Práve prebiehajú Dni dopravy zdarma. Nakúpte za viac ako 15 € v e-shopoch označených ikonou a za dopravu neplatíte.

• nakúpil v obchode Flexity pred 3 týždňami

• Super prístup, dobré ceny

Rýchle dodanie, dobré ceny.

• nakúpil v obchode Flexity pred 3 týždňami

• Profesionalny pristup ochota ustretovost spokojnost zakaznika priorita cislo1
    • Zabezpecia pre vas cokolvek
  • nakúpil v obchode Flexity pred 2 mesiacmi

• velmi prijemna komunikacia telefonicka aj pisomna, ochota vysvetlit, poradit, iniciativne mi poslali fotky jogamatky s inymi vecami v pribuznej farbe pre lepsiu predstavu daneho odtiena

• Rýchle dodanie
    • Kvalitný tovar
    • Prehľadný e-shop
  • nakúpil v obchode Flexity pred 2 mesiacmi

• velmi priatelsky a osobny pristup
    • rychle dorucenie
  • nakúpil v obchode Flexity pred 2 mesiacmi

Určitě velmi doporučuji, perfektní jednání, rychlé vyřízení objednávky, obchod se úžasně postavil i k problému, který u nás bohužel byl a vše bleskurychle vyřešili. Děkuji za tak milý přístup.

• nakúpil v obchode Flexity pred 3 mesiacmi

• Přehlednolst
    • Dobrá cena
    • Rychlé doručení

Objednávka proběhla rychle a v pořádku, zboží bylo dobře zabalené a velmi rychle doručené. Nákup zde rozhodně doporučuji.

• nakúpil v obchode Flexity pred 3 mesiacmi

• Jedini na Slovensku co som nasiel ponukali kvalitne podlozky na jogu manduka, ktore mi boli doporucene a mozem len dopotucit dalej
    • Rychle dodanie
  • nakúpil v obchode Flexity pred 4 mesiacmi

• Dĺžka
    • Ekologická
    • Nekĺzavá

Kvalitná eko joga podložka, na ktorej sa výborne cvičí aj náročná joga.... Nemá žiadne nevýhody...

• nakúpil v obchode Flexity pred 4 mesiacmi

Veľmi rýchle a spoľahlivé vybavenie mojej objednávky.
    Plná spokojnosť z mojej strany.

• nakúpil v obchode Flexity pred 5 mesiacmi

• Super
  • nakúpil v obchode Flexity pred 7 mesiacmi

• Velmi rychla komunikacia s obchodom aj rychle dorucenie

Reakcia obchodu Flexity

Na rychlej komunikacii si zakladame, tesi nas, ze si kurier svihol rovnako ako my :) Tomas

• nakúpil v obchode Flexity pred 7 mesiacmi

• kvalitný tovar a rýchle dodanie
    • žiadna

Reakcia obchodu Flexity

Sme radi, ze viete ocenit kvalitu, zasielky posielame hned ako nam pipnu v systeme.
    Aj nadalej sa budeme snazit drzat pocet negativ na nule :) Tomas

• nakúpil v obchode Flexity pred 8 mesiacmi

• Kvalitny tovar, expresne dodanie

Fantasticky obchod, za mna absolutna spokojnost. Maju kvalitny tovar ci uz oblecenie, jogamatky a kopec doplnkov. V jeden den som objednala a dalsi den uz som testovala moju novu jogamatku. Velmi prijemni ludia, poradia profesionalne. Odporucam

Reakcia obchodu Flexity

Sme radi, ze sa paci tovar a dosiel k Vam rychlo :) Najradsej by sme vsetkym dorucovali v ten isty den keby to vzdy slo. Tomas

• nakúpil v obchode Flexity pred 8 mesiacmi

kvalita,rýchla dodacia lehota :-)

Reakcia obchodu Flexity

Dakujeme, Flexity si stavia na kvalitnom tovare, ktory sami skusame aby sme vedeli co najlepsie poradit.
    Dorucujeme ako rychlo sa len da :)
    Tomas

• Rychlost, flexibilita
    • Tovar je kvalitny a vyzera presne tak ako na obrazku s detailnym popisom

Reakcia obchodu Flexity

Dakujeme pekne za pozitivne hodnotenie. Na kvalite tovaru nam naozaj velmi zalezi a velmi si vyberame, ake produkty budeme ponukat.

• nakúpil v obchode Flexity pred 10 mesiacmi

• tovar, ktorý sa na Slovensku ťažko zháňa
    • neprehľadne vyznačené skladové zásoby
    • dostupné väčšinou len malé čísla oblečenia pre ženy

Reakcia obchodu Flexity

Mrzi nas, ze sklad nebol dostatocne prehladny a spravime co sa bude dat, aby boli informacie co najpresnejsie a aktualne. Ak by ste mali zaujem o konkretne velkosti, radi od dodavatelov zozenieme, staci nam napisat na kontaktny email. S uctou, tim Flexity.

• nakúpil v obchode Flexity pred 10 mesiacmi

• Velmi prijemna komunikacia, rychle dodanie

Ziadna

Reakcia obchodu Flexity

Ďakujeme pekne za pozitívne hodnotenie, budeme naďalej ešte príjemnejší a rýchlejší :)

• Rýchlosť dodania
    • veľa chýbajúcich produktov s zn. Manduka - v čase mojej objednávky boli nedostupné (z 8 druhov-vzorov uterákov na jogu Manduka, boli na sklade len 3 vzory)

Reakcia obchodu Flexity

Amy, mrzí nás, že sme momentálne nemali na sklade všetky produkty od Manduky, ktoré boli zobrazené. Niekedy sa stane, že čakáme, či Manduka doplní na ich sklad tieto kusy a potom ich objednáme. Plánujeme do budúcna rozšíriť sortiment od Manduky, verím, že bude v blízkej budúcnosti oveľa širšia dostupná ponuka. S úctou Tím Flexity

• nakúpil v obchode Flexity pred 1 rokom

• Prehľadná stránka
    • Superrýchle dodanie

Reakcia obchodu Flexity

Tesi nas, ze stranka je prehladna, budeme ju v tom duchu udrziavat
    Dodanie najrychlejsie ako vieme
    Tomas