tovar došiel chybný, na reklamáciu mi vôbec nereaguju

Asi každý dobre vie že iPhony 14pro je problém zohnať ak ich chcete nové tak sa načakáme 1-2 mes. Tento obchod ich ponúkal vo všetkých farbách, trochu čudne. Váhal som či objednať produkt a vyžiadal som sériové číslo daného telefónu na overenie, dostal som odpoved že ak nemám záujem tak nech uvoľním rezerváciu pre iného zákazníka. Pekný deň

Cena na webe bola uvedená ako vrátane dph avšak predajca nie je platca dph čo bolo absolútne neviditeľné . Pri objednávke a aj pri súhrne. Čo však slúži predajcovi ku cti je , že sa ozval a na danú skutočnosť nás upozornil a objednávku sme zrušili. Mohlo sa tomu predísť ak by na objednávke figurovala nulová dph .

• Tovar bol používaný a prebalený do nového obalu. Konektory boli špinavé, rovnako tak reproduktory. Displej bol vymenení. Podotýkam že na webe uvádzali že ide o ÚPLNE NOVÝ telefón.

Určite neodporúčam. Komunikácia s majiteľkou na bode mrazu. Nedvíha telefóny a po reklamácií telefónu sa viac ako mesiac neozvali. Aktuálne nedvíha a nekomunikuje. Peniaze stále nie sú na účte.

UPDATE 18.11.2022 - peniaze prišli na účet do 5 minút od telefonátu s jej zamestnancom za čo veľmi ďakujem

Tovar po tyzdni neprisiel. Stav objednavky si neregistrovany zakaznik nevie overit. Na zrusenie objednavky nereaguju, po cely cas vobec nekomunikuju. Vyhnite sa oblukom.

V skratke, objednal som si sluchatka samsung galaxy buds+, boli mi dorucene nekvalitne FAKE sluchadka, tak som im poslal ziadost o reklamaciu, kym bola reklamacia vybavena ubehol skoro mesiac, neodporucam.

Reakcia obchodu www.fajnmobil.sk

Dobrý deň , nejedná sa o žiadne FAKE slúchadlá , neposlali ste žiadosť o reklamácie , ale žiadosť o odstúpenie od kúpnej zmluvy a peniaze Vám boli odoslané v zákonnej lehote 14 dní ďakujeme za pochopenie fajnmobil.sk

• nekomunikacia

Volany ucastnik je docasne nedostupny...uz tyzden, rovnako snaha o komunikaciu mailom...neviem, ci su na dovolenke alebo to zabalili, ale stoja mi u nich peniaze uz tyzden a neviem, co dalej...

• Deklarovaný tovar skladom nebol vobec k dispozicii

Inú skusenost ako zrusenie objednavky z mojej strany nemám

Nemaju tovar skladom aj napriek tomu ze pisu skladom je 1kus :)

...obchod neumožňuje predaj pre PO (firmy), pričom sa to kupujúci dozvie až po odoslaní objednávky...

• Recenze byla smazána ve smyslu bodu 8.3.2 Podmínek používání nákupní galerie Heureka.cz.

• objednaný tovar deklarovaný ako "na sklade" nakoniec "na sklade" nebol
    • popis a cena predávaného tovaru neodpovedala predávanej verzii na sklade
    • slabá komunikácia
    • pomalé reakcie

Po 6 dňoch neexpedovania tovaru som sa u predajcu informoval na stav mojej objednávky, načo mi odpísal, že mnou objednaný tovar Samsung S20 FE 5G nemajú a majú len verziu S20 FE 4G s Exynosom, ktorá sa predáva o cca 100 € keďže je bez 5G a Snapdragonu a je dostupná na každom rohu v kamennej predajni :(.
    Odpísal som im, že objednávku ruším. K dnešnému dňu neprišlo potvrdenie zrušenia :(.

Chyby v eshope, nebolo mozne nakupit na ICO.
    Mobilne telefony su z vykupu, nie od orig. importera, 0% DPH.

