• Neposlali tovar nevratili peniaze nekomunikuju

• lack of communication

Where are my lamps???

• TOVAR NIEJE SKLADOM

Parodie na e-shop bohužel i takto se dá podnikat.
    Raději si zboží objednejte jinde, tady napíší že ho nemají, za 2 hodiny zase píší že už ho mají, nejdřív že ho odešlou za týden, pak zase za dva dny, TRAGÉDIE.......

Reakcia obchodu Geckonia

objednala jste si zboží vedené skladem "do 7 dní". Zboží jsme Vám poslali za dva dny od objednání. O všem jste byla informována. Zboží jste si nepřevzala a na email zda máme poslat znovu a nebo proč nebylo zboží převzato, jste nám ani neodpověděla.
    Opravdu nevíme, jak bychom ve Vašem případě mohli více zlepšit zákaznický servis, abyste byla spokojená.
    Geckonia

po týdnu obchod napsal, že nemůže z důvodu Covidu odeslat. Nedostatečná komunikace

Reakcia obchodu Geckonia

moc nás mrzí, že jste nebyl spokojen. Bohužel covid zasáhl celý tým Geckonia naráz a opravdu se stalo, že jsme byli fyzicky stavu odpovídat na emaily až po týdnu.

• Absolutně žádné
    • Objednávka doposud nedorazila (nyní je to týden od zaplacení objednávky)
    • Nereagují na maily
    • Nekontaktivatelní
    • Objednávka uhrazena a do teď ve stavu objednávky svítí políčko neuhrazeno. Několikrát zkontrolováno ČÚ i VS. Odesláno e-mailem potvrzení o úhradě, do teď bez jakékoliv reakce..
    • Nedoporučuji!

Reakcia obchodu Geckonia

moc nás mrzí, že jste nebyla spokojena. Bohužel covid měl celý tým Geckonia naráz a opravdu se stalo, že jsme byli fyzicky stavu odpovídat na emaily až po týdnu. Zboží jsme Vám odeslali po týdnu 8.2. a v pořádku dorazilo.