Dakujem za krasnu bundicku, velmi dobra komunikacia, miery sedia, odporucam! Spokojnost

• S objednanym tovarom som spokojná a bol mi doručený vo veľmi krátkom čase.

OBJEDNALA SOM TRI VECI PRISLI LEN DVE CIZE OBJEDNAVKA BOLA NEUPLNA A VELKOST BUNDY BOLA INA AKU SOM OBJEDNALA....

Tovar nezodpovedal obrázku čo sa týka farebnej kombinácie, nakolko sme si objednali bundu čiernu kombinovanú s červenou farbou a prišla nám celá červená kombinovaná so sivou. Taktiež sme neboli spokojní s kvalitou tovaru, na lyžiarsku bundu mi prišiel material velmi tažký. Internetový obchod nemá špecifikovaný reklamačný formulár, je potrebné písať žiadosť o vratenie peňazí.

• Žiadna komunikácia. Tovar som vrátila na základe nie dobre zošiteho šva, poslala som späť, písala mail a obchodník vôbec nereagoval. Neskutočné, zatiaľ mi neboli vrátené ani peniaze a nemám ani odpoveď čo je vlastne za problém.

• Rychle vybavenie reklamacie.
    • Rychle dodanie tovaru.
    • Prisiel mi uplne iny tovar,naviac len polovica z objednavky.Predajca spociatku nereagoval.Potom vsak vyriesili reklamaciu promptne a dali vsetko rychlo do poriadku.
  • Píšu , že tovar majú skladom , no pritom ho skladom nemajú . Nedoporučujem.

rýchlý a dobrý:-))

• Možnosť výmeny tovaru
    • Široký výber oblečenia za výborné ceny
    • Výborná komunikácia s predajcom
    • Mozmnosť sledovania zásielky

Po zaplatení objednávky zo zahraničného účtu mi prišla okamžite správa o obdržanie platby a o expedovaní zásielky.
    Bunda mi žiaľ veľkosťou nesadla no bezproblémov som mohla tovar zaslať späť a vymeniť za požadovanú veľkosť. Dúfam, že to nebol môj posledný nákup.

• Objednala som si tovar objednavku potvrdili a cakala som na ňu 10 dni a potom som im napisala že kde je môj tovar tak mi napísali, že mysleli , že je na sklade ale už nie je. Ani ma neoboznamili s mojou objednavkou až kým som im ja napisala.

• celkom dobrý výber

Mal som obavy z veľkosti bundy, ale všetko ok aj materiál.

• Majú bordel v tovare. Na stránke je ukázané niečo čo na sklade nie je. Ak o Tom vedia neopravia to.
    Majú chaos v zákazníkoch. Myslia si ich.
    Proste hrôza. V momente ako som to zistila som zrušila objednávku a viackrát odtiaľ neobjednám.

• Poslaná iná velkosť

• prišiel iný tovar než aký bol objednaný...že ak chcem môžem poslať späť ako reklamáciu....?....asi za moje poštovné...celé zle!

• Dodacia lehota vporiadku
    • Velkosť nevyhovuje

Objednali sme s priatelkou 2 kabáty ona mala všetko vporiadku len mne čo poslali nebola správna miera.Namiesto XXL mi poslali XXXL.Ako to možem reklamovať a za aký čas mi to vymenia na XXL lebo súrne ho budem potrebovať na 9.12.2017 najlepšie by bolo tak teda čo najskôr a dúfam za tieto nepríjemnosti hradia kuriéra...

• rychle dodanie, dobra komunikacia
    • ziadna

objednala som male cislo a v pohode vymenia ziadny problem, inak bunda kvalitna vsetko v poriadku

• velkost nevyhovuje skutocnosti

Tovar mi bol doruceny....bohuzial ina velkost ako bola objednana...tovar bol vrateny späť

• Dlhá doba čakania

• Prisiel uplne iny tovar