• Komunikácia hrozná keby sa človek neozve čaká dodnes, keď volá jednanie fakt hrozné, pán odmeraný, s pani sa dá aj rozumne.

Obchod veľmi sklamal(druhá objednávka prvá bola super, ale časy sa menia a asi aj ich správanie) objednali sme mobil, ktorý nemali vo farbe, ktorú sme zvolili(pričom bolo písané, že dostupný), no ale keby po pár dňoch sa neozvem, čo je s tým ani sa dodnes neozvu. Držia peniaze a záhadne keď všade šli telefóny hore a nikto nemal ten v príslušnej farbe(v jednom ešte aj nimi odporúčaním obchode ho predali deň predtým, takže keby týždeň a pol nedržia peniaze, mohli sme kúpiť inde)o dosť rozdiel aj 10 eur zrazu po týždni prišli s riešením, že vrátia peniaze, čo mne príde ako zavádzanie, moc dobre vedeli, že ho nemajú a čakali a potom sa začali vyhovárať na situáciu aká je (viem, že nie je príjemná a plne to chápem, ale kľudne mohli dať hneď vedieť, čo sa deje a o situácii lockdowne vedeli asi aj v deň objednávky aj týždeň po, ale strašne sa vyhovárali, že oni za to nemôžu), takže mobilu, ktorý sme chceli sme sa nedočkali. A cez telefón aspoň veľmi hovorili ako pošlú aspoň darček (sklo alebo puzdro), čo by určite aspoň u mňa vyvolalo pocit, že ich to troška mrzí a vážia si zákazníka, ale prišiel balíček a ničnormálne výsmech, aby nedali obyčajne sklo za 5 euri. Fakt časy sa menia bol to dobrý obchod, ale fakt zvážte kúpu u nich, fakt komunikácia žiadna, keď už zdvihnú jednanie ako v krčme.

Dobrý deň ,

informovali sme pani Repáňovu , že objednaný telefón je skladom iba vo farbe white a grey a vzhľadom na aktuálnu situáciu nevieme naskladniť telefón vo farbe green. Telefonovali sme spolu 20minút , ponúkli sme niekoľko možností , doporučili sme iný e-shop , ktorý tento produkt na Heuréke ponúka dokonca lacnejšie, urobili sme maximum ....., napokon si vybrala telefón vo farbe grey aj tak sme dostali túto recenziu .

V tomto prípade sme viac urobiť nemohli fajnmobil.sk

• Objednal som telefón. Bolo to 13.2.2021. 19.2. som volal čo je s objednávkou. Telefón niekto zdvihol a rozprával sa tam s kolegami. Na tretí pokus som sa dovolal bolo mi povedané, že majú taký typ ale nie farbu akú som chcel. Ďalej mi bolo povedané aby som napísal na mail, že či chcem aby mi boli peniaze vrátené alebo chcem telefón v inej farbe. To som spravil do 10 minút, že keď nie je biely tak chcem zelený. V pondelok 22.2.2021 mi prišiel mail, že objednávku zrušili. Nonsenz.

Reakcia obchodu www.fajnmobil.sk

Dobrý deň pán Mesiar ospravedlnili sme sa Vám niekoľko-krát aj emailom aj telefonicky , že Vami objednaný telefón je momentálne nedostupný. Na email ste nereagovali a žiadny e-mail o zmene farby sme od Vás nedostali. Celá situácia nás veľmi mrzí a ešte raz sa ospravedlňujeme za vzniknuté komplikácie.

• Rýchlosť vybavenia
    • Mobil zatiaľ funguje bez problémov a dúfam že aj bude
    • Ako som písal - mala to byť EU distribúcia ale doma som zistil že je to USA distribúcia vďaka 5g anténe na boku, a cena rovnaká ako sk/eu.

