• Vždy rýchlo a dobré ceny

• Super

• Super komunikácia, rýchle dodanie,maximálna spokojnosť

Objednávka bola doručená veľmi rýchlo a pekne zabalená žiaden problém som spokojný odporúčam každému tento obchod

• S tovarom sme spokojní.

Veľký problém až nemožné zistiť reálny stav objednávky. Na tel. čísla nemožné sa dovolať. Len prehrana hláška "kontaktujte nás emailom". Do poslednej chvíle som nevedel kedy bude tovar pripravený na osobné prevzatie na adrese Rudohorská 33. Nakoniec keď po 5dnoch keď som sa osobne zastavil na adrese prevzatia mi bolo povedané ze tovar je pripravený ale si ho musím ísť prevziať na inú adresu. Sorry ale dnes už eshopy fungujú na inej úrovni.

• dobrý sortiment s primeranými cenami

Firma od kial sú kachle Sobrance super????? obchod..... nezdvíha telefóny nereaguje na reklamáciu

Objednával som prvý krát - všetko prišlo v poriadku

• Veľmi rýchle doručenie

Super rychle dodanie a pekna tekvica :-)

• Dobry den. Dodavka bola dodana, ale nebola to moja objednavka, tak ako je uvedene hore. Prisiel nejaky rost a dlato. Kedze objednany tovar surne potrebujem uz do zajtra prosim o jeho dodanie. V opacnom pripade musim od objednavky odstupit a ziadat vratenie platby. A co s dodanym tovarom? Dakujem za skoru odpoved.

maximálna spokojnosť s výrobkom aj termínom dodania

Po 10 dňoch napísali, že objednávka bude meškať. Pre takúto dlhú dobu som objednávku zrušila.

• Prisiel mi len mail potvrdzujuci objednavku a odvtedy nic , cakam uz druhy tyzden
  • Tovar bol poskodeny prasknuty na poly šamun krabica bola cela roztrhnuta ja som mislela ze to bude na palety viac nechcem nič

Reakcia obchodu https://www.farada.sk/

za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme. Tovar od nás odišiel riadne zabalený a uložený na palete, ospravedlňujeme sa za jednanie s Vaším tovarom aj v mene kuriérskej spoločnosti.
    Prosím pre správne vyriešenie Vašej reklamácie nás kontaktujte aj na [email protected], prípadne postupujte v reklamácii podľa návodu na našej stránke. Radi vyriešime Váš problém k Vašej spokojnosti.

Pekný deň prajeme.

• Seriózny prístup

• prehľadná stránka, rýchle doručenie, dobrá komunikácia