Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizuje jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastavenie prehliadača. Viac

• nakúpil v obchode Flexity pred 1 mesiacom

• Velmi rychla komunikacia s obchodom aj rychle dorucenie

Reakcia obchodu Flexity

Na rychlej komunikacii si zakladame, tesi nas, ze si kurier svihol rovnako ako my :) Tomas

• nakúpil v obchode Flexity pred 2 mesiacmi

• kvalitný tovar a rýchle dodanie
    • žiadna

Reakcia obchodu Flexity

Sme radi, ze viete ocenit kvalitu, zasielky posielame hned ako nam pipnu v systeme.
    Aj nadalej sa budeme snazit drzat pocet negativ na nule :) Tomas

• Kvalitny tovar, expresne dodanie

Fantasticky obchod, za mna absolutna spokojnost. Maju kvalitny tovar ci uz oblecenie, jogamatky a kopec doplnkov. V jeden den som objednala a dalsi den uz som testovala moju novu jogamatku. Velmi prijemni ludia, poradia profesionalne. Odporucam

Reakcia obchodu Flexity

Sme radi, ze sa paci tovar a dosiel k Vam rychlo :) Najradsej by sme vsetkym dorucovali v ten isty den keby to vzdy slo. Tomas

• nakúpil v obchode Flexity pred 2 mesiacmi

kvalita,rýchla dodacia lehota :-)

Reakcia obchodu Flexity

Dakujeme, Flexity si stavia na kvalitnom tovare, ktory sami skusame aby sme vedeli co najlepsie poradit.
    Dorucujeme ako rychlo sa len da :)

• Rychlost, flexibilita
    • Tovar je kvalitny a vyzera presne tak ako na obrazku s detailnym popisom

Reakcia obchodu Flexity

Dakujeme pekne za pozitivne hodnotenie. Na kvalite tovaru nam naozaj velmi zalezi a velmi si vyberame, ake produkty budeme ponukat.

• nakúpil v obchode Flexity pred 4 mesiacmi

• tovar, ktorý sa na Slovensku ťažko zháňa
    • neprehľadne vyznačené skladové zásoby
    • dostupné väčšinou len malé čísla oblečenia pre ženy

Reakcia obchodu Flexity

Mrzi nas, ze sklad nebol dostatocne prehladny a spravime co sa bude dat, aby boli informacie co najpresnejsie a aktualne. Ak by ste mali zaujem o konkretne velkosti, radi od dodavatelov zozenieme, staci nam napisat na kontaktny email. S uctou, tim Flexity.

• nakúpil v obchode Flexity pred 4 mesiacmi

• Velmi prijemna komunikacia, rychle dodanie

Ziadna

Reakcia obchodu Flexity

Ďakujeme pekne za pozitívne hodnotenie, budeme naďalej ešte príjemnejší a rýchlejší :)

• Rýchlosť dodania
    • veľa chýbajúcich produktov s zn. Manduka - v čase mojej objednávky boli nedostupné (z 8 druhov-vzorov uterákov na jogu Manduka, boli na sklade len 3 vzory)

Reakcia obchodu Flexity

Amy, mrzí nás, že sme momentálne nemali na sklade všetky produkty od Manduky, ktoré boli zobrazené. Niekedy sa stane, že čakáme, či Manduka doplní na ich sklad tieto kusy a potom ich objednáme. Plánujeme do budúcna rozšíriť sortiment od Manduky, verím, že bude v blízkej budúcnosti oveľa širšia dostupná ponuka. S úctou Tím Flexity

• nakúpil v obchode Flexity pred 5 mesiacmi

• Prehľadná stránka
    • Superrýchle dodanie

Reakcia obchodu Flexity

Tesi nas, ze stranka je prehladna, budeme ju v tom duchu udrziavat
    Dodanie najrychlejsie ako vieme

• nakúpil v obchode Flexity pred 6 mesiacmi

Velmi prijemna a osobna komunikacia zo strany obchodnika a mini-darcek s peknou myslienkou doruceny s objednavkou velmi potesil.

Reakcia obchodu Flexity

Vzdy sa snazime komunikovat ludsky, tak ako chceme aby bolo komunikovane s nami :)
    Tesime sa, ze sme darcekom spravili radost

• nakúpil v obchode Flexity pred 8 mesiacmi

som velmi spokojna s vybavenim mojej nestandardnej objednavky (platba prostrednictvom benefitplus). velmi ochotny a komunikativny personal. doporucujem!

Reakcia obchodu Flexity

Ochotne vybavime akukolvek poziadavku, verime, ze vzdy sa da najist cesta

• nakúpil v obchode Flexity pred 1 rokom

• kvalita za dobru cenu
    • ziadne

Vyborna kvalita materiálu, dostatocny vyber a rychle dodanie. Vzdy prekvapi pribalený malý darček so zelaním. Velmi prijemn oslovenie a kmunikacia, zaujímava a prehladna web stránka.

Reakcia obchodu Flexity

Sme radi, ze ocenujete kvalitu, to je pre nas dolezite. Sme radi, ze darcek potesil ako aj stranka.

• nakúpil v obchode Flexity pred 1 rokom

• flexity

Mimoriadne spkojna. Velmi dobry pristup k zakaznikovi. Ustretovi co sa dodania tyka, mne priamo do ruk co sa casto nestava, nakolko som cestovala.
    Mam od nich kopu veci. Yogamatku mi zohnali na objednavku a je mega super milujem ju.
    Oblecko materialy su uzasne, najradsej yogujem v nich.
    Som intruktor yogy a mozem len odporucat :)

Reakcia obchodu Flexity

My radi, ze ste si nas vybrali. Snazime sa vzdy hladat cestu ku spokojnosti :)
    Mame radost, ze sa Vam vo veciach od nas skvele cvici a tesite sa o to viac na cvicenie

• kvalita produktov
    • ústretovosť a milý prístup
    • rýchle dodanie

Kupila som si leginy na jogu, ktore su naozaj pohodlne a latka je kvalitna (nepresvitaju) plus jogamatka od Liforme je protismykova a velmi prijemna. Velka spokojnost, urcite odporucam.

Reakcia obchodu Flexity

Tesi nas, ze ste s vyberom spokojna, to je pre nas to hlavne. Vsetok tovar vzdy rucne skontrolujeme, aby nenastalo nemile prekvapenie. Zasielky posielame hned ako nam pride objednavka, nie je na co cakat :)

Výborná komunikácia, spokojnosť s dodaním

Reakcia obchodu Flexity

Komunikujeme radi :) Velka vdaka aj dopravcom za rychle vykladanie balikov...
    Tomas

• velka spokojnost s komunikaciou spokojnost s dodavkou no majme s dodanym spickovo zabalenym tovarom.

Nakup v tomto obchode som si vybral koli dobremu sortimetu na vyber. A koli velkej spokojnosti odporucam tento internetovy obchod kazdemu.

Reakcia obchodu Flexity

Tesi nas, ze vsetko bolo podla predstav, sortiment budeme este nadalej rozsirovat, ale tak aby ostala kvalita :)
    Tomas

• Recenzia bola odstránená z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Recenziu nesmú písať osoby akýmkoľvek spôsobom spriaznené s daným obchodom.