• Rôznorodý tovar

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň prajeme pán Vladimír, veľmi pekne ďakujeme za kladnú referenciu a tešíme sa na Vás ďalší nákup. Prajeme krásny deň. Filmový.sk

• množstvo tovaru v ponuke,
    • dobrá komunikácia,
    • tovar som objednal, zaplatil a vyše týždňa čakám na doručenie.
    • dlhá čakacia doba

Reakcia obchodu Filmovy.sk

veľmi pekne ďakujeme za hodnotenie, ktoré nás určite opäť posunie smerom v pred a veríme, že pri nasledujúcej objednávke sa nám podarí Váš tovar dodať v kratšom čase. Pekný deň. Filmový.sk

• objedednal som si tovar s Cz dabingom a poslali mi to cele v anglickej zvukovej stope

neodporucem tam nakupovat.je to tam sami bordel. a este ked aj kompletizuju objednavku nikto nevidi co posielaju zakaznikovi uz na adresu

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za reakciu. Prosím kontaktujte nás, aby sme mohli situáciu vyriešiť k Vašej spokojnosti. Možnosti kontaktovania nájdete na adrese http://filmovy.sk/kontakty/. Ďakujeme pekne. S pozdravom Filmový.sk

• prehľadnosť titulov a ich dostupnosť a cena

zatiaľ som bola so službami spokojná, verím, že ak by sa nejaké nedorozumenia vyskytli, spoločne by sme ich vyriešili k spokojnosti oboch strán. Prajem obchodu Filmovy.sk veľa spokojných zákazníkov

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za reakciu. Dovoľujeme si Vám upriamiť pozornosť aj na mobilné aplikácie pre Android a iOS. Viac informácií nájdete na adrese http://hudobny.sk/mobilna-aplikacia. S pozdravom Filmový.sk

• Ochota
    • Komunikácia

V tomto obchode som nakupoval raz a stačilo. Produkt prišiel na prvý pohľad v poriadku. Po rozbaleni som zistil ze obal je cely obuchany (Z kazdeho rohu a jeden roh je dokonca natrhnuty asi 3cm). Takze uz to museli v takom stave poslat. Po reklamacii ktora sa natahovala asi tyzden a to som tam musel stale volat. A stale mi tvrdia ze to sa moze poskodit aj pod tou zabalenou foliou. Ale tomu vrchnemu obalu nic nebolo. Je toho strasne vela a to by som tu pisal do rana ake kraviny mi nakecali do telefonu. Z tohto obchodu by som nic nekupil....

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za reakciu. Situácia nás mrzí. Tak ako sme Vám opakovane vysvetlili, tovar je potrebné skontrolovať priamo pri prevzatí na pošte alebo od kurierskej spoločnosti a prípadné poškodenie nahlásiť priamo na mieste a spísať reklamačný protokol podľa reklamačných podmienok prepravcu. Ďakujeme pekne. S pozdravom Filmový.sk

• su tam filmy, ktoré už nikde nedostať
    • kratke otvaracie hodiny, ked je človek v praci nestihne si tovar vyzdvihnúť.

som spokojná

Reakcia obchodu Filmovy.sk

• Objednanie tovaru pred 40 dnami. Tovar mam zaplateny, no stale nemam objednane DVD ani peniaze. Nikto sa mi neozvyva. Totalna ignoracia zakaznika.

Nespolahlivy obchod, objednany a zalateny tovar ani po 40 dnoch nemam doma, nespolahlivy obchod, neozyvaju sa zakaznikovi, nereaguju na emaily.

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň prajeme, ďakujeme pekne za Vašu reakciu. Je nám ľúto, že sa nám nepodarilo splniť Vaše očakávania. Zároveň Vám ďakujeme za spätnú väzbu, nakoľko stále sa snažíme skvalitňovať naše služby a aj Vaša reakcia nám pomohla. V poslednom období naše eshopy prešli rozsiahlou zmenou a tak veríme, že Vás pri najbližšej objednávke budeme mať možnosť presvedčiť, že sme urobili niekoľko veľkých krokov vpred. Prajeme príjemný deň. S pozdravom Filmovy.sk

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Tovar mi ešte ani po desiatich dňoch nebol doručený, ale zato mi bol doručený dotazník spokojnosti s nákupom. Nikto mi neodpovedal ani na správu ktorú som v e-shope zanechal.