Tovar som mal do dvoch dní, rýchlosť vybavenia objednávky bola v pohode. Vytkol by som ale toto. Kupoval som iphone 12 pro a pýtal som sa predávajúcej či sa jedná o Európsku distribúciu na čo mi bolo odpovedané že áno - je to EU distribúcia. Ale po kúpe a používaní som si všimol na boku zariadenia fyzickú 5G anténu ktorú má LEN USA distribúcia. Mobil je inak zatiaľ v poriadku a bez problémov.

Mobil mi došiel otvorený a poškodený. Vraciam späť a dúfam v polepsenie a ze mi budu peniaze vratene

• Nie, všetko píše skladom,- skladom má pár veci

Neobjednavat... toto nieje seriozne

Reakcia obchodu www.fajnmobil.sk

Pán Martin Mišo stornoval objednávku sám pár hodín po vytvorení . Telefón bol pripravený na osobný odber do 24 hodín od vytvorenia objednávky. Rýchlejšie sme žiaľ zákazníkovi vyhovieť nedokázali.

S pozdravom fajnmobil.sk

• Zvýšili cenu bez vedomia
    • Písali sme si a mali mi odoslat telefón nasledujúci deň. No nasledujúci deň mi prišiel email ze objednávka bola zrušená. Nechceli mi ju uz obnoviť. Objednal som si nakoniec inde

• rychlost
    • objednaval som dva mobily, jeden bol v krabici v poriadku, druhy bol v krabici mierne poskodenej s roztrhnutymi nalepkami, oni to vysvetlili, ze kontrolovali mobil od dodavatela, ale takto sa to jednoducho nerobi, nie je to v poriadku, jedine, ak by ma na to upozornili a ja by som suhlasil. Ako mozem takyto mobil dat pod stromcek ?

• Neuvádzate informáciu že nieste platcami DPH . Tým je ponuka pre firmu nevýhodná

• Nie sú ochotní vystaviť zalohovu faktúru

Reakcia obchodu www.fajnmobil.sk

Dobrý deň pani Kmeťová, kontaktovali nás ohľadom Vašej objednávky z nadácie J&T ohľadom vystavenia nie zálohovej faktúry , ale o vystavenie faktúry s 30- dňovou splatnosťou. Toto žiaľ nie je možné , dovolíme si tvrdiť ani v jednom z e-shopov na Heureke.

Objednavka 6616 nebola zrealizovana a ani po dohode s obchodom mi doteraz neboli vratene peniaze.

Reakcia obchodu www.fajnmobil.sk

Dobrý deň pán Šaling , objednávku ste menili emailom , preto trvá dlhšie jej vybavenie, za nedorozumenie sa Vám ospravedlňujeme.

Fajnmobil.sk

Pri zadaní objednávky som sa uisťoval, či sa jedná o nový a nepoužitý telefón. Odpoveď bola, že telefón je nový. Aj napriek tomu mi zaslali vykúpený mobil. Znamená že tovar je vykúpený od fyzickej, alebo právnickej osoby ako použitý tovar.
    Na základe tejto informácie nie je možné uplatniť odpočet DPH - osobitný režim DPH, podľa § 66 zákona č. 222/2004 Z.z (0% DPH).
    Aj keď je samotná firma platcom DPH, tovar Vám dodajú na doklad bez možnosti odpočtu DPH, čím sa nákup stáva pre platcov DPH predražený.

Reakcia obchodu www.fajnmobil.sk

Dobrý deň , . p. Blaščák v našom e-shope nie je možné nakupovať ako firemný zákazník informujeme o tom na našej web-stránke.Po emailovej komunikácii sme Vám ponúkli možnosť telefón vrátiť , napriek tomu ste túto možnosť nevyužili .

Za nedorozumenie sa ospravedlňujeme s pozdravom fajnmobil.sk

• Tovar prišiel poškodený bez viditeľného poškodenia dopravcom a firma odmieta prevziať zodpovednosť. Pri komunikácii je nepríjemná, bol to môj prvý a posledný nákup. Jednoznačne neodporúčam!

