Nie som spokojna aku maju farbu teplaky na obrazku bola ina krajšia inak dobre pekne.

• spoľahlivosť, tovar bez poškodenia, spokojnosť

• zle fotky,ja som si tu objednal sako a na fotke bolo vznutra cierne a mne doslo cervene,neni dobre vidiet material.dlžka,doba dodania no na dnesnu dobu dlho.žadny tel. kontakt tiež minus lebo riesit problem cez mail je katastrofa.

• Som veľmi spokojná a rada si objednàm aj nabudúce

Odporucam bola som velmi spokojna

• komunikácia
    • nemali ponúkaný tovar

• Rychlost a kvalita

Spokojnosť

Zatiaľ nemôžem tvrdiť že som spokojná s obchodom lebo mi tovar ešte stále nedorazil a to už prešlo 12 dní až neskôr som sa dopracovala k tomu že ten tovar ešte len dorazí lebo je vypredaný. To je také moje - verím ale že s tovarom budem maximálne spokojná, lebo obchod ponúka širokú škálu top oblečenia za skvelé ceny. Dovtedy čakám :D

hodnotím pozitívne, tovar mi bol doručený do 48 hod. bez poškodenia
    super, dakujem

• chýbal mi email o prijatí objednávky

• Napisala som vam ze mam dve objednavky pri ktorych nebudem platit postovne ked mi to spojite do jednej zasielky takze ste na mne zarobili 2krat po 4.90eura takze tym mate u mna velke minus

• Spokojnost, tovar bol v kvalite, ktoru obchod prezentoval.

Neprišla mi správna veľkosť, ani druh tovaru . Neodporúčam.

• Veľmi spokojný dokonca aj pri výmene tovaru za inú veľkosť.
    • Možno kuriér trocha arogantný ale to sa netýka obchodu.

Darček som objednával na Vianoce ako darček a bol doručený veľmi rýchlo a všetko prebehlo vporiadku

• nízke ceny
    • nedostupnosť tovaru
    • dodanie iného tovaru (veľkosť, farba)

kvalita za rozumnú cenu, žiaľ nie vždy dostanete tovar, ktorý si objednáte, alebo nie je dostupný, inak komunikácia obchodu super, rýchle dodanie, spokojnosť!

• rychla reakcia a dodanie
    • siroka ponuka a prehladna stranka
    • kupovany tovar zabaleny len v sacku od prepravcu
    • pokrcene a zaprasene
    • nedostatocna kontrola odosielanej zasielky - zlomene ramienko v kabate a hak z ramienka v rukave
    • posledny nakup NIKDY VIAC TATO STRANKA

v skratke : kupoval som pekny kabat ako darcek, prekvapilo ma rychle vybavenie aj dodanie no po otvoreni balika som neveril ociam. Kabat bol zabaleny len v zltom sacku od kuriera DHL - ziadny ochranny obal keby do sacku zatieklo popripade kurier pri prevoze s perom ci nozom sacok narusil ! vybral som kabat a po jednej dlzke strany bol zapraseny ako keby lezal niekde v sklade a niekto si povedal : “tento tam supnem mam v pi**” kabat som teda musel cistit a zehlit lebo bol pokrceny a pri tom som nasiel zlomene ramienko vo vnutry kabatu aj s ulomenym hacikom v rukave! prezrel som kabat a okrem tohoto som nenasiel ziadnu viditelnu vadu takze som sa rozhodol nereklamovat tovar ale uz viac na tejto stranke nenakupujem!

• Keď si objednáte dve veci (na stránke boli skladom) a majú len jednu, bez informovania a opýtania sa, vam pošlú len jednu vec.
    • Je im zațažko zavolať alebo napísať mail.

Nikdy viac
    Ďakujem

• Tovar dorucovali tyzden
    • 3 veci objednane, dorucene 2 bez okehokolvek oznamenia ze tretia vec bola vypredana a nezaslana

Neodporucam