Odhadovany datum, kedy mala prist objednavka, bol 21.7. - do 14.8. stale nedorazil.

• - nedodaný tovar v termíne uvádzanom na stránke
    - komunikácia s obchodom nulová

• nie je možné kontaktovať obchodníka telefonicky, na dotazy odoslané cez ich formulár nikto neodpovedá

nenakupovat a urcite neplatit vopred

• Komunikácia je celkom v pohode ale to je asi tak všetko.
    • Neaktuálna stránka.Nič skladom.

Nemá význam tu niečo objednávať.Aj tak bude nakoniec objednávka stornovaná.

• Neodporúčam,stornovali objednávku,ako aj p.Kataríne,
    • -žiadny kontakt
    • žiadne ospravedlnenie

neodporúčam

• Nakupovať v tomto obchode určite neodporúčam! Moju objednávku stornovali bez akéhokoľvek vysvetlenia. Keď som sa na dôvod chcela spýtať telefonicky, na stránke uvedený telefón nikto nedvíhal. Dotazovala som sa teda ešte dvomi spôsobmi - e-mailom aj cez dotazník na webe, no bez odpovede. Nedokážem si takýto prístup vysvetliť a som rada, že som zvolila platbu pri dodaní a nie vopred.

• ponuka prehľad a ceny
    • neaktualnosť vebovej stranky

nespolahlivý

• Neskore dodanie

Cakala som skorsie dodanie.objednala som to 30 augusta a teraz je 20 septembra a stale to nemam a to som objednala drahsi produkt lebo tam pisali ze je hned k dodaniu.

• našla som tam niečo, čo som nikde inde nemohla nájsť

odporúčam

• Prehľadnosť , cena
    • Obchod skončil, dáva zavádzajúce info o dodaní a neponúka už platbu cez dobierku.

Obchod je už žiaľ mŕtvy :-( nenakupujte tam pokiaľ nechcete byť sklamaný. Radšej pozrite Martinus prípadne Gorilu

• prehľad tovaru z domova
    • neúplné informácie k niektorým tovarom

dá sa, záleží, čo kto hľadá...

• Napriek telefonickému kontaktu pracovníčky obchodu do dnešného dňa som nedostala tovar, za ktorý som mimochodom už zaplatila.

Zatiaľ mám len zlú skúsenosť, lebo tovar mi ešte nebol dodaný a nechápem prečo mie je možnosť nákupu na dobierku, resp. platba priamo kurierovi ako u vačšiny obchodov. Zaplatila som nemalú sumu a tovar nemám...

Keby som vedela ze to bude trvat tak dlho tak si to urcite u vas neobjednam

• Tento obchod nema ziadne vyhody su to KLAMARI!
    • Obchod ma slabimy uplne vo vsetkom treba ho zrusit klamu kupujucich!

Tento obchod VOBEC NIKOMU NEODPORUCAM SU TO KLAMARI,objednal som si dvd dodanie bolo maximalne do 7 dni po 7 dnoch nic tak som objednavku zrusil,na zrusenie dodnes nereagovali.Obchod vobec nereaguje na nic nedvyhaju telefon neodpovedaju na emaili a pritom tam maju kontaktny formular ktory tento klamarsky obchod totalne ignoruje.SU TO KLAMARI NEOBJEDNAVAJTE SI ODTIALTO!!!!!

• Nedodanie tovaru.

objednala som si tovar, riadne hneď zaplarila a po týždni doťahovačiek sa im údajne nespárovala moja platba a moje maily končili v spame.

• jednoducho podvodníci.tovar objednaný v decembri,zaplatený, do dnešného dňa neprišiel. Telefón neberú, na maily neodpovedajú

nič si tu neobjednávajte

• neprehľadnosť, klamanie a zavádzanie

Keď sa nechcete dať dobehnúť tak tam nekupujte a ešte keď som si išla osobne pre tovar tak sa pracovníčka so mnou hádala aj keď nemala pravdu. Bola arogantná. A ešte si idete pre tovar a oni Vám účtujú dopravu.
    Neodporúčam vôbec tento obchod ostatným.

• siroky sortiment
    • maju napisane ihned k odberu co vsak znamenalo v mojom pripade o 4 dni neskor...ziadaju zaplatit vopred

tovar vam dorucia ale pockate si a nusite zaplatit vopred za tovar v nizsej cene

• Široká paleta výberu dvd filmov.
    • Cenová dostopnosť pre tých, ktorí na to nemajú !
    • Škoda, že všetky tituly nie sú skladom !

Keďže už bohužiaľ neexistujú žiadne video požičovne, je to jediný spôsob, ako si doplniť svoju filmotéku ! Niekto kupuje knihy, iný mince, ďalší známky ... Nie je nič na tom zlé,
    veď každý má dáku slabosť, ja už roky si kupujem dvd nosiče, pokiaľ mi to financie dovolia !