• Čakám na tovar už druhý týždeň a stále nič

• zavádzanie zákazníka

Ani po 3 mesiacov som sa nedockala tovaru.

• Pekne a bezpečne zabalené
    • Do dnešného dňa mi tovar neprišiel, hlavne že už mám hodnotiť

• Dlho trvá kým dorazí

Zásielka ešte nedošla, komunikácia nula bodov. Telefón nikto nedvíha… som sklamaná.

• Žiadna informácia o stave objednávky
    • Žiadna odpoveď na email, či telefonát

Neodporúčam tento obchod.
    Objednávka ešte z 21.12.22, nedoručená, na emaily neodpisujú a telefonáty nedvíhajú, peniaze za objednávku nevrátili.

• rychle odoslanie a dorucenie

• Tovar som objednala s tym ze datum dodania bol v termine nakolko to mal byt darcek pod stromcek. Kedze chapem ze sa to objednava z USA a mozu nastat rozne komplikacie tak po 3 tyzdnoch po vianociach pisem mail ze v akom stave sa nachadza moja objednavka...predajca neodpoveda ani po troch mailoch a telefon tiez nedviha. Jedina vyhoda ze som tovar nezaplatila vopred...nikdy viac tato stranka

Za tovar som zaplatila cez net poslali mi to na dobierku, lebo že som zaskrtla dobierka tak tam akože vznikla chyba. Okolo 19.12.2023 som volala jasné peniažky vám pošleme, už to bude mesiac poslala som 2 emialy a vôbec neodpovedajú. Tak teraz len čakám a čakám. Som sklamaná s takýmto pristupm

Super

Tovar objednany 21.12.2022. Uvedeny termin dodania 27.12.2022. Dnes je 8.1.2023 a tovar neprisiel. Od predajcu ziadna informacia o odoslani resp. dovode meskania a terminu dodania.

super s dačekom spokojný

Dodané promptne pred sviatkami, tak ako sľubovali na stránke. Tovar v poriadku. Som spokojný.

• Objednávka išla tovar na sklade. Potvrdzujúci e-mail tovar 3-4 týždne z Ameriky ☹️ celé zle

Super nákup chválim ❤️

Veľká spokojnosť...

Ešte 16.12.2022 som si objednala detskú čiapku Pittsburgh Penguins. (číslo objednávky 4202205803). Do dnešneho dňa mi tovar nedorazil. Mal to byť darček pod vianočný stromček pre syna. Veľké sklamanie. Už si od vás nič neobjednám.

• Nedodany tovar napriek tomu, ze bolo uvedené s garanciou dodania. Týždeň sme sa opakovane snažili dovolať na kamennú predajňu ale neúspešne, nakoniec sme boli predajňu aj osobne navštíviť (previezli sme sa z iného mesta), avšak predajňa bola zatvorená napriek TOMU, ze aj na webe, aj na dverách samotnej predajne bolo uvedené, že majú otvorené. Taktiež sme písali 2 maily a ani na jeden z nich neprišla odpoveď.