• Široká ponuka tovarov a prijateľná cena v internetovom obchode.

Notebook prišiel v poriadku, dobre zabalený, dobrá komunikácia s firmou a rýchle doručenie.

• Dostupnosť tovaru
    • Ceny
    • Kvalitné produkty
    • Nešlo zaplatiť kartou online, musel som poslať peniaze prevodom na účet, čiže som bol trochu skeptický ako to dopadne, ale všetko prebehlo v poriadku, takže nič závažné :)

Výborný obchod s množstvom tovaru za veľmi dobré ceny. Veľká spokojnosť!

rychlé vybavení objednávky a dodání
    nevýhodou byla nemožnost vybrat si způsob doručení a jediný způsob byl kurýr - nic moc

• bezny priemer

Tovar som objednal a zaplatil 2 týždne dozadu. Po týždni píšem e-mail v akom stave je moja objednávka, žiadna odpoveď neprišla. Po ďalšom týždni skúšam volať a nedovolám sa.
    Peniaze som poslal a tovar ani info nikde.

• Široký výber a príjemné ceny
    • Rýchla dodacia doba
    • Komunikácia obchodu 100%

Dodanie tovaru prebehlo rýchlo (dva dni), objednávku som však kvôli vlastnej chybe úsudku musel zrušiť a nerozbalený tovar vrátiť. Obchod komunikoval ochotne a ústretovo, peniaze mi poslali naspäť v deň prevzatia vrátenej zásielky. V takýchto situáciách sa ukáže kvalita obchodu.

Výborná komunikácia od prvotných informácií, cez objednávku až po dodanie.Ďakujem.

• dobrá cena tovaru
    • rýchlosť dodania

• Rýchly, korektný, bezproblémový.
    • Nemám.

• rychle dodanie

nakup prebehol bez problemov

• Dobrá komunikácia
    • Akciové sezónne ceny
    • Pravidelne zasielanie informácií s novinkami
    • Snaživý personál

Odporúčam nákup v tomto eshope

• rýchlosť dodania tovaru
    • dobrá cena

vzdy na100%

• tovar na sklade
    • komunikácia
    • proklientsky prístup
    • serióznosť

Tovar mali skladom, v zaujímavej cene a bol mi doručený nasledujúci pracovný deň po objednávke. Podobnú skúsenosť môžete mať vo viacerých obchodoch. No potom sa veci skomplikovali. Bol som presvedčený, že mi bol doručený iný model výrobku (mini PC), nakoľko výrobca na štítku produktu nepopisoval prítomnosť dedikovanej grafickej karty a po inštalácii sa aktivovala len grafika na procesore. Tu sa ukázala kvalita obchodu. Slušne problém komunikovali, hľadali riešenie s dodávkou správneho modelu a odvozom doručeného, čo sa kvôli dodávateľovi o pár dní predĺžilo. Pre urýchlenie procesu navrhli odstúpenie od zmluvy a vrátenie tovaru, po ktorý objednali kuriéra na vlastné náklady. Nedalo mi to a pokúsil som sa o opätovnú inštaláciu na inom monitore, vyskúšal som všetky dostupné porty a zistil svoj omyl. Kuriéra sme teda zrušili a tovar som si nechal. Mrzí ma, že som im nevedomosťou spôsobil zbytočné starosti. No aspoň viem, že tento obchod je naozaj seriózny a rieši prípadné problémy vždy v prospech zákazníka.

• mám to blízko