Som spokojny

• Vysoké odborné znalosti a profesionálny prístup sú ich najväčšou doménou,preto vždy keď niečo potrebujem kúpiť alebo poradiť sa s plnou dôverou sa môžem na nich obrátiť.

• podrobný popis tovaru,
    • rýchla expedícia
    • SMS správa v deň doručenia

bolo treba niektoré položky naskladniť, dosť mi horel termín, komunikácia absolutne top, všetko podľa dohovoru, čo bolo povedané, či napísané, bolo aj dodržané

Super.

prehladny eshop, vyborna komunikacia, rychle dodanie. Odporucam :)

• Pri osobnom odbere mate vybavenu objednavku us v nasledujuci pracovny den ak je tovar k dispozicii a mozte si pon prist. Aspon kazda moja objednavka bola zatial odbavena v nasledujuci pracovny den.

Aby ste sa dostali do budovy vydajneho miesta musite pri vstupe zvonit na elektronicky zamok a ohlasit sa. (Nevyhoda len pre hamblivych.)

• Perfektní komunikace a vstřícnost.

Přestante spolupracovat ze zásilkovnou,ničí Vám image firmy.

• bezproblemovy priebeh nakupu, odporucam

• komunikácia
    • ochota poradiť

• Odbornost a slušnost

Doporučuji pro profesionály nakupovat zde. Zárukou odborností je osobnost majitele pana Vyhnouts. Vrátil jsem se k nákupu u firmy po zkušenostech před 8 léty.

Tovar mi bol doruceny nasledujuci den od objednavky, pred objednavkou som telefonicky kontaktovala eshop ohladom dostupnosti tovaru. Pani na linke bola ochotna a ustretova, poradila mi.

• Okamžitá telefonická spätná väzba
    • Veľmi dobrá komunikácia s eshopom

• Výborná komunikace! děkuji

• Odborníci

• dobrá cena môjho tovaru

nakupim aj zas

Fajn obchod na foto a videotechniku, akurát je tá stránka trochu ťažkopádna, hlavne čo sa vyhľadávania týka, chýba tam zoradenie podľa ceny, či trochu podrobnejší filter v prípade kamier a iného príslušenstva kde by sa hodil filter podľa rôznych parametrov

• Profesionalita

• Výborná komunikácia

• Oficialny distributor, Kvalitna stranka, dobre ceny, velmi dobra komunikacia.
    • neviem

Velmi prijemne nakupovanie, komunikacia. Dodany tovar bol perfektne a bezpecne zabaleny.