Objednal som si telefon pricom eshop uvadzal, ze maju 1 dostupny kus. Po objednavke som si musel sam prezistovat preco mi tovar nechodi. Odpoved eshopu bola, ze cakaju na tovar, ktory je nedostupny. Preco potom uvadzali na stranke jeho dostupnost neviem. Objednavku som zrusil.

Reakcia obchodu www.fajnmobil.sk

Dobrý deň pán Zumerling ospravedlnili sme sa Vám za nedodanie tovaru. Mrzí nás to , ale jedná sa o starší model telefónu , ktorý sa nám už nepodarilo objednať k Vašej spokojnosti . Skladom sme mali 1ks , ktorý sa vypredal a nestihhli sme aktualizovať web stránku za pochopenie ďakujeme .

S pozdravom fajnmobil.sk

• Objednal som si mobil vo farbe sivej, dorazil mi zelený i keď na faktúre bola farba sivá. Tak si vravím ze asi sa nieto splietol...... Zavolám tam a paní mi do telefonu arogantně vysvetlila že už dávno majú všetky farby vypredané a ak sa mi farba nepáči mam ho poslat späť...... Samozřejmě na svoje náklady........ Vitajte späť v roku 1990......neskutočné

Mal som z eshopom i daleko lepšie skusenosti....... Z aktualizáciou tovaru si nerobia hlavu.... Pošlu čo majú

Reakcia obchodu www.fajnmobil.sk

Dobrý deň pán Hojstric , v telefóne sme Vám vysvetlili , že došlo zrejme k omylu a zamenila sa farba green za grey.
    Mobilný telefón bol vo farbe grey vypredaný, aby ste nečakali poslali sme Vám ho v podobnej farbe green Pokiaľ je to pre Vás veľký rozdiel doporučujeme ho vrátiť a peniaze Vám vrátime.

Za nedorozumenie sa ospravedlňujeme s pozdravom fajnmobil.sk

• Dlhá doba dodania
    • Neodpovedanie na otazky

• po objednani tovaru sa o yvali ye tovar nie je na sklade

Reakcia obchodu www.fajnmobil.sk

Dobrý deň , veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť , telefón bol žiaľ práve v čiernej farbe momentálne nedostupný .

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• poslali zlu verziu AirPods

Obchod mi príde neprofesionálny - poslali mi zle AirPods :)

Reakcia obchodu www.fajnmobil.sk

Dobrý deň pán Zuštiak , za chybu sme sa ospravedlnili a obratom Vám vrátili peniaze aj s poštovným , ktoré ste platili za odoslanie k nám . Mrzí nás to .

• Komunikácia

Mobil som objednal v utorok. V stredu sa nik neozval ani vo štvrtok ani v piatok ani v pondelok. Tak som obchodu napísal mail. Až potom sa ozvali ako odpoveď na môj mail, že mobil nemajú v objednanej farbe. Keďže mi na farbe nezáležalo a cena sa nenavyšovala, tak som súhlasil s dodaním. Keby sa ozvali proaktívne už v stredu, mohol som mať mobil doma oveľa skôr. Na druhej strane, boh vie kedy by sa ozvali sami, keby som neposlal mail ja. Možno by som mobil nemal doteraz. Keď človeku odíde mobil a potrebuje súrne náhradu, tak nechce čakať týždeň. To že sa minie tovar je normálne a vôbec s tým nemám problém, ale keby sa aspoň ozvali hneď, tak som sa mohol pre inú farbu alebo iný obchod rozhodnúť oveľa skôr.

Reakcia obchodu www.fajnmobil.sk

Dobrý pán Gajdoš , mrzí nás Vaša nespokojnosť ,kontaktovali sme Vás o zmene farby hneď ako to bolo možné a telefón sme aj odoslali . Vzhľadom na karanténu od 19.3.2021 sa z dôvodu ochorenia covid-19 odoslanie Vašej zásielky o pár dní predĺžilo . https://tracking.dpd.de/status/sk_SK/parcel/06535020212981.