• Nedodali mi to čo som si objednal

Reakcia obchodu www.fajnmobil.sk

Dobrý deň pán Šima , obratom sme Vás informovali telefonicky , že farba telefónu , kt. ste si objednali nie je momentálne skladom .Po Vašom odsúhlasení sme farbu telefónu zmenili a ako kompenzáciu pribalili ochranné púzdro .

S pozdravom fajnmobil.sk

nedostal som ani potvrdzujúci email a tovar neprišiel ani po 4.dnoch a hlavne ze tovar bol skladom ale kde v Brazílii?

Dobrý deň pán Kvasna ,

pre upresnenie Vašej recenzie objednaný tovar Huawei mate 20 lite spolu s ochranným púzdrom sme odoslali na 2. deň po vytvorení objednávky , zásielku ste odmietli a táto sa nám vrátila späť.

S pozdravom Fajnmobil.sk

Predávajú repasované telefóny

Reakcia obchodu www.fajnmobil.sk

Veľmi nás mrzí reakcia tohto zákazníka , odoslali sme mu úplne nový zabalený Samsung Galaxy A70 ds black slovenskej distribúcie . Zákazník prevzal telefón 02.3.2020 dodnes nás nekontaktoval , že by mal nejaké pochybnosti s doručeným mobilným telefónom .
    Týmto sa Vás teda pán Klešč pýtame , z čoho ste usúdili , že telefón Samsung A70 je " repasovaný "? Prosíme Vás , aby ste takto primitívne nezavádzali ostatných potenciálnych zákazníkov .

S pozdravom fajnmobil.sk

Nakup na firmu nemozny, vsetky mobily predava firma, ktora je neplatc DPH.

Katastrofa tovar použitý, a povedia Vám môžte ho vrátiť do 14 dní pritom som volal či je nový zabalený a povedali že áno......!

• Objednavku nie je mozne objednat ako firemny zakaznik. Napriek tomu, ze predajca ma pridelene IC DPH.

Velmi divna reakcia pri nakupe na firmu. Preco obchod s platnym IC DPH odkomunikuvava, ze nakup na firmu nie je mozny?
    Som rad, ze objednavku som zrusil, clovek by sa potom bal pripadnej reklamacie..

Reakcia obchodu www.fajnmobil.sk

Dobrý deň , zákazníkovi sme vysvetlili , že v našom e-shope nie je možné nakupovať ako firemný zákazník . Do objednávky nie je možné zadať firemné údaje ako je IČO a podobne .

Ďakujeme za pochopenie fajnmobil..sk

• Nedodrzanie doby dodania
    • Neodpovadali a nepotvrdzovali na stav objedavky

plan objednavka nebola dodana, iba cast, obchodnik ma neinformoval, ze dedodat vsetky polozky, ale faktura a platba bola za celu objednavku. V baliku bola mala nalepka na ktorej bolo rucne napisane ze zbytok objdenaneho tovaru sa doda do 7 dni, so sa nestalo dodnes. Predajca neodpoveda na telefon ani neinformuje o stave dodania tovaru - uplne neseriozny pristup a neprofesionalny - rozhodne nedoporucujem

Amatéri a podvodníci

• žiadna
    • už na začiatku podivná komunikácia/nekomunikácia
  • Po riadnom vyplnení podkladov objednávky a zadaní nákup na firmu som obdržal potvrdenie objednávky s dokladom na úhradu
    a následne informáciu že nemôžem nakupovať na firmu .

Na základe týchto informácií som objednávku stornoval .
    Zmätočné informácie pri objednávaní

Dodaný tovar v inej farbe

• Tovar nebol dodaný z dôvodu, že dostali viac objednávok, ako mali tovaru. O tomto sme neboli dlhší čas informovaní, táto informácia nám bola uvedená až po našom telefonickom kontakte. Následne sme boli informovaní aj e mailom. Po tomto bola ochota ponúknuť aj iný mobilný telefón s nejakou malou zľavou, alebo s nejakou drobnosťou ako darček.

Obchod má dobré ceny, ale zlú povedal by som veľmi amatérsku komunikáciu, čo je na škodu.

