• nakúpil v obchode FOTO-VIDEO-SHOP pred 2 týždňami

perfektná, profesionálna a ľudská komunikácia komunikácia so zákazníkom. Profi Team..... . Palec hore :)

• nakúpil v obchode FOTO-VIDEO-SHOP pred 2 týždňami

• Dobrá cena a rýchle dodanie tovaru
  • nakúpil v obchode FOTO-VIDEO-SHOP pred 2 týždňami

• Super servis, ochota a komunikácia.

Všetko ok

• nakúpil v obchode FOTO-VIDEO-SHOP pred 2 týždňami

Mam len dobre skusenosti s tymto predajcom. Bezproblemova komunikacia, promptna spatna vazba, dorucenie...

• nakúpil v obchode FOTO-VIDEO-SHOP pred 3 týždňami

Komunikacia na perfektnej urovni. Info telefonicky aj mailom. Velka spokojnost a urcite odporucam.

• nakúpil v obchode FOTO-VIDEO-SHOP pred 1 mesiacom

• obchod je dobre prístupný a je možno si tovar pozrieť priamo v ňom
    • tovar je pridrahý
  • nakúpil v obchode FOTO-VIDEO-SHOP pred 1 mesiacom

Som veľmi spokojný zo službami a aj s odbornými radami ktoré som dostal.

korektná komunikácia

• dostupnost
    • ceny

Nakúpil som v proficamse techniky za vyše 20 000 Eur v priebehu 10 rokov. Keď som im chcel vrátiť LED svetlo za 80 Eur, lebo mi nevyhovovalo, tak mi povedali že zákon nekáže online obchodom prijať nechcený tovat, v prípade že sa kupuje na IČO. Myslím že po toľkých tisícoch čo som tam nechal to bolo celkom nefér, aj keď je pravda že nakoniec to svetlo zobrali späť. Objednal som si iné no poslali mi opravované, nie nové, odlomený plastový úchyt bol nahradený krivým plechom. Odvtedy tam nakupujem len v prípade ak techniku neviem nájsť v innom obchode. Neviem, možno sa inakšie správajú k zákaznikom, ktorý tam už minuli stovky tisíc, ale to už ma nezaujíma, obchodov je predsa plno :) Čiže Páni, prišli ste kvôli pár eurom o zákazníka. Alza berie všetko naspäť bez jedinnej otázky, nikdy žiadny problém.

Reakcia obchodu FOTO-VIDEO-SHOP

úvodom - vážime si každého zákazníka a mrzí nás, že ste mali nepríjemnu skúsenosť. Požiadal som o písomné vyjadrenie kolegu, ktorý rieši reklamácie a jeho vyjadrenie uvádzam v plnom znení:

"Zákazník si objednal cez Proficams 18.12.2016 kamerové Led svetlo CN76/ VL76.

20.12. nás informoval že si neuvedomil že svetlo nemá reguláciu intenzity svetla a preto chce odstúpiť od zmluvy a svetlo vrátiť s tým, že si objedná iné svetlo.

10.1.2017 nám zákazník písal že ešte pred Vianocami poslal svelto naspäť že ako vyzerá jeho reklamácia. Komunikáciou sme zistili, že svetlo poslal na fakturačnú adresu, nie na adresu skladu. Informovali sme ho že zásielku dohľadáme a akonáhle ju obdržíme budeme ho informovať.

12.1.2017 sme zákazníka informovali o obdržaní svetla a zároveň sme ho informovali o tom že nakoľko svetlo bolo kupované na firmu, zaniká mu nárok na vrátenie tovaru do 14 dní (spomenuli sme paragraf o spotrebiteľovi tak ako zakaždým). Zároveň sme ho informovali že nakoľko si Vážime zákazníkov prijmeme svetlo vrámci výmeny za iný tovar. Požiadali sme ho o objednávku na požadovaný tovar v rámci výmeny.

12.1.2017 poďakoval za informáciu a spýtal sa na dostupnosť troch svetiel Manfrotto.

12.1.2017 sme mu poskytli informácie ohľadom všetkých kamerových svetiel u nás alebo u dodávateľa (aj s počtom kusov na sklade).

12.1.2017 si vybral Led svelto XT-126 (XT-10) ktoré sme mali skladom a batériu pre Sony NP-F970 a ešte v ten deň spravil objednávku.

Určite dostal nové svetlo a nie po oprave ako uvádza v hodnotení. Určite došlo k výmene držiaka no nemám o tom žiadnu písomnú komunikáciu, všetko prebiehalo telefonicky. V každom prípade mu bol držiak vymenený. Neviem čo myslí tým pokrčený plech pretože neevidujem, že by sa sťažoval na vymenený držiak.

Vymenené svetlo následne reklamoval ešte v októbri 2017. Nakoľko sme ho už v tej dobe nepredávali, nemali sme ho za čo vymeniť a preto išlo dodávateľovi na vysporiadanie. Ten ho opravil a teda dostal opravené svetlo vrámci vysporiadania.

Viac k tomu nevieme povedať pretože reklamácia je takmer 2 roky stará. Nakoľko zákazník preferoval komunikáciu telefónom, v mailoch viac informácií nemám."

Suma sumárum, problém je asi (ako vo väčšine prípadov), v komunikácii.
    -Kolega Vám síce povedal, že nemáte nárok na vrátenie tovaru, ale hneď aj dodal, že Vám tovar v rámci dobrých vzťahov vezmeme.
    -Pokiaľ ste dostali svetlo s "pokriveným" držiakom a neinformovali ste nás o tom, nemohli sme to riešiť. Ak ste u nás nakupovali dlhodobejšie, ako píšete, potom iste viete, že neriešime zisk za každú cenu a najmä nie na úkor spokojnosti zákazníka.

Podstatné pre nás je, že Vy, ako zákazník, ste neboli spokojný a to nás mrzí. V prípade, že máte so svetlom stále problém, dajte nám vedieť, budeme to obratom riešiť.

• vysoká profesionalita predávajúcich
    • väčšina tovaru je k dispozícii okamžite
    • ostatný tovar je dodávaný do 1-2 dní po objednaní
    • žiadna

Dlhoročne vysokoprofesionálne služby, veľmi široká ponuka, vynikajúce ceny. Rozhodne odporúčam.

• nakúpil v obchode FOTO-VIDEO-SHOP pred 1 mesiacom

Výborná komunikácia, odborné poradenstvo a rýchle vybavenie. Vrelo odporúčam.

• nakúpil v obchode FOTO-VIDEO-SHOP pred 1 mesiacom

Obchod poznám z internetu.

• nakúpil v obchode FOTO-VIDEO-SHOP pred 1 mesiacom

Rychle dodanie produktu presne podla popisu. Uplna spokojnost.

• Komunikácia a rýchlosť dodania

• výber tovaru
    • rýchlosť doručenia
    • jednanie personálu
    • umiestnenie obchodu
  • nakúpil v obchode FOTO-VIDEO-SHOP pred 1 mesiacom

• Super rýchle doručenie zásielky,spokojnost celková
  • nakúpil v obchode FOTO-VIDEO-SHOP pred 1 mesiacom

• komunikatívnosť so zákazníkom, rýchlosť
    • žiadna

Veľmi seriózny obchod.

• nakúpil v obchode FOTO-VIDEO-SHOP pred 1 mesiacom

• Milý a veľmi rýchli prístup.

Veľmi okamžitá a milá komunikácia emailom. Informačné emaily o každom stave objednávky. Veľmi rýchle reakcie. Môžem len odporúčať.

• Rychlost
    • Komunikacia