto situácii.

Ak existujú akékoľvek nejasnosti alebo otázky týkajúce sa predpokladaného dátumu odoslania vášho produktu, alebo ak by ste si želali diskutovať o možných alternatívach alebo riešeniach, neváhajte nás kontaktovať. Naším cieľom je zabezpečiť, aby ste boli spokojní s vaším nákupom a službami, ktoré poskytujeme.

Bohužiaľ, nás výrobca informoval, že došlo k zdržaniu v jeho výrobe v USA.
    Bohužiaľ sme dostali neskoro informáciu o výrobcovi a 18.3.2024 sme vás kontaktovali, ospravedlňujeme sa.

Ďakujeme vám za pochopenie a tešíme sa na riešenie tejto situácie k vašej spokojnosti.

S úctou,

Glamot tím

• Ceny
    • Cakanie na tovar
    • Opatovne cakanie na tovar
    • Nekontaktuju vas, ak pride k problemu s dodanim, resp. s omeskanim

Tovar mal byť odoslaný pred 8. dňami, po kontaktovaní z mojej strany mi napísali, že tovar odošlú až o týždeň, kvôli externému dodávatelovi… a zase nič, žiadna reakcia. Tovar mám zaplatený už pomaly mesiac! Neodporúčam a objednala som naposledy.

Zdravíme,
    děkujeme za zpětnou vazbu. Bohužel došlo ke zpoždění na straně dodavatele,
    informaci o pozdním dodání jste měla dostat,
    prověříme.

Omlouváme se za komplikace,
    Glamot tým

Tri týždne po objednaní a tovar neprišiel a ani sprava .

děkujeme za informaci.
    Kontrolovali jsme komunikaci a 17.8. Jsme Vám posílali e-mail:
    Ospravedlňujeme sa, ale vami objednaný produkt bude doskladnený až v priebehu Septembra.

Preto sa chcem spýtať, či počkáte, alebo chcete objednávku zrušiť?

Za komlikácie sa ešte raz ospravedlňujeme.

Produkt byl nakonec doskladněn 23.8.2023 a úspěšně odeslán,
    byli bychom rádi za aktualizaci recenze,
    děkujeme,
    Glamot tým

• Predavaju tovar ktory nemaju skladom. Cize na objednavku cakate dva tyzdne.

Zdravíme Peter,
    objednal jste si neskladový produkt - takto je to i transparentně označeno na webu s pozdějším datumem expedice,
    tento fakt jsme vám potvrdili i do potvrzení objednávky.
    Zboží bylo nedostupné v celé EU, tento týden přijde z USA a poté hned expedujeme.

Hezký den,
    Glamot tým

• Objednávka vytvorená 31. Doteraz nebola ani expedovana. Obchod absolútne nekomunikoval prečo, talze asi tak

3 rôzne webstránky pre jeden obchod

Zdravíme,
    děkujeme za zpětnou vazbu.
    Objednaný produkt je momentálně nedostupný v celé Evropě a čekáme na doručení z USA.
    Zvolil jste si produkt, který byl už v době objednání označen jako neskladový,
    transparentně jsme takto produkt označili i na webu. Po vytvoření objednávky jsme Vám poslali její potvrzení,
    v něm je napsáno datum expedice v druhé polovině února. Prosím zkontrolujte složku SPAM vašeho e-mailu,
    zda se tam e-mail od nás nenachází.

Můžete si být jist, že ihned po naskladnění Vaši objednávku vyexpedujeme,
    přejeme vše dobré,
    Glamot tým.

Sortiment je velmi veľký , komunikácia s obchodom bez problémov ako aj všetko ostatne. Problém mám s kvalitou tovaru. Som kaderníčka poznám značku ktorú som si objednala z vašej stránky . Obrovská napodobenina , strašný fejk. Som sklamaná . Už po hmate flašiek som cítila že flakón aj s potlačou na oko úplne iné , a po nakvapkani olejčeka a ostatných veci na ruku vôña do 10 minút vyprchala. najradšej by som všetko vrátila spať .

Zdavíme,
    děkujeme naší věrné zákaznici od roku 2013 za zpětnou vazbu.
    U všech produktů, které prodáváme máme prověřený původ a prodáváme jen originální produkty.
    Je možné, že se jednotlivé výrobní šarže liší,
    proto prosíme kontaktujte náš zákaznický servis a věříme, že naleznete řešení,
    tak jako už 10 let pro vás konáme ;-)

Přejeme vše dobré,
    Glamot tým

• Tovar bol nekompletný chýbal jeden produkt v balení

Reakcia obchodu Glamot

omlouváme se za neúmyslnou chybu - tu jsme uznali a vrátili peníze.
    Glamot tým.

Tovar som si objednal pred týždňom a do teraz neprišiel. Ani ma do teraz z obchodu nikto nekontaktoval aby mi dal vysvetlenie prečo to tak dlho trvá.

omlováme se za zpoždění.
    Objednali jste si neskladovou položku, která nám výrobce dodal později, než slíbil.

