tri objednávky po sebe boli zrusené zo strany obchodu, že bohužial ale daný tovar nemáme.

Vazeny zakazniku,

mrzi nas, ze jste nebyl spokojen s nasi sluzbou a dostali jsme negativni hodnoceni. Chceme Vam vysvetlit, ze to neni bezne zrusit zakaznikovi 2 objednavky. Ve Vasem pripade nastala technicka chyba a system nabidl vyprodanou velikost.
    O zruseni obou objednavek jsme Vas ihned informovali emailem a nabidli slevu jako kompenzaci.

Kdybysyte se rozhodl pro novy nakup u nas, pevne verim, ze bysme si reputaci napravili :)

S pratelskym pozdravem

Zuzana, Gangstagroup.sk team

Objednáte si tovar ktorý je SKLADOM a napokon vám zrušia objednávku z dôvodu TOVAR UŽ NIE JE SKLADOM. Za mňa prvý a aj posledný krát

Dobry den,

je nam to velmi lito, nastal technicky problem a system nestihl velikost stahnout. O situaci jsme Vas informovali okamzite 1,5 hod po vytvoreni objednavky a nabidli slevu na novou objednavku.

Jeste jednou se omlouvame, obcas se muze vyskytnout i takovy problem, snazili jsme se Vas o tom hned informovat.

S priatelskym pozdravom

Zuzana, Gangstagroup team

nenechali na 3 splátky ale reklamujú.zbytocne odomna vymáhali rodné cislo a cislo OP!

Dobry den,

rodné číslo a OP jste neposkytl nám jako obchodu, ale společnosti 365Bank, kteří zpracovávali Vaši žádost o nákup na splátky. Pokud Vaši žádost zamítli, mají k tomu vážné důvody. O své údaje se nemusíte bát, neposkytují je dokonce ani nám jako ochodu, kde nakupujete. Jsou tedy zcela v bezpečí.

Zuzana, Gangstagroup.sk team

• objednali sme XL, a dostali sme XXL.

• Obchod zrušil po 10 dňoch objednávku.

Dobry den pane Tomas,

je nam velmi lito, ze jsme museli zrusit Vasi objednavku. Dodavatel nam nedokazal zajistit dodani tovaru ani pres nasi urgenci. Jeste jednou se omlouvame za komplikaci.

Zuzana, Gangstagroup.sk team

• Ako mám hodnotiť keď mi tovar do dnešného dňa nebol doručený ??!?!?

• Dlhé čakanie na objednávku
    • Balík mal prist v piatok a je štvrtok a zatial nič

Dlhe čakanie na tovar, spravovanie objednávok , uz čakam 13 dni na moju objednávku a stále nič

• Podľa objednávky č:10082872 mal byť tovar doručený do 6-8 dní. Do dnešného dňa tovar nebol doručený. A čo teraz?

Poslali mi len polku objednavky,komubikacia obchodu preco sa tak stalo,nulova.uz tam viac nenakupim

Na tričku je flak na jednej strane na druhej malá dierka vditelne ihned po odbalení ..takže musela byt viditelná aj pri zabalení ..pekné sviatky

neskoré dodanie tovaru

12 dni prešlo tovar stale neprišiel ...

• jedným slovom otras..4. decembra som si objednala vianočný darček pre brácha..až keď som sa 12.12. ozvala mailom, či mi balík príde do Vianoc (keďže telefonicky ma zrušili, že mám napísať mail), na druhý deň mi odpísali, že tričko stále nemajú na sklade a že v priebehu dňa ma informujú o stave mojej objednávky, kým som sa ale 15.12. ja sama opäť neozvala, že čo je s mojou objednávkou, nikto mi nič nenapísal..potom konečne odpoveď, že to čo som si vybrala ani nedostanem, ale že si môžem vybrať niečo iné..tak som si teda vybrala a považovala som vec konečne za vybavenú..nakoniec, keď som vo štvrtok, predposledný pracovný deň napísala, či mi vôbec odoslali môj balík tak v piatok posledný pracovný deň mi prišiel mail, váš balík sme práve odoslali..žiadne ospravedlnenie, vysvetlenie, proste nič, pritom dobre vedeli, že do Vianoc už nič nedostanem..takže ďakujem..prvá zlá skúsenosť s nakupovaním cez internet a to takto nakupujem roky a pravidelne..

