Skvely

Rýchle dodanie
    Nižšie ceny oproti iným eshopom

• Spokojnosť

• Vsetko vybornee, kvalitne sampony

Je skvely

• 1.Absolútne žiadna informácia ni neprišla o tom že prešla platba
    • 2.Do teraz neviem či už je zásielka v preprave alebo nie
    • 3. Dlhé dodanie, svoju objednávku som vykonala dňa 9.3. Dnes je 18.3. A stále nič!

Reakcia obchodu Glamot

Milá Tereza,

Ľutujeme, že vaša skúsenosť s naším obchodom nebola podľa vašich očakávaní. Chceme vás ubezpečiť, že vaša spokojnosť je pre nás prioritou a sme tu, aby sme vám pomohli vyriešiť akýkoľvek problém.

Podľa našich záznamov sa zdá, že objednaný tovar bol produktom, ktorý v čase objednávky nebol skladom, s predpokladaným dátumom odoslania v budúcnosti. Rozumieme, že čakanie na produkt, ktorý je dôležitý, môže byť frustrujúce, a chceme vám poďakovať za vašu trpezlivosť a porozumenie v tejto situácii.

Ak existujú akékoľvek nejasnosti alebo otázky týkajúce sa predpokladaného dátumu odoslania vášho produktu, alebo ak by ste si želali diskutovať o možných alternatívach alebo riešeniach, neváhajte nás kontaktovať. Naším cieľom je zabezpečiť, aby ste boli spokojní s vaším nákupom a službami, ktoré poskytujeme.

Bohužiaľ, nás výrobca informoval, že došlo k zdržaniu v jeho výrobe v USA.
    Bohužiaľ sme dostali neskoro informáciu o výrobcovi a 18.3.2024 sme vás kontaktovali, ospravedlňujeme sa.

Ďakujeme vám za pochopenie a tešíme sa na riešenie tejto situácie k vašej spokojnosti.

S úctou,

• Vsetko OK.

Všetko prebehlo v poriadku

• Spoľahlivé

Rýchlo vybavené.

• Dobré ceny, komunikácia, rýchlosť doručenia

Obchod odporúčam. Som spokojná s tovarom aj s rýchlosťou doručenia

• Rychle dodanie, dobra cena

• Ocenujem rychlost dorucenia

spoľahlivý obchod ,rýchla komunikácia ,rýchle dodanie tovaru

Všetko prebehlo v poriadku. Tovar skvele zabalený.