• Kvalitné oblečenie
    • Viac menej rýchle dodanie
    • Objednal som si 4×kratasy a prišla mi objednávka iba z tromi, zo zníženou cenou o tie jediný kratase... Bez udania dôvodu

Objednala som si prvý a poslednýkrát. Takto neprofesionálny prístup som ešte nezažila so žiadnym eshopom.

Urobila som objednávku. Viackrát som ich informovala o tom, že objednávku by som potrebovala doručiť čo najskôr. Písala som im email vo štvrtok večer a chcela sa informovať, či im tovar už dorazil. Odpísali, že nie a bude doručený až budúci týždeň, a že mi ďakujú za pochopenie. Tak som ich poprosila o zmenu z osobného odberu na doručenie, keďže sme tovar potrebovali cez víkend odovzdať a teda nám to budúci týždeň už nesúrilo.

Na druhý deň, teda v piatok doobeda mi napísali email, že objednávku odovzdali kuriérskej spoločnosti a bude doručená v nasledujúci pracovný deň, čiže v pondelok. Na čo som im ihneď niekoľkokrát volala, ale vôbec nedvíhali telefón. Tak som im napísala sms, kde som sa ich opýtala prečo keď som ich viackrát informovala o tom a prosila, že tovar potrebujeme čo najskôr doručiť, tak ma nekontaktovali, že tovar dostali a tak by sme si pre neho mohli ihneď prísť. Ušetrili by si tak oni prácu a nám financie za doručenie. Zrazu mi vedeli ihneď odpísať a to úplne bludy, že osobný odber majú od 8-12h, ale vlastne tovar už odoslali na doručenie (ešte ráno v tento deň som im písala email, či mi vedia napísať kedy asi približne im tovar dorazí, resp. kedy ho môžem očakávať, na to vôbec neodpísali). Volala som do kuriérskej spoločnosti, tam mi povedali, že tovar nemajú, že bola zadaná iba objednávka na doručenie. Tak im píšem znova, že keď objednávku ešte neodovzdali, či by sme sa vedeli dohodnúť na osobnom odbere. Na stránke majú uvedené, že po dohode prostredníctvom telefonátu to je možné aj v iný termín, ale to by ten telefón museli najprv zdvihnúť. Načo mi bolo odpísané, že žiaľ sa už vo firme nikto nenachádza, ale že tovar bol vlastne aj tak odovzdaný kuriérskej spoločnosti a snáď mi v pondelok príde.

Absolútne sa nesnažili so mnou túto situáciu vyriešiť. Len ma odbíjali s tým, že sa nedá nič robiť, že oni majú veľa objednávok, a že mi prajú pekný víkend. Jedna vec je, že sa takéto niečo stane, ale vec druhá je, ako danú vec hrozne odkomunikovali. Toto je totálne neprozákaznícky prístup a po tejto skúsenosti prišli o minimálne jednu novú zákazníčku.

S kvalitou produktov som spokojný.
    Objednával som už asi 3-4 krát ale nálepky boli pribalené len raz.

Dobry den,

dakujeme za Vasi recenzi. Proverovala jsem u kolegu, ze samolepky se pridavaji pravidelne a jejich sortiment se prubezne meni. Nekdy jich je vice, nekdy mene.
    Zkuste pri pristi objednavce pripsat poznamku, ze minule jste nedostal samolepky a kolegove Vam tam podle moznosti prihodi nejake navic :)

Super nákup, dobrý tovar

Zuzana, Gangstagroup team

prijala by som info aspon mailom, ze cast objednavky nedorazi. za mna komunikacia do zakaznikom o nicom

• - kvalitny tovar
    • - prijateľné ceny
    • Slabý výber niektorých značiek napríklad Amstaff

Dobry den,

od znacky Amstaff mame v ponuke vzdy celou kolekci, ktera se ale prubezne vyprodava. Objednaval jste si na konci roku a to souhlasim s Vami, je uz vice jak pulka kolekce pryc a pomalu se pripravujeme na naskladneni nove jarni kolekce.

S priatelskym pozdravom

Zuzana, Gangstagroup.sk team

• Možnosť okamžitej vymení tovaru +++

Rýchle a ústretové jednanie

Super

Zuzana, Gangstagroup team

Ja s mojim priatelom sme spokojny vzdy ... spolahlivy ... vec pride taka ako ma ...

Zuzana, Gangstagroup team

Obchod všetkým odporúčam,super rýchle dodanie,skvelé ceny

• Příznivá cena
    • Informace o dostupnosti
    • Kvalitní produkty

Zuzana, Gangstagroup team

tri objednávky po sebe boli zrusené zo strany obchodu, že bohužial ale daný tovar nemáme.

Vazeny zakazniku,

mrzi nas, ze jste nebyl spokojen s nasi sluzbou a dostali jsme negativni hodnoceni. Chceme Vam vysvetlit, ze to neni bezne zrusit zakaznikovi 2 objednavky. Ve Vasem pripade nastala technicka chyba a system nabidl vyprodanou velikost.
    O zruseni obou objednavek jsme Vas ihned informovali emailem a nabidli slevu jako kompenzaci.

Kdybysyte se rozhodl pro novy nakup u nas, pevne verim, ze bysme si reputaci napravili :)

S pratelskym pozdravem

Zuzana, Gangstagroup.sk team

• Rýchle dodanie , prehľadnosť stránky .

Zuzana, Gangstagroup team

• príliš pomalé vybavovanie - príliš dlho sa čaká na odoslanie tovaru

Dobry den,

dekujeme za Vase hodnoceni. Tovar skladem odesilame ihned jeste v ten den. Zakaznik vidi dodaci lhutu uvedenou vzdy pod nazvem produktu jeste pred objednavkou.
    Konkretne vy jste si objednal tricko, ktere melo u sebe uvedenou dodaci lhutu 8 pracovnich dni, proto jsme museli cekat na jeho naskladneni. Po kontrole shippingu vidim, ze Vam objednavka byla dorucena presne 8. pracovni den a vse tedy probehlo podle informaci, ktere jsme Vam pred objednavkou poskytli.

Dekujeme za Vas nazor a budeme se tesit na Vas dalsi nakup :)

S pranim hezkeho dne

Zuzana, Gangstagroup.sk

• Majú produkty ktoré inde nenájdem

Skvelý obchod a po objednávke expresné odoslanie

Zuzana, Gangstagroup team

• Naozaj som veľmi spokojný s profesionálnym prístupom.

Odporúčam