• telefon bol blokovany a z anglickou nabíjačkou

• pri objednávke mobilu som mohol hneď vziať aj tvrdené sklo a zadný kryt - čo sa pri väčšine obchodov nedá
    • nulová komunikácia s obchodom (telefonicky aj mailom)
    • tovar ani po týždni od priatia platby nie je doručený
    • po obdržaní platby žiadna odpoveď o odoslaní alebo príprave objednávky

Po tejto skúsenosti by som už v obchode nenakupoval.

Najhoršie a dlhoooo

• Najlepsie ceny na trhu
    • Ak cloveku staci tovar z EU distribucie
    • Postovne zdarma
    • Komunikacia
    • Informacie o kupujucom tovare (uz opravene)
    • Neserioznost pri odstupeni od zmluvy

Kupil som tovar zo SK distribucie, prisiel mi tovar z UK distribucie - chyba v informaciach na stranke (uz opravene).
    Tovar som objednal na zaklade telefonickeho ubezpecenia, ze mi pride za 2-3 pracovne dni. Prisiel za 4.
    Po emailovej komunikacii mi bol z dovodu oneskoreneho odoslania tovaru prislubeny darcek zdarma - obal na telefon.
    Zo zhruba 6 telefonatov som sa do obchodu dovolal iba 2 krat.
    Predajca prislusny darcek nepribalil k objednavke.
    Pani na telefone sa ma snazila presvedcit, ze EU distribucia je ten isty telefon, aj ked som objednaval SK distribuciu.
    Po telefonickom dohovore s konatelom spolocnosti, mi bolo prislubene, ze ak sa rozhodnem odstupit od zmluvy, preplatia mi postovne (pri poisteni zasielky na 650 eur to bolo 6.60EUR).
    Samozrejme ze ani cast postovneho mi preplatena nebola, aj napriek tomu, ze som musel odstupit od zmluvy z dovodu pochybenia obchodu

• Predávajú staré telefóny
    • Komunikácia na bode mrazu
    • Arogantná zamestnankyňa

Tento obchod je jeden obrovský podvod. Prišiel mi 2 ročný Iphone 8,musela som odstúpiť od zmluvy. Najhoršie je, že telefón bol daný ako darček. Strašne som sa hanbila ako ma oklamali. Za 530 eur, vám predajú telefón s 90%kapacitou batérie, plus sériové číslo mi overili v Istores mobil bol používaný minimálne rok a pol. Na cekú situáciu mi odpísali, ze im to poslal dodávateľ a že onu zato nemôžu!? Nech sa nikto nehnevá ale overim si čo predávam zákazníkom. Pani na linke na mna kričala že oni mi žiadny starý mobil nepredali, mobil mal dokonca aj poškodený reproduktor, od faktoch čo mi potvrdili v Istores ani nehovorím. Odstúpila som od zmluvy, stále čakám na vrátenie peňazí do 14 dní... TENTO OBCHOD JE PODVOD NA ZÁKAZNÍKA!! NIČ OD NICH NEKUPUJTE.

• Pomalé doručenie
    • Dorucený nesprávny výrobok
    • Neodpovedaju na emaily
    • Návod iba po Francúzsky

Tomuto obchodu by som sa odporúčal rozhodne vyhnúť.Hlavne kvôli ignorácii, nulovej komunikácii.
    Čo sa týka výrobku, deklarovane 4 dni su blud, realne som očakaval tak 2 dni ale zivotvosť batérie je tak 10hodin.

• velmi rychle dorucenie
    • K telefonu som si objednal aj tvrdene sklo ktore bolo v dvoch miestach prasknute. V obchode ma odbili, ze si to mam vybavit s prepravnou spolocnostou, ale balik pri preberani nejavil absolutne ziadny naznak poskodenia.

Skoda, kupil by som aj nabuduce, lebo maju dobre ceny a rychle dorucie...ale nekupim :)

Reakcia obchodu www.fajnmobil.sk

Dobrý deň pán Hrustinec .

Mrzí nás Vaša nespokojnosť , zásielka od nás odišla nepoškodená , riadne zabalená dňa 17.06.2019 . Tovar Vám bol doručený hneď nasledujúci deň 18.6.019 a Vy ste začali poškodenie zásielky / reklamáciu riešiť 01.07.2019 po 13 dňoch . Po takej dlhej dobe žiaľ nevieme reklamovať dodanie tovaru ani u prepravcu .

S pozdravom Fajnmobil.sk