Firma od kial sú kachle Sobrance super????? obchod..... nezdvíha telefóny nereaguje na reklamáciu

• Dobry den. Dodavka bola dodana, ale nebola to moja objednavka, tak ako je uvedene hore. Prisiel nejaky rost a dlato. Kedze objednany tovar surne potrebujem uz do zajtra prosim o jeho dodanie. V opacnom pripade musim od objednavky odstupit a ziadat vratenie platby. A co s dodanym tovarom? Dakujem za skoru odpoved.

Po 10 dňoch napísali, že objednávka bude meškať. Pre takúto dlhú dobu som objednávku zrušila.

• Prisiel mi len mail potvrdzujuci objednavku a odvtedy nic , cakam uz druhy tyzden
  • Tovar bol poskodeny prasknuty na poly šamun krabica bola cela roztrhnuta ja som mislela ze to bude na palety viac nechcem nič

Reakcia obchodu https://www.farada.sk/

za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme. Tovar od nás odišiel riadne zabalený a uložený na palete, ospravedlňujeme sa za jednanie s Vaším tovarom aj v mene kuriérskej spoločnosti.
    Prosím pre správne vyriešenie Vašej reklamácie nás kontaktujte aj na [email protected], prípadne postupujte v reklamácii podľa návodu na našej stránke. Radi vyriešime Váš problém k Vašej spokojnosti.

Pekný deň prajeme.

Objednala som si slnečník modrej farby, prišiel žltý. Telefonicky nebolo možné riešiť reklamáciu.

Tovar, označený v obchode, že je skladom, nakoniec nebol dodaný, pretože je nedostupný... Nerozumiem tomu.

• Tovar zatiaľ nedorazil a nebol som informovaný o v akom stave sa moja objednávka nachádza alebo kedy bude doručená

• Telefonicky nevybavite vobec nic. Prisiel mi iny tovar ako som chcel a kedze som sa nedovolal tak som to neriesil dalej. Objednavka nebola velka tak sa na to asi vykaslem ale uz tam nekupim nic

• Keď potrebuješ niečo urobiť a nechce sa ti, toto je tá správna stranka-obchod
    • Skôr sa dočkám výhry v lotérii
  • Neprofesionálny prístup. Po zaplatení dohadovali navyšenie ceny dopravy.

Reakcia obchodu https://www.farada.sk/

za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme. Náš systém bohužiaľ nedokáže pri všetkých kombináciách produktov vypočítať adekvátnu výšku dopravy, preto sa v takýchto situáciách snažíme so zákazníkom dohodnúť. Objednali ste si objemný, ťažký, sklenený tovar, ktorý si vyžadoval špeciálny typ zabalenia a odoslania aby sa pri preprave nepoškodil.

[email protected]

• Nemám čo hodnotiť, keďže mi nič nebolo doručené!!!

Reakcia obchodu https://www.farada.sk/

za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme. V našom systéme aj systéme kuriérskej spoločnosti evidujeme Vašu objednávku ako doručenú. Prosím ak ste ju neobdržali kontaktujte nás na [email protected] a spoločne tento problém vyriešime k Vašej spokojnosti.

• Neskoré dodanie tovaru

• mali vyrobok, ktory som momentalne nevedela kupit inde - kypric pody
    • velmi zdlhave vybavovanie objednavky, pri nakupe bolo uvedene, ze tovar dojde v dnoch 16. - 17. 6., dnes je 28.6. a stale som objednany tovar nemam

Obchod ma zaujimavy tovar, ale mam zle skusenosti s dorucenim mnou objednanych vyrobkov - komunikovala som s obchodom, raz nemali pozadovane mnozstvo, druhykrat im tovar dosiel poskodeny, mal by byt odoslany dnes 28. 6. - uvidime

• Obchod prebiehal v stanovenom termíne výrobok hodnotím ako nepodarok. Nefunkčné 230 V ,kontaktoval som telefónicky predajcu na reklamáciu.Pre zbytočne prieťahy vzhľadom na cenu tovaru som to rozobral a zistil že bola výrobná chyba v pripojení kábla na 230 V.Hodnotim to ako výrobnú chybu.Nemalo to absolútne prejsť kontrolou od výrobcu je to malý vták v živote by som to už nekúpil.

• 7dni a tovar nikde

• Dĺžka dodania tovaru

• Najlepsia cena
    • Vyplnenie dotazniku a hodnotenie nakupu na tomto eshope prislo este skor ako tovar

Po 10 dnoch co som tovar surne potrebovala mi volali ze cena za dopravu ktora bola v objednavke 10€ musia navysit trojnasobne, nakolko moj tovar je zevraj nadrozmerny a musia ho balit na tri casti. Ja ako majitel obchodu by som si osobne nedovolila volat zakaznikovi ze cena s ktorou v objednavke suhlasil zrazu neplati. Obj v hodnote 340€ Som zrusila a pan s usmevom mi do telefonu oznamil ze ako chcem …. urcite nebol majitel

• oneskorena dodavka

Reakcia obchodu https://www.farada.sk/

ďakujeme za Vašu recenziu. Vaša objednávka bola doručená v čase, ktorý sme Vám oznámili v potvrdení objednávky. Zároveň sme Vám dali možnosť nás informovať ak máte o tovar záujem v predstihu, aby sme spravili všetko preto Vám tovar dodať vo Vami preferovanom termíne. Túto možnosť ste však u nás nevyužili. Veríme, že ide iba o nedorozumenie, a že Vás táto skutočnosť neodradí od ďalších nákupov na našej stránke.

[email protected]

• Tovar mi stale nebol doruceny, na email neragovali.