Topánky mi prišli pravdepodobne skúšané z predajne, čo mi oznámil zamestnanec na infolinke. Nepáčil sa mi postup predajcu že ma o tejto skutočnosti dopredu neinformoval !!!!!!

• potvrdena objednavka, zaplatena, na druhy den odpoved, ze tovar bol predany

Tovar bol dodaný veľmi rýchlo

tovar stale nedorazil

• neodporucam

• Ked niečo nie skladom tak to nedám na internet:!

• slabá komunikácia
    • dlhá dodacia doba

Určite od Vás už nebudem nič nakupovať

• Neviem

Objednal som tovar ktorý mal byt skladom. Doručenie malo byt za 5 prac. dní. Keď sa nic nedialo pisem mail. na mail nereagovali, prosil dom o doplnenie objednávky = žiadna reakcia = nulová ochota.
    Poslali samostatný mail že tovar nemajú a či chcem stornovať objednávku. Tu som stornoval už predtým v treťom maily.

Prišiel mi iný typ lyží aký som si vybrala

Objednal som si horeuvedený tovar, ktorý mal byť skladom, do päť minút som zaplatil a po piatych dňoch ticha som telefonicky reklamoval, čo je s tovarom, prečo nechodí.Bolo mi povedané, že je to ešte vo výrobe a v pondelok že ho odošlú. To sa aj stalo ale po prevzatí tovaru som zistil, že Merino triko Lasting Tolo 8960 neobsahuje ani stopy po merine, jednalo sa o čistú umelinu. Po reklamacii mi bolo povedané, že kolega chybne označil výrobok v ponuke a že chybu napravia a ja som musel vrátiť "špatne inzerovaný tovar",

• Cas dodavky. Pisali, ze 3 dni a tovar je skladom. Poslali to o 7 dni, ze to bolo externym skladom. Tovar z objednavky som dostala po 8 dnoch

Doteraz mi zásielka nebola doručená, prepravca veľmi zlá skúsenosť.

Klamú, aj keď sa vyhovárajú na výrobcu, že obrázok tovaru im dodal on. Neoznámili kupujúceho, že kúpený tovar sa nezhoduje s foto, ktoré je pri jeho objednávaní. A stačilo by kupujúceho nato upozorniť, aby sa mohol rozhodnúť či ten tovar aj tak chce. Je to zámer predávajúceho. To nechám na úvahu ostatných.

Objednávka mi nebola potvrdena mailom ani smskou čo je štandard pri všetkých ostatných online obchodoch. Moja objednávka nebola vybavena po prvej urgencii aj napriek ubezpečeniu pracovníkom info linky. Až na druhú urgenciu konečne obchod zareagoval a dokázal poslať email o riešení objednávky.

objednala som si lyziarsku kuklu a prišla mi s vytiahnutým očkom vadilo mi to tak som to odstrihla a ostala mi tam dierka :(

Moja požiadavka bola dlžka podložky bežeckých topanok po konzultacii s Vášim pracovnikom mala byť 28 cm prišlo mi o 1 cm vätšia 29 cm. Objedávka bola zaplatena 02.01.2019 prišlo mi 11.01.2019

• Tovar mal byt dodany, podla obchodu, do 5 dni?! Prisiel po Vianociach.

• Zavádzajú s termínom expedície. Objednávku som zrušila potom, ako mi tovar nedorazil ani po 10. pracovných dňoch!

• tovar prisiel poskodeny a nefunkcny, vybavenie reklamacie sa natahovalo az do posledneho dna lehoty na vybavenie.

• Velky vyber produktov
    • Tovar mi stale nebol doruceny a je to viac ako 10 dni od objednania....a este par dni to pravdepodobne potrva :(