• Pri minulej objednávke spokojný.
    • Najnovšia objednávka vytvorena 10 dní späť a žiadny tovar neprišiel.

Tovar došiel veľmi začpinený fľakmi.

Dobry den,

ano, polokosile mela vyrobni chybu a bohuzel jsme ji takto obdrzeli primo od vyrobce. Kuryrem jsme Vam doposlali novy kus, ktery je v poradku. Doufam, ze se pohodlne nosí a jste spokojen.

Zuzana Mikulaskova, Gangstagroup team

Objednavka uskutocnena,potvrdena s tym ze do 6pracovnych dni mu bude dorucena...dodnes neprisla. Na mail ohladne objednavky nereaguju. Nastastie som si to dala poslat na dobierku a neplatila som vopred. Nabuduce si dvakrat rozmyslim ci si odtialto nieco objednam

Dobry den pani Tatiana,

je mi velmi lito, ze nejste spokojena. Kontrolovala jsem Vasi objednavku a praci kolegu. U Vasi objednavky jsme nestihli obvyklou dodaci lhutu 6 pracovnich dni pro tento tovar (byla prekrocena o 4 dny). Prace kolegu probehla v poradku. Kolegove Vas kontaktovali telefonicky, omluvili se za meskani, vysvetlili Vam duvod a sdelili, kdy bude objednavka odeslana.

Podle vypisu UPS vidim, ze Vam byla objednavka dorucena. Doufam, ze vse dopadlo v poradku a jste s tovarem spokojena. Jeste jednou se ospravedlnujem za meskani.

Zuzanan Mikulaskova, Gangstagroup team

• Vulgárna recenzia bola vymazaná.

objednala som mikinu na Vianoce. Doteraz nedorazila. Info v sps mi nevedeli dať . Dovolať sa nedalo. Na mail mi prišla chabá odpoved že objednávka je nevysledovateľná a že majú toho veľa. Toto mna ako zákazníka nemusí zaujímať. Ja som objednala včas, doba doručenie 5-6 pracovných dní nebola dodržaná.

Dobry den pani Lencesova,

je mi velmi lito, ze jste byla nespokojena. Nase firma odeslala zasilku s objednavkou vcas, bohuzel doslo k pochybeni ze strany kuryrni sluzby UPS - SPS, ktera tyden pred Vanoci zazivala doslova peklo a Vasi zasilku pocas prepravy stratila. Jejich linky jsou pocas Vanoc vzdy vytizene, proto muze byt nekdy obtizne se jim dovolat. Kontrolovala jsem praci mojich kolegu a z nasi strany bylo poslano celkem 6 emailu s urgenci a nasledne i nova nahradni zasilka.

Za cely Gangstagroup team se Vam jeste jednou omlouvam.

Zuzana, Gangstagroup team

Mozno by bolo fajn keby zodpovedni pracovnici citali objednavky pozornejsie....

• neviem
    • pri tomto tovare čo som objednala nebolo napisane z akeho materialu je tovar a ked prišiel tovar bola som zklamana z materialu a dost velka cena za tu kvalitu tovaru

Dobry den pani E.,

je mi velmi lito, ze jste nebyla spokojena. Materialove slozeni doplnujeme u produktu prubezne. Pokud tento udaj nekde chyba,radi Vam obratem odpovime na nasem emailu, telefonu, kontaktnim formulari nebo Zopim chatu.

Konkretni prodlouzeny svetrik z Vasi objednavky je od nemecke znacky Urban Classics, ktera si na kvalitnim materialu zaklada. Jeho presne slozeni je 50 % Polyacryl a 50 % Viskoza. Osobne si myslim, ze cena 29,9 € neni velka, protoze svetrik je z dobreho materialu a az ke kolenum.

Pokud jste mela o tovaru jinou predstavu, mate moznost tovar bez udani duvodu vratit a penize Vam budou vraceny v plne sume. Vsechny potrebne informace naleznete v Reklamacnim formulari (ktery byl v zasilce) nebo na nasi strance.