• Žádná
    • Vůbec neprodávají co mají na fotkách

Obchod neprodává to co má na obrázcích. Přišel svetr místo černé barvy šedé. Pyžamo úplně s jiným vzorem. Tričko taky nesedí podle fotky. Prostě podvod. NEDOPORUČUJU !!!!!!

• Komunikace!!! Balíček se opozdil z personálních důvodů v covidové situaci. O všem jsem byla dopředu informována. Pán byl velice příjemný a vstřícný.
    • nic
    • kvalitne vyrobky

• Spokojná s kvalitou oblečenia

• Kvalita

kvalitné výrobky, rýchla dodávka, v prípade , že tovar nebol na sklade, telefonicky ma informovali a dohodli sme sa aj na náhradnej objednávke.
    Sú skvelí, doporučujem a ´dakujem

Rychlé dodání, hezké jednání, kvalitní materiál. Velikost sedí krásně, barvy jako na fotkách. Velká spokojenost s obchodem. Ráda nakoupím opět.

• dobrá

ok

• Kvalitny slovensky eshop
    • Velky vyber
    • Siroka ponuka
    • Dobre ceny
    • Kvalitne vyrobky

Eshop mi dodal vyrobky cca po 5 dnoch. Hned po zadani objednavky ma kontaktovala pani, ze budu meskat par dni s dodavkou. Velmi prijemne vystupovanie. S tovarom som velmi spokojna. Vdelo odporucam

• Kvalitné pyžamá
    • Materiál

Nakupoval som 2x. Uplna spokojnost s pristupom ako aj s vyrobkami

Objednala som modro- sivú mikinu aké prišla modrá. Napriek tomu kvalitná a príjemný materiál.

• Pri dotazu, zda byl balik odeslan, zadna odpoved. Tudiz jsem si svetry sehnala jinde a balik, kdyz dorazil jsem neprevzala. To ze balik neprevezmu jsem oznamila i fy na whatsapp. Opet bez reakce. Pouze se mi zobrazilo, ze zprava byla prectena.

Reakcia obchodu ewident

Je nam veľmi luto, za negativnu recenziu. Bohuzial vami objednaný tovar Vam nebol doručený nakoľko sme nestihli v predvianocnom navale. O tomto sme Vas informovali emailom. Prosim o prekontrolovanie správ ( možno spravu hodilo do spamu ). Ale samozrejme toto nemeni na veci, že nám je ľúto. praJEME VšETKO DOBRé A VEľA ZDRAVIA V NOVOM ROKU.

• Ok

Reakcia obchodu ewident