Čakám už cez mesiac písal som email ani neodpísali ľutujem objednavky

• Tovar mal prist do 4 tyzdnov. Potom to posunuli na 8. Ani po 8 tyzdnoch tovar nemam a obchod neodpoveda na dotaz o dodavke.....

• Cakam neobvykle dlho

• Objednávku som po viac ako 5 týždňoch sám zrušil pretože mi došla trpezlivosť…. Sľúbenú dobu dodania do 30 dní nesplnili … a ani po 5 týždňoch tovar nebol vo výrobe

V čase objednania tovaru (15.04.2023) bolo uvedené, že jedna položka má dodací termín 21 dní. Veľmi zavádzajúce!, pretože po mesiaci (14.05.2023) som sa pýtal, v akom stave je objednávka a 18.05.2023 som dostal odpoveď, citujem: "Dobrý den, od zahraničního dodavatele ještě nemáme potvrzený termín dodání. V tuto chvíli nemají skladem. Omlouvám se za zdržení.".

Reakcia obchodu floorwood.sk

Dobrý deň, informáciu o nedostupnosti položky ste dostal. Pokiaľ nie je vyrobená, nemôžeme s tým nič robiť. Václav Urban

• dlha dodacia lehota

Pri objednavke bolo uvedený termín dodania 21 dní. Po 24 dňoch som reklamovala dodanie tovaru a odpoveď operatorky bola, že ešte pár dní musím čakať, alebo nech zrušim objednavku.

Reakcia obchodu floorwood.sk

Dobrý deň, ospravedlňujem sa za vzniknuté komplikácie, toto sa naozaj nepodarilo. Hrubo som podcenil záujem o tento výrobok a nedokázal som včasne reagovať tak nastavením dodacej doby, ako aj včasným dodaním. Teraz pracujem na tom, aby sme našim zákazníkom lepšie zobrazovali dôležité informácie o dostupnosti tovaru a podpora pružnejšie reagovala. Ďakujem vám za dôležitý podnet na zlepšenie nášho obchodu. Prajem pekný deň, Václav Urban, predseda představenstva.

• 30 dni dávno prešlo a rolety nikde.. už tých 30 dni je veľa ale že sa roleta dováža viac ako mesiac je vrchol

Reakcia obchodu floorwood.sk

Dobrý deň, ospravedlňujem sa za vzniknuté komplikácie, toto sa naozaj nepodarilo. Bohužiaľ, potrebná látka nebola k dispozícii. Teraz pracujem na tom, aby sme našim zákazníkom lepšie zobrazovali dôležité informácie o dostupnosti tovaru a podpora pružnejšie reagovala. Ďakujem vám za dôležitý podnet na zlepšenie nášho obchodu. Prajem pekný deň, Václav Urban, predseda představenstva.

• Tvrdili, že tovar dodajú do 30 dní, ale už prešlo oveľa viac, lebo si to dávajú robiť do Poľska.

Reakcia obchodu floorwood.sk

Dobrý deň, ospravedlňujem sa za vzniknuté komplikácie, toto sa naozaj nepodarilo. Hrubo som podcenil záujem o tento výrobok a nedokázal som včasne reagovať tak nastavením dodacej doby, ako aj včasným dodaním. Teraz pracujem na tom, aby sme našim zákazníkom lepšie zobrazovali dôležité informácie o dostupnosti tovaru a podpora pružnejšie reagovala. Ďakujem vám za dôležitý podnet na zlepšenie nášho obchodu. Poľský výrobca dodáva tovar v tomto obore v prvotriednej kvalite na rozdiel od renomovaných firiem sídliacich na západ od nás. Prajem pekný deň, Václav Urban, predseda představenstva.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Nemožný telefonický kontakt ani v SK ani CZ

Reakcia obchodu floorwood.sk

Dobrý deň, na našej strane problém s telefónnymi linkami neevidujeme. Václav urban

Objednaný tovar nedorazil ani po mesiaci, telefonicky boli kontaktovaný, stále len sluby a nič. Dodanie vraj až o další mesiac. Malo to byť 21 dní. 2 mesiace je nereálna dodacia doba keď tk malo byť 21 dní.

• žiadna komunikácia , nedodržanie dodacej doby

• obchod nekomunikuje, neodpisuje na maili a neda sa ani dovolať

Tovar objednany pre 8 dnami, stale mi nedoručili. Písali že tovar je skladom, zaplatil som vopred bankovým prevodom, na mail neodpovedali, telefon mi nedvíhajú.

• 2 mesice bez jakekoliv komunikace.. je 21. stoleti, stalcilo poslat email ze se objednavka zdrzi...

• mesiac a pol a tovar ešte nedorazil!!!! v deň objednávky zaplatené, poslaný potvrdzujúci mail a odvtedy žiadne info. VeĽKé SKLAMANIE
  • Nie je možné ohodnotiť produkt, keďže mi ešte nebol doručený... a už prešlo 21 dní... .

Tovar nebol doručený, ani má nekontaktovali.

Dlha cakacia doba . Pockam este tyzden objednavku zrusim

Do dnešného dňa ma nikto nekontaktoval,kedy tovar bude dodaný

Reakcia obchodu floorwood.sk

Dobrý deň, ospravedlňujem sa za komplikácie, tovar sa nám zatúlal. Dneš odosielame. Václav Urban

Tovar nebol doručený ani po troch týždňoch, objednávka zaplatená, žiadna komunikácia ani len info o tom ze tovar nemajú alebo mi nebude doručeny.

Reakcia obchodu floorwood.sk

Dobrý deň, objednala ste 27.10. zaplatila,1.11. Termín dodania 21 dní. Lišta dnes dorazí, a budeme odosielať. Pekný deň, Václav Urban