Zboží bylo v pořádku dodáno,
    přejeme vše dobré,
    Glamot tým

• tovar vôbec nedorazil, ani sa nikto neozval

Reakcia obchodu Glamot

kontrolovali jsme Vaši objednávku.

Bohužel platba kartou nebyla úspěšná, tato informace se zobrazila na webu a jelikož jsme neměli platbu, nemohli jsme odeslat objednávku.
    Náš systém Vám odeslal také 2 e-maily, jeden s potvrzením objednávky a druhý s informací o zrušení objednávky v důsledku špatné platby.
    Bohužel některé e-maily - typicky na GMAILu jsou mylně označené jako SPAM,
    prosíme Vás o kontrolu.

Budeme rádi, kdýž se obrátite na náš zákaznické servis a celou věc tam dořešíme,
    hezký den,
    Glamot tým.

Slúbený termín nedodržali, obchod nekomunikuje, človek nedostane ani potvrdzujúci email, ani stav objednávky.
    Čím ďalej tým visc klesajú, asi po dlhej dobe budem musieť hľadať iného dodávateľa

Zdravim,
    studovali jsme Vaši objednávku.

Prosím zkontrolujte složku SPAM, vypadá to, že e-mail s potvrzením objednávky spadl do SPAMU. Odeslaný od nás byl.
    Zde by mělo být také uvedené, že jedna položka nebyla skladem a je s delší dobou dodání a to:
    "Predpokladané odoslanie: 7. 11. 2022"

(přímo citace z e-mailu).

Kolegyně se Vám ještě ozvou ze zákaznického servisu a věřímě, že najdete řešení,

• Tvor bol rozliaty

Doteraz som neobdržala zasielku ani mi o to nedali vediet.

Reakcia obchodu Glamot

kontrolovali jsme platbu u objednávku a platbu. K expedici nemohlo dojít, protože byly vykonány 2 pokusy o provedení platby.
    Dne:
    2. 2. 2022 7:46 Odeslán e-mail neplatná úhrada platební kartou

Vám byl odeslán e-mail o neplatné úhradě platební kartou a objednávka byla zrušena.

Je nám to líto, ale bez platby on-line jsme tuto objednávku nemohli odeslat,
    Glamot tým

Na stránke deklarujú ako dostupný tovar, no v skutočnosti ho tam nemajú...

Reakcia obchodu Glamot

děkujeme za zpětnou vazbu.

Zboží bylo označeno jako dostupné, ne skladové. Byla u něho uvedena i delší doba dodání, bohužel došlo ke zpoždění v rámci předvánoční dodávky na straně výrobce asi o týden.

Za zpoždění se omlouváme,
    Přejeme klidné vánoce,
    Glamor tým.

• Dostala som e-mail pred týždňom, že už príde objednávka, poprosila som niekoho, aby mi to prebral, a objednávka neprišla, a odteraz je ticho čo sa týka kuriéra...

Zdravime,
    dekujeme za reakci.

Zasilka opustila expedicni centrum Glamotu dle planu a jak jsme slibili,
    problem nastal v preprave, budeme kontaktovat dopravce.

Prosime, abyste v techto pripadech kontaktovali nas zakaznicky servis,
    dekujeme,
    Glamot tym.

ponukaju tovar ktory nemaju na sklade a 2x presunuli donanie

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Neúplná dodávka tovaru a cca 10 dňový stres, či Vianočný darček, za vyše 200eur, bude použiteľný. Na koniec to dobre dopadlo, ale ten stres - nikdy viac...

Reakcia obchodu Glamot

paní Dobišová si objednala u nás set žehličky a přípravků. Bohužel výrobce - značka L'Oréal měla systematickou chybu v balení (u všech setů všem distributorům), kdy k žehličkám nedodali přípravky. Je chybou našeho obchodu, že jsme si hned vše nezkontrolovali a to uznáváme. Set jsme dodali obratem v předvánočním shonu - 15.12. si zákazníce balík převzala.

Zákaznici jsme vyšli vstříc a z našich zásob hned jsme doposlali přípravky 18.12. odesláno včetně dárku jako omluva,
    víc jsme dělat nemohli.
    Je nám líto stresu zákaznice, nicméně hodnoceni 10% je našeho názoru neobjektivní.

Přejeme vše dobré a úspěšný start v novém roce,
    tým Glamot.

poobzerám sa po inom obchode

Zdravíme,

omlouváme se za zpoždení u objednávky, které bylo způsobeno v důsledků státních svátků - dnů pracovního klidu, kdy byl Glamot zavřený.

Zpoždění bylo způsobeno v důsledku nesouhladu svátků v CZ a SK. Termín expedice byl zobrazen předem zákazníkovi na webu.

Přejeme vše dobré,
    tým Glamot