Dlhá doba dodania, tovar je možné vrátiť len do Čiech, poštovné má vyšlo na 10€

• Zlá komunikácia

Chcú dopredu peniaze a potom až tovar..toto NIKDY NEROBIM.Tak ....NEODPORUČAM!!!

• Klamú a zavádzajú
    • Komunikácia otrasná
    • Žiadna info o objednávke niekoľko dní od objednania

Absolútne NEODPORÚČAM.
    Komunikácia žiadna, prišlo potvrdenie o objednávke odvtedy dosť dlho žiadny e-mail či už o vyskladnení alebo odoslaní. Po dlhšej dobe napísali že tovar nemajú skladom a rušia objednávku. Šťastie, že objednávka nebola zaplatená pretože by som sa peňazí asi nedočkala nikdy.
    Celý eshop je podvod!!!

• Iba mi na email odpísali ze tovar bude meškať

Objednala som si tovar pred 10 dňami a zatiaľ mi nič neprišlo

Do dnešného dňa som nedostala ani len odpoveď, kedy bude tovar doručený. Na moju otázku po troch dňoch po zaplatení som odpoveď nedostala. Teraz po 8 dňoch stále neviem, kedy mi tovar doručia.

• Tovar som objednal pred 7 dňbami, doterza mi nikto neodpovedal a ani nenapísal čo je s tovarom
    • dlha doba dodania

Doteras mi tovar nedorazil

• Tovar som objednal 27. 9. 2022, s tým že dostupnosť objednaných vecí je 5 pracovných dní + doručenie. Uplynulo už 10 dní a tovar nedorazil, zo strany obchodu žiadna komunikácia, pochopím že tovar nie je na sklade, ale aspoň oznámenie že objednávka bude meškať, alebo nebude vôbec. Ale nič ! Takže pre mňa veľké sklamanie, nedoporučujem nakupovať !

• Spolupráca s obchodom zlá , komunikácia aj emailom viazne. Tovar zatiaľ nebol doručený napriek tomu že mal byt do troch dni na adrese. Po zavolaní a opýtaní sa na objednávku bolo povedané , že tovar bude doručený v najbližšom pracovnom dni ale stále ho nemám.

Dlho cakam na tovar. Preslo 19 dni a tovar mi nebol doruceny.

Reakcia obchodu Gamisport.sk

jak bylo u zboží uvedeno, doba expedice u této značky je 14 dnů z důvodu odesílání zboží přímo z Itálie, následně je zboží doručováno na adresu zákazníka. Doba expedice je vždy uvedena u produktu na našem webu.
    Děkujeme za pochopení.

Gamisport tým

Ziadny tovar neprisiel nikto ma nekontaktoval ani

Reakcia obchodu Gamisport.sk

požadované zboží bylo odesláno na Vaši adresu a dle dostupných informací bylo i doručeno a převzato.
    Pokud k doručení nedošlo, prosíme informujte nás telefonicky nebo e-mailem.
    Děkujeme

Gamisport tým

Tovar bol odoslany neskoro.

Tovar bol poškodený na reklamáciu nik neodpovedá komunikácia ....neodporučam

Tento obchod neodporúčam.

• Ponúkajú tovar,ktorý nemajú !!!!!

Viazanie sa nedá namontovať bez podložky a nebol som na to upozornený.

• Výhodou je, že majú všetko skladom... ,,majú,,
    • Neaktuálne informácie o dostupnosti tovaru

Objednala som si činky, prišlo mi potvrdenie objednávky, čakala som činky, no po dvoch dňoch prišiel mail, že činky nemajú.
    Takýto prišiel mail:

Vážený zákazník,
    Vaša objednávka č. 92013238 bola zamietnutá z dôvodu: .
    Ak ste neporozumel vyššie uvedenej informácii, kontaktujte našu podporu emailom alebo telefonicky.
    Pekný deň
    gamisport.sk team

Ani mi neposlali email ze nemaju tovar moje cislo nohavic hlavne ked som objednavala tak svietilo ze maju moje cislo a to sa mi stalo uz druhy krat.