• Toto nie sú pružné obrubníky,lebo pri stočení do kruhu praskajú.

• Najlepšia cena tovaru ktorý som kupovala a veľmi rýchle reakcie obchodu

veľmi si vážime Vašu recenziu.

Vaša spokojnosť je našou prioritou. Ak čokoľvek budete potrebovať poradiť alebo pomôcť, veľmi radi Vám odpovieme. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Tím Freeday.sk

• Rychlost dodania. Tovar podla opisu sedi.

Tím Freeday.sk

• Dobrý, rýchle dodanie a aj odpíšu,keď sa potrebujete niečo spýtať.

Tím Freeday.sk

Ziadna spatna vazba tovar ste nedodali!!!

Reakcia obchodu Freeday

Dobrý večer, tovar ste si objednali pred Veľkonočnými sviatkami, čo väčšina prepravcov nepracuje a nemohli sme Vám tovar doručiť. To nás samozrejme mrzí. Na produkt ste čakali 4 prác. dní. Obdržali ste od nás email o prijatí a následne o príprave Vášho produktu.
    V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte a radi Vám ich zodpovieme. Ďakujeme za pochopenie.
    FREEDAY

• Tie plastové záslepky ste dali na bočné tičky.mohli ste dať aj na spodné tičky lebo sa do nich dostane blato ..

veľmi si vážime Vašu recenziu.

Vaša spokojnosť je našou prioritou. Ak čokoľvek budete potrebovať poradiť alebo pomôcť, veľmi radi Vám vyhovieme. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, chýbajúcu záslepku Vám obratom zašleme.

Všetko v poriadku.

Tím Freeday.sk

Rýchle dodanie, veľký výber farieb,

• Tovar mi ani po 6 dňoch nebol expedovany
    • Uvidím či mi vôbec tovar príde a v akom stave
    • Slabá komunikácia
    • Nevidím dôvod na ďalšiu objednávku nakoľko tento tovar majú iné e-shopy a s kratšou lehotou dopravy

Obchod je pomalý či už v odosielani alebo komunikácii tovar ktorý som kúpil majú uvedené že je viac ako 5 kusov na sklade pritom 6 dní ani nevedia odoslať produkt! Dufam že nie sú podvodníci a produkt dorazí v poriadku. Prípadne reklamácie alebo ďalšie nákupy si neviem v tomto obchode predstaviť.

Reakcia obchodu Freeday

Dobrý deň, uvedené dodanie máme do 7 prác.dní (odosielame do 24-48hod pri naskladňovaní sa termín môže natiahnúť max na 7 dní)
    Kontaktovali sme Vás, či si želáte objednávku zrušiť, Vaša odpoveď bola: “V žiadnom prípade, už mám objednaný u Vás, pošlite mi ho ja recenziu vymažem”
    V tento deň sme Vám tovar odoslali a obdržali ste ho pred víkendom ako ste požadovali. Ďakujeme za pochopenie, pekný deň:)

• Zavádzajú zákazníkov

Reakcia obchodu Freeday

Dobrý deň, pre objasnenie situácie: dodanie bolo s Vami dohodnuté na 28.2 (dnes) s čím ste suhlásili a tovar bol samozrejme priprávený. Hodnotili ste produkt ktorý ste ešte neobdržali čo naše podmienky neumožňujú a pri objednávke ste s nimi súhlasili, systém objednávku automaticky zrušil.
    Pre obnovenie Vás poprosíme vytvoriť novú objednávku a tovar obdržíte nasledujúci deň.
    Ďakujeme za pochopenie, pekný zvyšok dňa.

• Dobrá cena

Reakcia obchodu Freeday

Dobrý deň, ďakujeme pekne za hodnotenie.