Reakcia obchodu www.fajnmobil.sk

Dobrý deň , jednalo sa o poškodenie ochranného skla pri preprave . Zákazníčka odmietla spísať s kuriérom škodový zápis. Po spísaní škodového zápisu sme mohli pristúpiť k výmene ochranného skla. Či sa jedná o poškodenie tovaru dopravcom , alebo nie je už na posúdení dopravcu a predávajúceho .

Ďakujeme za pochopenie fajnmobil.sk

• komunikacia
    • rýchlost dodania
    • klamanie a zavádzanie zákazníka

URCITE NEODPORUCAM NAKUP Z TOHTO OBCHODU KLAMU A ZAVADZAJU ZAKAZNIKA !!!!!.Kupoval som Samsung Galaxy S10, ešte pred kúpov som sa telefonicky uistil či je telefon nový, nepouzívany a so zárukou. Pán na druhej strane mi povedal že ano telefon je s 2 ročnou zárukou, nový nepoužívany. Po tomto som sa rozhodol pre kúpu, do dvoch dní som mal telefón doma, no tam všetko pozitívne končí. Nadšenie z nového telefonu opadlo hned po otvorení, telefon sice posobil ako nový bez nejakých poskodení , no cely zaprášeny, tak isto nabíjačka a káblik, a čo bolo top namiesto AKG slúchadiel ktore mal telefon obsahovat a ktore boli aj v popise na ich stranke tam boli nejake lacne slúchatka ktore si mozem objednat z ebay-u alebo aliexpresu za par euro. Hned som volal do obchodu ozrejmil situaciu pani ktora mi zdviha, a jej argument bol že ona nevie ako je to možne lebo oni telefoný neotvaraju, a posielaju ich zákazníkom tak ako im pridu (neviem odkial).Navrhla mi ze aby som sluchatka odfotil a poslal im ich nazad (samozrejme by som musel platit postu koli tomu lebo oni urobili chybu, myslim si ze aj oklamali zakaznika predty ako telefon poslali otvorili ho sluchatka vybrali a vlozili lacne šmejdy) a ze oni mi pošlu take ake tam majú byt. Asi si mysleli ze to kupuje nejaký negramotny idiot ktorý nevie čo ma balenie obsahovat alebo nie. S telefónom a obsahom bolo urcite manipulovane predtym nez mi bol poslany, pretože balenie neobsahovalo sluchatka ktore tam mali byt original AKG a nie ziadne šuvixy za par euro z aliexpresu. Hned v ten den som im telefon poslal naspat aj s odstupenim od zmluvy a dnes mi boli konecne po vyše dvoch týždnoch boli poslane aj peniaze na účet. Pri posielaní tovaru nazad som musel ešte ja platit poštu za ktorú mi peniaze nikto nevráti a to opat len koli tomu lebo klamali a zavádzali zákaznika, balenie neobsahovali to čo malo, takze samozrejme ze je to hned podozrive ze bolo s obsahom telefonu manipulovane este pred tym ako mi bol zaslany. Budem sa opakovat na záver ale po mojej skusenosti NEDDOPORUCUJEM KUPOVAT Z TOHTO OBCHODU, KLAMU A ZAVADZAJU ZAKAZNIKA, A PRAVDEPODOBNE MANIPULUJU S TELEFONMY A OBSAHOM BALENIA PREDTYM NEZ ICH POSIELAJU.

Objednal som si hodinky. Poslali mi iné ako som objednal. Peniaze zatiaľ nevrátili. Ich chybou mi poslali iný tovar ale za peniazmi musím čakať 2 týždne. Hodinky som im poslal spat hneď na druhý deň po doručení. Na email nereagujú. Tovar ktorý som im poslal spat si neprevzali. 4 dni stal na pošte. Naťahujú čas. Neseriózny obchod veľké sklamanie.

