• Rychle dorucenie
    • Kvalitny tovar
    • Kvalitne balenie

Podlozka na cvicenie je bezchybna, protismykova a prekrasna

• možnosť osobného odberu zdarma
    • možnosť vidieť tovar "na živo"

• Ochota a pomoc pri vytváraní objednávky prostredníctvom chatu.

Celková spokojnost. Oceňujem aj pomoc pri otázkach pri vybere produktov, kde mi pracovnik ochotne odpovedal a pomohol nájsť vhodný produkt, ktorý som hľadala. Doručenie skôr ako bolo predpokladané. produkty kvalitne zabalene. S produktami som veľmi spokojná, kvalitné,krásne prevedenie.

• Rýchle dodanie, kvalitný tivar
    • Žiadna

• Tovar bol dostupný
    • Vyššie ceny trošku
    • Celkom rýchle doručenie
    • Už som videl aj za nižšie ceny vonne tyčinky aj doručenie cez Packetu

Malý obchodík a vačšina čo potrebujete. Kupoval som šalviové tyčinky no inde sú aj o 40centov lacnejšie no nevadí. Tam sa rýchlo vypredajú. Pekne zabalené a celkom rýchlo doručené. Konkurencia je velká :)

Zboží je kvalitní! Vše proběhlo v pořádku.

Seriozny pbchod, mily pristup

max rýchle doručenie , všetko dľa popisu

• Rychla obsluha,personal vie poradit

• tovar bol dodaný v poriadku, rýchle .
    • chýbala mi informácia o používaní, doteraz som nedostala faktúru za tovar, ktorý som si objednala na dobierku, ktorá bola uhradená bank. prevodom v deň dodávky

Pekny den prajeme,

dakujeme za reakciu, sme radi, ze tovar dorazil rychlo a bez problemov :)

Vsetky informacie o pouzivani produktu su dostupne priamo v popise produktu, nasledne este posielame aj emailom niekolko dni po nakupe komplexny navod ako sa starat o medene produkty.
    Faktura sa vystavuje automaticky niekolko hodin po prevzati tovaru. Nakolko to zalezi aj od casu kedy kurier oznaci ako zasielku dorucenu, moze sa cas posunut a nebude presne v dany moment prevzatia. Faktury posielame iba elektronicky, aby sme nezvysovali zataz na zivotne prostredie.

Zial neevidujeme ziadny bankovy prevod k tejto objednavke, nakolko sa jednalo o dobierku predpokladame, ze to bolo hradene na mieste. Ak by ste potrebovali este dodatocne informacie k pouzivaniu radi Vam pomozeme na nasej zakaznickej podpore. Faktury je zarovne mozne si stiahnut ako z uzivatelskeho uctu tak aj bez prihlasenia cez nasu samoobsluhu. Dakujeme za doveru a pochopenie.

S uctou

Tomas, Flexity

• Rychlo vybavene
    • Pekny tovar
    • Vela tovaru nedostupneho, napriek uvedenej dlhsej dodacej lehote nie je mozne tovar objednat

• Dlhá čakacia doba doručenia.

Veľa veci je už vypredaných.

Overený predajca a kvalitný tovar

• Rýchle dodanie tovaru
    • Kvalitný produkt za dobrú cenu
    • Zaujímavý sortiment
    • Možnosť osobného odberu na predajni poblíž bydliska

• kvalitne a seriozne
  • Prečo mi posielate dotazník predtým, ako dostanem potvrdenie o tom, že si zásielku môžem prísť vyzdvihnúť?

Reakcia obchodu Flexity

Dobry den, zial toto je nastavenie Heureky, ktore nedokazeme ovplyvnit, neumoznuju eshopom si nastavit flexibilnejsie zasielanie dotaznikov, viackrat sme to s nimi riesili :/
    V tomto pripade staci ten dotaznik len ignorovat.
    Dakujeme za pochopenie

Tomas

super obchod, krasne vecicky, velmi mili ludia na predajni

Vobec to nepomaha nemá to žiadne účinky. Zbytočné vyhodené peniaze..

Dobry den,
    dakujeme za skusenost. Mrzi nas, ze ste nebola spokojna s vyrobkom. Mame uzivatelov, ktori tento produkt hodnotia pozitivne a rovnako tento produkt sme aj sami vo Flexity testovali a pomohol pri zlepseni stavu nosnej dutiny. Odporucame este konzultovat rozne formy aplikacie priamo s ajurvedskymi lekarmi / specialistami. Radi vas prepojime, ked nam napiste na [email protected].

Tomas

• Profesionalita