Reakcia obchodu Filmovy.sk

v objednávkovom procese uvádzame orientačnú dostupnosť tovarov. Veľmi nás mrzí, že sme nesplnili Vaše očakávania a že ste neobdržali odpoveď na Váš email. Naše eshopy prešli v tomto štvrťroku nie jednou zmenou a veríme, že povedú k spokojnosti našich zákazníkov.
    Prajeme Vám pekný deň a budeme sa tešiť, ak Vás budeme môcť presvedčiť o skvalitnení našich služieb pri nasledujúcej objednávke.
    S pozdravom Filmovy.sk

• Dobrá cena-zľava

Spolahlivý

• Filmovy.sk
    • jednoznacne neodporucam dna1.12.2014 som si objednalBluray film 8 statocnych aj som to hned zaplatil napisali mi pravdepodobny termin dodania 26.12.2014 dneska mame uz 19.1.2015na email neodpovedaju telefon nedvihaju este pockam a vyvodim dosledky

Oprava- dneska som sa konecne dovolala,zdvihla mi pani alebo slecna a povedala,ze film je vypredany a vratia mi peniaze.Ale aj tak ma mohli aspom informovat.

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň prajeme, ďakujeme pekne za Vašu reakciu. V poslednom období naše eshopy prešli rozsiahlou zmenou a tak veríme, že Vás pri najbližšej objednávke budeme mať možnosť presvedčiť, že sme urobili niekoľko veľkých krokov vpred a podobná situácia sa viac krát nezopakuje. Prajeme príjemný deň. S pozdravom Filmovy.sk

Tovar urcite 15. decembra odoslany nebol, lebo je uz 22. a stale to neprislo. Ale pokus na prilakanie dalsich kupujucich to bol pekny. A to som prvykrat zaplatila vopred, co uz nikdy neurobim. Takze moje dieta bude mat o radost menej.

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň prajeme, ďakujeme pekne za Vašu reakciu. Je nám ľúto, že sa nám nepodarilo splniť Vaše očakávania. Zároveň Vám ďakujeme za spätnú väzbu, v poslednom období naše eshopy prešli rozsiahlou zmenou a tak veríme, že Vás pri najbližšej objednávke budeme mať možnosť presvedčiť, že sme urobili niekoľko veľkých krokov vpred. Prajeme príjemný deň. S pozdravom Filmovy.sk

• tovar je skladom, ale neposlali ho už dva týždne

radšej kúpiť niekde inde a bude to dodané načas

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň, orientačná lehota odoslania bola 11.12.2014 tovar Vám bol odoslaný prvý pracovný deň po víkende 15.12.2014. Ospravedlňujeme sa za omeškanie.

• CD obaly boli vo vnútri poškodené, zo 6 Cd obalov boli v poriadku len 2 ks

super výber, kvalita dobrá, rýchle zaslanie na adresu

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň, mrzí nás, že Vám prišiel poškodený tovar. Tovar pred odoslaním kontrolujeme a balíme tak, aby nedošlo k poškodeniu pri preprave. Tovar je potrebné vždy po prevzatí skontrolovať a prípadné poškodenie ihneď reklamovať u kuriéra resp. slov. pošty. Ďakujeme za pochopenie.

• Komunikacia ziadna, objednavala som zo zahranicia, tovar som este ani nedorucila, ani neviem ci bol uz odoslany, vyse tyzdna som cakala na email potvrdzujuci cenu postovneho, medzi tym ma 4krat do dna bombardovali emaily ze objednavku treba zaplatit, nakoniec som nahnevana volala na slovensko co ma tiez stalo par euro a jediny dovod preco som nakoniec nezrusila celu objednavku bola velmi ochotna pracovnicka Janka.

Bud su tak hrozne busy pred sviatkami alebo su tak hrozne neschopni, ziadna komunikacia, ziadna starost o zakaznika.

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň, objednávky do zahraničia štadandardne nerealizujeme a ani v objednávkovom procese zatiaľ nie je možné vybrať inú krajinu ako SR. Chceli sme Vám vyhovieť a preverili sme cenu dopravy. Informáciu o neuhradení objednávky zasiela automaticky systém. Ďakujeme za pochopenie.

• výhodné ceny
    • dlhšia doba dodanie, zrejme kvôli blížiacim sa vianočným sviatkom

Ďakujeme pekne za reakciu.

• Cena dvd je o trochu nižšia než inde.
    • Dodacia lehota.

Nenakupujte. Ani po troch týždnoch som ešte stále neobdržal tovar.

Reakcia obchodu Filmovy.sk

Dobrý deň, objednali ste si titul, ktorý nie je bežne skladom, a termín dodania pri titule bol včase Vašej objednávky 22.12.2014. Daná informácia je dostupná pri každom titule v celom procese objednávky. Ďakujeme za pochopenie.

Tovar dostupný od troch pracovných dní mi bol doručený domov do 7 pracovnych dní s čím som pred vianocami spokojný. Na mailom odoslaný dotaz na obchod som dostal odpoveď v krátkom čase. Obchod má dobrý výber tovaru. Budem nakupovať aj v budúcnosti.

• spoľahlivosť

odporúčam

Ďakujeme pekne za reakciu.

• výhodou je široký výber filmov za výborné ceny

stránka je prehľadná a user friendly, ľahko sa na nej orientuje.
    Tovar som mal do troch dní.
    Skrátka som veľmi spokojný.
    ODPORÚČAM :-)))))