• nakúpil v obchode Feedo.sk pred 2 týždňami

Siroky sortiment,dobre ceny,z pohodlia domova popri tom ako Vam deti robia uces,skacu Vam po chrbte lebo konik.....proste viac casu nasim detvakom. Nemusim stracas cas po obchodoch a nadychavat sa zmesy virusov a bakterii a najma moje deti nie.
    Dakujem za takuto moznost nakupu

• nakúpil v obchode Feedo.sk pred 2 týždňami

Veľmi rada nakupujem v tomto obchode majú super ceny a hlavne majú pampers premium care pants ktoré sú veľmi dobre a kvalitne

• dlhá dodacia doba
    • doprava na uloženku nezodpovedná

už druhý krát sa mi stalo že som sa musela po objednávke uhradenej online kartou dotazovať po týždni ticha ,o jej stave , keďže žiady email nič o expedovaní, pritom všetko bolo ,,skladom,, po zaslaní trackingu z feeda, tam bolo že zasielkaje z nezistených príčin vrátená späť, komunikácia ťažká, takže sa ku mne plienky, vlhčene obrusky a čiapka dostali nakoniec kurierom...aj to po mojom urgovaní cez emaily..sklamali ma už 2x takže už nakupujem inde.

• nakúpil v obchode Feedo.sk pred 2 týždňami

• Vybral som si dorucenie na odberne miesto predeti.sk. Nepriek tomu ze podla prepravcu bol tovar na odbernom mieste, pracovnici ani oo 4 dnoch o nom nemali ziadny zaznam a na moje telefonaty stale tvrdili ze tam nie je. Ked som zalezitost prisiel osobne riesit, nasli krabicu o ktoru sa az niekolko dni potkynali s mojim tovarom pricim o nej nemali zaznam a nikto ani len netusil ako sa tam dostala. Esteze bol tovar oznaceny mojim menom inak by ktovie kde skoncil...
  • nakúpil v obchode Feedo.sk pred 3 týždňami

• tovar doručený v požadovanej kvalite, množstve
    • dobrá cena
    • tovar bol doručený na iné zberné miesto (miesto HC, som bola po tovar v TT) , ako bolo požadované v objednávke. Preverovala som telefonicky čo sa stalo - bez odpovede. Až v TT mi povedali, že tovar prekročil váhový limit pre zvolené zberné miesto (?) Bolo by fajn nabudúce o tom informovať dopredu, resp. zabaliť tak, aby sa toto nestalo

• Veľmi dlhá doručovacia doba
    • Zlá informovanosť o doručení
    • Tovar - papierové obrúsky boli v dokrčenej krabičke

• rýchlosť dodania
    • prehľadnosť ponuky

Celkom dobré ceny.

• Rýchle dodanie,výhodné akcie
    • Nieje

Široká ponuka ,skvele zľavy,rýchly servis.

• nakúpil v obchode Feedo.sk pred 2 týždňami

Veľký výber,rýchle doručenie,perfektne zabalené..stránka je prehľadná a jednoduchá..spokojnosť

• Siroky sortiment
    • Kiido bazarik vyhodne ceny za nove oblecenie z minulorocnej kolekcie
    • Oblecenie velkosti 104 a viac pre deti je v ponuke v obmedzenom rozsahu

• Rýchle dodanie

• nakúpil v obchode Feedo.sk pred 2 týždňami

• Identifikácia platby a doručenie trvá niekedy týždeň a niekedy aj viac.

Dobré ceny, široký sortiment

• nakúpil v obchode Feedo.sk pred 3 týždňami

• Rýchle dodanie cez kuriéra.
    • Všetko kvalitne zabalené, aby nedošlo napr. k roztrhnutiu a vyliatiu.
    • Nedávno sme objednávali s dodaním cez Uloženku a s tým sme boli veľmi nespokojní - k tovaru zo skladu sme sa dostali zhruba po mesiaci, väčšinu času nikto nevedel, kde sa nachádza a ešte to bolo aj rozbalené.
    • Vysoký limit na dopravu zdarma.

Reakcia obchodu Feedo.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Preveríme o ktorú Uloženku išlo a kde nastal problém a určite urobíme všetko preto, aby sa nič také už neopakovalo.

• nakúpil v obchode Feedo.sk pred 3 týždňami

• Nakupovanie je prehľadné, popisky k výrobkom, ceny aj tovar sú super
    • Nie je možnosť výberu doručenia tovaru spolu, pokiaľ nie je niektorý skladom, tým pádom sa čaká na kuriéra na viackrát
    • Kuriérska spoločnosť pošle sms o doručení balíka, ale som zvyknutá že iné spoločnosti posielajú aj číslo na kuriéra, aby som si mohla dohodnúť čas, keďže nemôžem celý deň čakať na balík

S obchodom som spokojná, len kozmetiku už objednávať nebudem, prišla strašne pobalena, každý výrobok zvlášť v bublinkovej fólii, a ešte aj uzávery dolepené lepiacou páskou, takže 5 výrobkov som rozbalovala 20 minut! A samozrejme kopu odpadu z toho

Reakcia obchodu Feedo.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Kozmetiku balíme vačšinou zvlášť, pretože máme skúsenosť, že ju doprtavca dokže veľmi zničiť počas prepravy.

• nakúpil v obchode Feedo.sk pred 1 mesiacom

S feedo obchodom som vzdy spokojna. Rychle dodanie. Velky vyber veci co sa tyka hlane kvalitnych vyrobkov a aj bio stravy.

• nakúpil v obchode Feedo.sk pred 3 týždňami

• darček k objednávke zadarmo

• nakúpil v obchode Feedo.sk pred 3 týždňami

• Velmi ocenujem individualny pristup pri rieseni objednavky
    • Priaznive ceny tovarov
    • Velky vyber
    • Popis k tovarom a fotky, dokonca videa
    • Prehladnost
    • Pekny dizajn eshopu
    • Komunikacia
    • Chyba mi moznost telefonickej alebo online kominikacie cez volne dni, taky maly podnet.

Mala som mensie obavy nakupovat len v internetovej predajni bez kamenneho obchodu, ale som milo prekvapená, tovar bol dobre zabaleny, bez chyby. Komunikacia obchodu na urovni, ochotna a mila zamestnankyňa Veronika. Dakujem este raz, dufam ze nam tovar vydrzi dlho bez reklamacie.

Reakcia obchodu Feedo.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a podnet. Cez volné dni zatial linku ani online komunikáciu nemáme - ale určite budeme zvažovať :)

• Chybala cast objednavky

Reakcia obchodu Feedo.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. V prípade, že niečo s objednávkou nie je v poriadku, prosím kontaktujte našu zákaznícku podporu. Komunikáciu som bohužiaľ žiadnu nenašla. Ak sa nám ale ozvete telefonicky, mailom alebo cez online chat - určite situáciu vyriešime.