Reakcia obchodu www.fajnmobil.sk

Dobrý deň pán Krecula, hodinky boli odoslané v inej farbe remienku čo sme s Vami telefonicky vopred konzultovali .
    Odstúpenie od kúpnej zmluvy sme prijali dňa 23.6.2020. Peniaze odošleme v zmysle obchodných podmienok najneskôr do 14 dní .

• Na prvý pohľad cena
    • Chýba presná komunikácia a nevedia garantovať to čo ste objednali, aj napriek dohode. Odporúčam obchodníkovi zlepšiť komunikovať na zákazníka.

Objednaný telefón v danej farbe nemali volali mi a dohodli sme sa, že pošlú ten istý v inej farbe za cenu ktorú som objednal + obal. Ocenil som, že obchodník volal a dohodli sme sa. Po túto časť to bolo ok. Avšak telefón poslali o 6 Eur drahšie ako som si objednal a bez obalu, s info že ho nemajú. To čo má sklamalo, je fakt, že pýtal som sa obchodníka či daný telefón v inej farbe bude za cenu ako som objednal. Uistil ma že cena sa nemení, no a bola vyššia ako moja objednávka.

• Nespoľahlivy

• Zla komunikacia
    • Nedodrzali obchodne podmienky pri vrateni tovaru

Obchod nezanechal dobry dojem. Hoci pri objednavani mobilu na stranke bolo uvedene, ze na sklade maju 2 kusy, cca hodinu po objednavke mi telefonicky bolo oznamene, ze mobil nemaju. Potom mi prisiel mail, ze ho asi maju.. Nakoniec predsa len 1 kus nasli. Zaplatila som dorucenie prostrednictvom slovenskej posty, ale zasielku poslali kurierom. Ako vysvetlenie mi bolo povedane, ze na poste je vela ludi! Mobil mi bol doruceny, ale krabicka bola dost poskodena, asi nesetrna manipulacia pri preprave (stacilo pouzit bublinkovu foliu). Nechcela som riskovat, ze bude mobil poskodeny, tak som ho vratila. V obchodnych podmienka je uvedene, ze peniaze vracaju do 14 dni, ale dodnes mi peniaze nevratili. A ani nezaslali opravenu fakturu. Lutujem, ze som neposluchla radu pani konatelku - "kupte si mobil v inom obchode"...

• Prišla mi faktúra ktorá ma osobitný paragraf 66 od.c že tel.je použitý alebo vykúpený aby nemuseli platiť dane za predaj. sú to podvodníci. Doklad mi nevihovoval kedže som si nevedel narátať spätnú DPH-čku za tel. Iný doklad mi nechceli dať a ani odstúpenie od zmluvy. Sú to veľký špekulanti a viac už od nich nikdy nič nekúpim a nikomu ich neodpoučím!!!

NIKDY VIAC OD NICH NIČ NEKÚPIM !!!

• Doprava zdarma
    • Komunikácia s predajcom
    • Zaslaný nesprávny tovar

Objednaný Note 10+ vo farbe Aura Blue, doručená nesprávna farba Aura Glow. Následne ma predajca skúšal presvedčiť, že v modrej sa Note 10+ nevyrába a link na túto farbu stiahol zo svojich stránok. Po zaslaní dôkazov, že v tejto farbe existuje som bol informovaný o jeho nedostupnosti a možnosti vrátiť tovar. Na nasledný mail, či nedokážu modrú farbu zabezpečiť aj ak by som mal počkať dlhšiu dobu už predajca nereagoval.

• Velmi zla komunikacia
    • Neuplne informacie o tovaroch

Objednal som si iphone 11 pro, s ochrannym krytom a sklom. Ochranne sklo mi doslo rozbite, na reklamaciu a maily neodpisuju, Iphone dodali s nabijackou na anglicke zasuvky, takze je nepouzitelny na ich stranke mi chyba informacia o tom, ze si mam dokupit nabijacku na slovenske zasuvky. Celkovo som z pristupu obchodu aj ich sluzieb velmi sklamany a myslim, ze zavadzaju spotrebitela a nedivil by som sa keby ich navstivila SOI.