Veľmi dlhá dodacia doba. Bez upozornenia vopred.

Neviem hodnotiť samotný produkt, pretože mi nebol dodaný. Prišiel im informačný email že z dôvodu že predajca/dopravca spravil chybu, tak sa predĺži moja doba čakania na dobu neurčitú, a budem informovaný emaikom.

• Nie je aktualizovaná ponuka obchodu.
    • V ponuke je tovar, ktorý nie je na predaj.
    • Minimálna aktuálizácia tovaru.
    • Tovar si objednáte, zaplatíte a obchod zruší objednávku. Následne nereagujú na Vaše emaily o vrátenie peňazí.
    • Ak niečo ponúkam na predaj, tak denne aktualizujem ponuku a neponúkam niečo čo nie je dostupné.
    • Reagujem na emaily zákazníka aspoň odpoveďou.

Tovar si objednáte, zaplatíte a obchod zruší objednávku. Následne nereagujú na Vaše emaily o vrátenie peňazí. Neseriózne jednanie. Neodporúčam nikomu kupovať cez tento internetový obchod, ktorému sa nikto nevenuje.

Reakcia obchodu Fanda-NHL.sk

Vážený pane Vrabeľ,
    Vaše objednávka byla v rámci akce BLACKFRIDAY, kdy jsme denně obdrželi více než 20ti násobek běžného objemu objednávek.
    Z tohoto důvodu je naše kapacita nyní primárně soustředěná na co nejrychlejší expedici objednávek a na e-maily odpovídáme se zpožděním.

Vaši objednávku jsme bohužel museli stornovat, protože poslední kus této mikiny nebyl dohledán ve skladu.
    Ano je to chyba za kterou se omlouváme, ale i to se může stát.
    Objednávka byla proto stornována a platba vrácena zpět na Vaši platební kartu. Připsání může trvat několik dní.

S přáním příjemného dne
    Pavel Ronovský, Fanda-NHL CZ/SK

Na tovar som cakal dva tyzdne hoci mal byt doruceny do 2 prac.dni... Dorazila iba cast objednavky a tricko nie, no sumu za objednavku som musel zaplatit celu. Na tricko mam cakat zase do 2 tyzdnov... !??

doteraz mi zasielka neprisla a predajca ani nekomunukuje na odoslany e-mail.

Objednával som si v utorok teraz je utorok ďalší týždeň tovar nedorazil stále a žiaden email ani nič o tom, že by mal doraziť takže asi tak..

• podrobne stoji to za,,,,dovi a do pi....

komunikácia, ochota

• Od objednavky a zaplatenia je ticho. O yovare ani zmienka. Dokefy mam cakat?

Tovar bol dodaný rýchlejšie ako som predpokladal :-) Za päť dní.

Treti krat som si objednal tovar a treti krat nedorazil . Ani ziadna sprava ohladom objednavky

Reakcia obchodu Fanda-NHL.sk

Dobrý den pane Šály,
    mrzí nás Váš názor, ale toto je sice Vaše třetí objednávka ale předchozí jste obdržel.

Nyní jste si objednal dres s dodací dobou 4 týdny z USA a dres nám dorazil z USA v pátek a nyní je na cestě na Slovensko.

Než jsme stačili během dvou minut zareagovat na Váš dotaz na chatu, tak jste již napsal tuto recenzi, což nás mrzí.

S pozdravem
    Pavel Ronovský, Fanda-NHL CZ/SK

• Napisali že dakuju za nakup a že sa tovar posiela po 10 dnoch ešte nedorazil

Chaos kedze ani neviem či objednany tovar bude alebo nie

• Seriózne
    • Rýchlosť
    • Max spokojní

Odporúčam

• Tovar nedostupný

Tovar objednany a uhradeny pred cca mesiacom stale nedorazil. Na email neodpovedaju.

• dlhe cakanie na tovar.

Dna 7.10.som.si objednal siltovku ktora bola skladom no dnes mame 19.10.a zasielku stale nemam?!

• Veci sú originál z USA, výhodou sú aj určité skladové zásoby ihneď k dispozícii.

Bez problému vymenili tovar, trochu to potom trvalo, doručiť ho späť, ale je to v poriadku

Tovar objednany 19.8.2022, dnes je 14.10.2022 a stále nic nemam. Posielal som mail so žiadosťou o stav mojej objednávky a nič. Takze ak objednávate tovar, dbajte aby ho mali na sklade, lebo 2.mesiace dokáže tovar prísť aj z vedľajšej hviezdnej sustavy, iba z USA nie.