• Ponúkajú tovar, ktorý nemajú.
    • Pomalosť

Na nástenku čakám už druhý týždeň a stále nič... Ževraj skladom, doručenie na druhý deň. HAHA...

• nevrátili peniaze za vyplatenú nedoručenú objednávku

• nikdy viac a nikomu ani neodporúčam

Tovar som si objednal. Do objednavky som uviedol platbu prevodom ale na fakture ktoru mi poslali bola uvedena platba dobierkou. Tak som cakal na tovar. Nič neprišlo. Na email mi neodpovedali.

Slavomir

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

Obchod nekomunikuje

Na webe ponukali skolsky batoh, ktory nevedia dodat.

tovar sice prisiel - ale nie ten ktory som objednavala - prisiel iny druh a cenovo lacnejsi ako som si objednavala

• Tovar ktorý som si objednala mi odpísali že už nemajú aj napriek tomu, že ho v e-shope ponúkajú. Vybrala som si iný obchod kde ten istý tovar skladom majú a ešte aj za lepšie ceny. :(

• Ponukate tovar ktorý neviete dodat

• Široký sortiment
    • Komunikácia

Po objendnaní tovaru som čakala na odpoveď týždeň a po ďalších dvoch týždňoch nedodania tovaru som zrušila objednávku...

• Jedna z dodaných vecí nezodpovedala popisu na stránke a ďalšie dve nezodpovedali typu uvedenom na objednávke, bol dodaný úplne iný typ tovaru.

Komunikácia bola fajn, až kým som nechcela reklamovať tovar, zatiaľ je to len 2 pracovný deň od reklamácie, no neozvali sa.

• Uvádza na stránke tovar, kt. uz nema na sklade - neprofesionálne

• neviem
    • zbytočne predražené poštovné

Ak tovar nájdete osobne v obchode, určite ho neobjednávajte cez tento obchod - ak máte možnosť si ho kúpiť v kamennom obchode - neváhajte. Tak drahé poštovné je úplne zbytočné.

Reakcia obchodu Quattro Fratelli s.r.o.

ďakujeme Vám za Vašu reakciu. Maximálna cena poštovného u nás je 3€, v prípade platby na dobierku + 1€. Našou prioritou je rýchlosť vybavenia objednávky a preto môžete mať tovar už na druhý deň od objednania. Cenu poštovného pri doprave kuriérom ešte aj my dotujeme. V niektorých prípadoch rozhoduje cena a preto bude v najbližších dňoch k dispozícii aj možnosť poslať tovar prostredníctvom Slovenskej pošty, kde bude cena za poštovné polovičná.
    Quattro Fratelli

• Ziadne
    • komunikacia obchodu
    • nedodanie tovaru

Tovar som objednala pred 10 dnami a stale nic neprislo. Ani email, ani ziadna odpoved zo strany eshopu.

Reakcia obchodu Quattro Fratelli s.r.o.

ďakujeme za Vašu reakciu. Mrzí nás, že vznikla takáto situácia, kde sme prepísali Vašu objednávku ako vybavenú. Hneď ako sme to zistili sme Vás kontaktovali a verím, že ste boli s dodatočnou komunikáciou spokojná.
    Quattro Fratelli

• neviem
    • rozdiel v kvalite na web stranke a v skutocnosti

neodporucam