• Uhlomer nezodpovedá uhlomeru na obrázku.
  • tovar mi nebol doručený po mesiaci od objednávky, nereagujú ani na mail.

• Nekomunikuju

• POZOR PODVODNICI!!! Objednavka mala byt expedovana do 48 hodin, ked som sa po tyzdni pytala, v akom je stave, ziadna odpoved a teraz na stranke svieti, ze moja objednavka je zrusena a peniaze nevratili a nereaguju

Dobrý deň pani Zuzana,
    mrzí nás situácia s Vašou objednávkou, ale zo zdravotných sme nevedeli vybavovať týždeň žiadne objednávky. Na základe Vášho mailu (keď sme sa dostali k objednávkam) sme stornovali Vašu objednávku a následne aj poslali peniaze. Je pravda, že som Vás mohol viac informovať, ale zastupoval som 3 ľudí a nedokázal som vybaviť všetko.
    Nabudúce prosím skúste zavolať, že niečo nie je v poriadku skôr ako nás obviníte, že sme podvodníci ...
    Prajem pekný deň
    Ján

• ponuka tovar ktory nema, a vie ze uz nebude mať

Napriek tomu, že tovar bol na sklade, zatiaľ zásielka nedorazila a nikto z obchodu ma doteraz nekontaktoval.

• nesprávny počet skladových zásob na stránkach, predĺžené doručenie
    • tovar nevyzerá ako na obrázku. Podľa obrázku má byť k dispozícii väčšie množstvo nálepiek bez popisu. V skutočnosti sú 3 či 4
    • extrémne drahé poštovné

Namiesto "Redispero - násadka KOH-I-NOOR", ktoré neboli k dispozícii, mi boli zo strany obchodu ako náhrada telefonicky ponúknuté iné násadky. Avšak nikto ma ako zákazníka neinformoval, že ide o tovar podstatne nižšej kvality ako originálne objednaný. V takomto prípade by mal byť zákazník o tejto skutočnosti informovaný a dostať možnosť položku stornovať.

Tovar nebol označený ako sklo , prišiel porozbijaný.

Po nedavnej internetovej kupe horskeho slnka v inom "slovenskom" internet obchode, ktore horskym slnkom nie je lebo neopaluje hoci v popise vyrobku sa to deklaruje, rovnako tentokrat zakupeny digitalny budik s mnozstvom chyb, ktore novy vyrobok nesmie mat, takisto v e-shope "slovenskeho podnikatela", som sa definitvne rozhodol, ze "slovenskych podnikatelov" uz nikdy viac nepodporim a u nich nic nekupim.

(5 eurovy vyrobok plus 3e za dorucenie a on ti v ramci reklamacie posle este e-formular, ktory si mas vytlacit, vyplnit a poslat a platit dalsie postovne, je jednoducho smiesne!!!).

Klasicky slovensky problem s obstrukciami pri reklamacii.
    A hoci sa mi nepaci coraz vacsi monopol korporacii, u nich aspon tento problem s reklamaciou odpada a nemaju ziadny problem s jej vybavenim, pricom u tych zapadoeuropskych ma zakaznik navyse aj garanciu kvality vyrobku. Rovnako tak u cinskych internetovych predajcov, aj ked tito znami nekvalitnymi produktami ale pripadnu reklamaciu riesia okamzite, online a bez akychkolvek zbytocnych obtazovani zakaznika.

Neodporucam preto ziadny maly slovensky e-shop s elektrotechnikou, su v pohode a ustretovi dokial nezaplatis, akonahle vsak vzniknu nejake zavady, vyhybaju sa zodpovednosti a konstruktivnemu rieseniu v prospech zakaznika, co sa neda nazvat inak ako NEprofesionalita, pokrytectvo a zlodejstvo.

A co mi prave v sucasnej dobe ked sa coraz viac nanucuje a zavadza forma e-shoppingu, pride aj kratkozrake a hlupe.

• Obchod nekomunikuje

Reakcia obchodu Quattro Fratelli s.r.o.

mrzí nás vzniknutá situáciu, ale v čase od 23.12.2020 do 6.1.2021 sme mali zatvorené a čerpali sme dovolenku. Na stránke sme túto informáciu mali a zároveň sme Vám posielali informáciu do mailu, že Vám objednávku doručíme až po tomto termíne (konkrétne 12.1.2021).
    Mrzí nás, ak ste tieto informácie prehliadli.
    Prajeme Vám všetko dobré do nového roka
    Ján

Tovar nebula schopny dodat aj napriek tomu ze ho mali a stale maju na webstranke

Reakcia obchodu Quattro Fratelli s.r.o.

ďakujeme Vám recenziu a mrzí nás vzniknutá situácia. Pevne veríme, že si v našom e-shope ešte objednáte a vzniknutú situáciu sme Vám dostatočne vysvetlili. Ďakujeme

• neprisiel tovar

nic mi neprislo

Reakcia obchodu Quattro Fratelli s.r.o.

ďakujeme Vám za recenziu, ktorá nám pomôže zlepšiť naše služby.
    Mrzí nás zlá skúsenosť s našimi službami a neskorším dodaním objednávky. Veríme, že si u nás ešte objednáte a budete s našimi službami spokojná.
    Prajeme Vám všetko dobré

• Objednávka neprišla
    • Neúplná objednávka

Reakcia obchodu Quattro Fratelli s.r.o.

ďakujeme Vám za recenziu, ktorá nám pomôže zlepšiť naše služby.
    Mrzí nás zlá skúsenosť s našimi službami a neskorším dodaním objednávky.
    Prajeme Vám všetko dobré
    Ján

• Chýbali mi tam obaly na literatúru a zaplatila som za nich len mi ich neposlali

• Bohuzial ziadna komunikacia.
    • ani ze objednavku spracovavaju
    • Ani ze odisla
    • Nic som nevedel
    • Potom som chcel zrusit ziadna reakcia

• ziadna komunikacia
    • neskore dorucenie

• dlha dodacia doba

• Zlá komunikácia

Žiadna komunikácia ...tovar objednaný ..obchod nič.