• objednal som si krmivo pre ryby a zaplatil ho. Prešiel týždeň a ja krmivo stále doma nemám. A nie je to prepravnou spoločnosťou.

Reakcia obchodu Geckonia

9.1. jste si objednal zboží - skladem do tří dnů. 12.1. jsme ho naskladnili a 13.1. poslali přes zásilkovnu, kterou jste si vybral. Takže zboží je na cestě k vám. V pátek 13.1. jsme vám také psali, že zboží odesíláme.
    Tým Geckonia

Za 12 dní zatím zboží nedorazilo.

Reakcia obchodu Geckonia

objednal jste si zboží skladem do 7 dní, což jsem vám psala v e-mailu.
    A v druhem e-mailu vám přišlo, že jsme zboží předali dopravci a je na cestě k vám.

trvá to dlouho

Reakcia obchodu Geckonia

objednávku jste hradila bankovním převodem. Vaši platbu jsme přijali 31.10. a zboží jsme obratem 1.11. odeslali. Bohužel rychleji odeslat zboží není možné.

Nabizeji zbozi ktere nemaji

Reakcia obchodu Geckonia

objednal jste si produkt, u kterého bylo jasně uvedené, že je skladem do 7 dnů. Okamžitě jsme Vás emailem kontaktovali, protože 10l balení nebylo momentálně skladem u dodavatele a nabídli jsme Vám 5l či 21l, které jsou dostupné, na toto jste vůbec nereagoval.
    Mezitím náš dodavatel naskladnil 10l balení, které u nás na geckonia.eu bude skladem nejpozději 3.11., takže pokud máte o zboží zájem, můžete si ho objednat.
    Mrzí mě Vaše nespokojenost. Bohužel pokud nereagujete na email, tak s tím nedokážeme více udělat.
    Hezký den
    Geckonia

Zboží jsem si objednala na pobočku, s tím ze jen vyzvednu a zaplatím. Bylo mi sděleno, ze granule mám nachystany ale pamlsky a konzervy si mám vybrat nanprodejne. Kdybych chtěla courat po obchodě tak nic neobjednavam a couram se bez objednávky

• Zboží avizované jako "skladem" nedodali a objednávku zrušili až po týdnu.

• Bohužel doba dodání je moc dlouhá.

Obchod zatím úplně bez odezvy. Obdrželi peníze a zatím ani voda, ani vzduch . Tak jsem zvědavá kdy a co mi vlastně přijde.

Objednávka nebyla vůbec potvrzena a zboží vůbec nedorazilo.

• Neobdržel jsem svůj balíček

• Zajímavé ceny
    • Minulá objednávka z počátku července 2022 proběhla v pořádku včetně rychlého doručení hned po státních svátcích.
    • Na kontaktní tel. +420 602 169 187 se nyní nelze dovolat (nedostupný)
    • Zaplacené zboží nebylo dosud odesláno, přičemž dnes vyprší lhůta 7 dní na doručení
    • Žádná reakce na písemný dotaz k objednávce

Doufám, že jde pouze o krátkodobý výpadek obchodu (ač pro mne velmi nepříjemný s ohledem na mé docházející rezervní zásoby krmiva), zboží dorazí a vše bude zase OK.
    Poté jsem ochoten tuto reakci upravit dle nové situace.

• Penize za zaplacene zbozi ktere nebylo skladem obratem vratili
    • Zbozi uvadeli ze je skladem a ve skutecnosti nebylo

1.7.2022 som si zakúpil produkt Lucky reptile Sphagnum moss 100g 3 ks. Obchod sa viac ako týždeň neozval. 12.7.2022 prišiel email s odpoveďou: Daný produkt sa vypredal lebo je oň veľký záujem. Ale zohnali sme totožný produkt len od inej značky a pošleme ho čoskoro. Tovar mi prišiel v piatok 15.7.2022. Ok. To beriem že sa produkt vypredal. Aj to že sa predĺžila dodacia lehota. Ale najviac ma nahnevalo že mi poslali úplne iný produkt. Komodo 100% natural moss. To je nejaký mach z Kambodže. Ale ja som chcel rašelinník. Tak sa mohli aspoň opýtať či môžu zaslať alternatívu a nie poslať mi mach. Lebo s rašelinníkom od Lucky Reptile som naozaj spokojný. Ja ho používam na pestovanie hmyzožravých rastlín rodu Nepenthes.

Zboží mělo být do 3 dnů skladem, ale ani po více než týdnu od přijetí platby obchod zboží neodeslal a zatím nekomunikuje.

tváří se jako slovenský šop, ale posílají zboží z Tišnova na Slovensko, poslali v pátek, dorazilo ve středu
    nepřijatelně dlouho to trvá

Tovar po siedmych dňoch od zaplatenia nebol odoslaný a obchodník neodpovedá na emailovú komunikáciu.

Je mi lito, ale po uz vice jak 5-ti dnech dopredu zaplacene zbozi stale nedorazilo, tel. cislo je nedostupne a na email nikdo nereaguje. Super

Reakcia obchodu Geckonia

Dobrý den, objednal jste si produkty u kterých je uvedeno "skladem do 7 dnů" Objednávku máme pro Vás připravenou a budeme ji odesílat v daném limitu.

Eshop už týden nekomunikuje!

• V době mého nákupu dobrá cena. 249 Kč
    • Nyní zboží předražené 329 Kč.

Nakoupil jsem zde poprvé, jen proto že zboží bylo za nejlepší cenu na internetu. Momentálně je zde toto zboží předražené ,takže už zde nakupovat nebudu.( jednalo se o zboží Vepřový rypáček Vetamix 1 kg.)

Reakcia obchodu Geckonia

Dobrý den, nerozumím Vaší recenzi. Vy jste koupil od nás zboží za super cenu, ale nedoporučujete nás, protože už je u nás zboží dražší? Neměl byste spíš být rád, že jste stihl nakoupit před zdražením?

Nemůžeme ovlivnit cenu výrobku, když nejsme výrobce a pokud zdraží výrazně výrobce, tak musíme také. Děkuji za pochopení.

• Byl to můj první nákup který nedopadl dobře
    • Komunikace na bodě mrazu.
    • Neprofesionalita obchodu.
    • Nerereagují na hovor, email.

Byl to můj první nákup a poslední, byl jsem tak důvěřivý že jsem zaplatil předem , po týdnu jsem se začal zajímat proč stále mi objednávka nebyla vyexpedovaná, ani po 3 emailu jsem nedostal odpověď , až po dalším zavolání , bohužel k příjmutí hovoru ze strany obchodu nedošlo, mi najednou byl poslán email z odpovědí a posláním peněz na účet.
    Za mně nedoporučuji tento obchod.