Byla jsem velmi spokojená
    Děkuji moc :) Můžu iba doporučit <3

• nakúpil v obchode Flexity pred 1 mesiacom

• Veľmi rýchle dodanie, dobrá komunikácia, celková spokojnosť

• velmi ochotni a mili

• Výborná komunikacia
    • Rýchle dodanie
    • Pozitívny postoj k podnikaniu

Výborný prístup k zákazníkovi a k svojej práci. Doporučujem každému !!

• nakúpil v obchode Flexity pred 1 mesiacom

• Aj ked, dorucenie ukazovalo az 28.12, napriek tomu som dostala veci, ktore dam ako vianocny darcek uz 20.12.:)
  • nakúpil v obchode Flexity pred 1 mesiacom

Veľká ochota predávajúcich vyhovieť zákazníkovi.

• Veľmi dobrá komunikácia
    • Veľký výber podložiek
    • Rýchlosť zaslania produktu
    • Kvalita produktov

S obchodom mám dobré skúsenosti. Ich komunikácia so zákazníkom je veľmi dobrá, rýchla a s priateľský prístupom. Tovar odoslali najrýchlejšie ako sa dalo. S podložkou a jej kvalitou som veľmi spokojná (od značky- Manduka ). A určite ešte z tohto obchodu budem objednávať.

• nakúpil v obchode Flexity pred 1 mesiacom

Rýchle doručenie, dobrá komunikácia, veľká spokojnosť. Doporučujem.

• nakúpil v obchode Flexity pred 1 mesiacom

• flexibilita (dodali mi tovar podla mojej poziadavky, ktory nebol v ponuke)
    • prijemna komunikacia
    • ochota
  • nakúpil v obchode Flexity pred 2 mesiacmi

• doobeda som si objednala produkt, ktory bol na sklade, este v ten den bol pripraveny na vydaj a hned som si ho vyzdvihla :)
    • rychla a bezproblemova komunikacia s obchodom cez email
    • ziadne
  • nakúpil v obchode Flexity pred 2 mesiacmi

• Skvelý zákaznícky servis, veľký výber produktov, rýchlosť jednania, ochota poradiť, porozumenie osobitným požiadavkám zákazníka. Skutočně nadštandardný prístup.
  • nakúpil v obchode Flexity pred 2 mesiacmi

Nemali skladom, co som si vybrala a ze uz ani nebude ten tovar, ale obchodnik ma na to upozornil a milo komunikoval , chcel ponuknut nahradu.

• nakúpil v obchode Flexity pred 3 mesiacmi

• Super prístup, dobré ceny

Rýchle dodanie, dobré ceny.

• nakúpil v obchode Flexity pred 3 mesiacmi

• Profesionalny pristup ochota ustretovost spokojnost zakaznika priorita cislo1
    • Zabezpecia pre vas cokolvek
  • nakúpil v obchode Flexity pred 5 mesiacmi

• velmi prijemna komunikacia telefonicka aj pisomna, ochota vysvetlit, poradit, iniciativne mi poslali fotky jogamatky s inymi vecami v pribuznej farbe pre lepsiu predstavu daneho odtiena
  • nakúpil v obchode Flexity pred 4 mesiacmi

• Rýchle dodanie
    • Kvalitný tovar
    • Prehľadný e-shop
  • nakúpil v obchode Flexity pred 4 mesiacmi

• velmi priatelsky a osobny pristup
    • rychle dorucenie

Reakcia obchodu Flexity

Osobny pristup je pre nas dolezity, za eshopom stoja ludia ktory maju vztah k joge a tomu co ponukaju :) Za rychlost dakujeme aj sikovnym kurierom :)

• nakúpil v obchode Flexity pred 5 mesiacmi

Určitě velmi doporučuji, perfektní jednání, rychlé vyřízení objednávky, obchod se úžasně postavil i k problému, který u nás bohužel byl a vše bleskurychle vyřešili. Děkuji za tak milý přístup.

Reakcia obchodu Flexity

Dakujeme Lil za pozitivne hodnotenie aj napriek mensim problemom zo zaciatku, pre nas vzdy existuje cesta a vzdy sa budeme usilovat maximalne vsetko vyriesit k spokojnosti, tak ako keby sme to riesili pre nas samych :)

• Přehlednolst
    • Dobrá cena
    • Rychlé doručení

Objednávka proběhla rychle a v pořádku, zboží bylo dobře zabalené a velmi rychle doručené. Nákup zde rozhodně doporučuji.

Reakcia obchodu Flexity

Dakujeme Simona krasne za hodnotenie, vzdy si davame zalezat aby tovar dorazil rychlo, bezpecne a v neporusenom stave.

• nakúpil v obchode Flexity pred 5 mesiacmi

• Jedini na Slovensku co som nasiel ponukali kvalitne podlozky na jogu manduka, ktore mi boli doporucene a mozem len dopotucit dalej
    • Rychle dodanie

Reakcia obchodu Flexity

Na podlozky od Manduky sa od zaciatku specializujeme a sme radi, ze sme mohli tuto skvelu znacku priniest na Slovensko v takej miere.
    Na rychlosti si zakladame :)