totalny nezmysel, iba to blika a nic viac... Blud.

Pěkný den,
    velice děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. V případě reklamace se prosím obraťte na naši zákaznickou linku, kde s Vámi Váš požadavek vyřešíme.

Tým Giftycity

Uhradila som peniaze nasledujúci deň som dostala email že objednávka bola zrušená..teraz ani peniaze ani tovar nemám

Reakcia obchodu Giftycity

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Zákazník byl informován s omluvou o zrušení objednávky a platba byla vrácena již na jeho bankovní účet.

Tým Giftycity

• Šálka prišla obita na dvoch miestach.

Pěkný den,
    velice děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Zákazník nás informoval a byl mu zaslán dodatečně nový kus hrnečku. Veříme, že další objednávka bude k Vaší spokojenosti.

Tým Giftycity

Expedícia tovaru po viac ako týždni, ak mal byť na sklade, je v dnešnej dobe príliš neskoro.

Reakcia obchodu Giftycity

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Od spárování platby z SK bankovního účtu na CZ účet (který trvá min. 1 pracovní den) měl zákazník zásilku převzatou 5 pracovní den, což je v předvánočním čase s omluvou, že se zásilka pozdrží o 2 dny, která byla zákazníkovi zaslána v pořádku.

Tým Giftycity

pred 10timi dňami som objednala tovar a stále nebol doručený. Najskôr prišiel info mail o tom, že sa expedícia môže posunúť o 2 pracovné dni a následne, keď som sa o pár dní dotazovala na objednávku, odpísali mi, že sa môže expedícia posunúť na 4-5 pracovných dní. Tovar stále nebol odoslaný.

Reakcia obchodu Giftycity

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Zákazník byl informován, že se z důvodu velkého množství objednávek expedice prodlužuje. Nyní již má zásilku v pořádku doručenou.

Tým Giftycity

• Nedohladali platbu napriek niekoľkým mailom , aj keď som na to upozornila, musela som ísť do banky odkiaľ prišiel výpis o zaplatení na ich účet, prešli 3 týždne, som bez tovaru aj bez peňazí

Reakcia obchodu Giftycity

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Zákazník byl kontaktován několikrát, že platba není přijata. Zvolil metodu GO PAY, kde platba vypršela. Nemůžeme udělat refundaci na platbu, která není přijata. Při prosbě, kde jsme chtěli zaslat doklad o zaplacení, zákazník nedodal- Toto hodnocení není fér.

Tým Gifty City sk

Ani email ziadny ci je tovar objednany,ci pride a kedy.

Reakcia obchodu Giftycity

Pěkný den, děkujeme za Vaši recenzi. Neustále pracujeme na zlepšení našeho e-shopu.

Tým Giftycity

• 10.1.2023 som objednala tovar,ktory mi este nedorazil. Volala som,ale nezdvihali. Napisala som e mail,ale odpoved som nedostala

Tým Giftycity

• Dlhá doba doručenia, nezáujem o komunikáciu s klientom

Tým Giftycity

Objednaný tovar bol 8.12.2022 a ešte mi nedorazil, žiadna informácia o stave tovaru.

Tovar som objednala 26.11.22
    Dnes je 7.12.22 a ešte ho nemam

Tým Giftycity

Do dnešného dňa mi tovar nebol doručený. Nakoľko mi neprešla platba cez IB, požiadala som o zaslanie platobných údajov. Platbu som uhradila 28.11.2022. Nedostala som ani potvrdenie o prijatí platby ani tovar za ktorý som zaplatila.

Tým Giftycity

• Pomalí neodpovedaju na emaily nekomunikuju.