• Všetko skvelé.

• Som veĺmi spokojna

všetko v poriadku ako malo byť

• rýchle doručenie
    • dobré ceny
    • dobrý výber tovaru

www.kristianhulala.sk

Moja prvá skúsenosť dopadla veľmi dobre, rýchlosť, spoľahlivosť, bezchybné balenie. Určite sa k nim znova vrátim.

Rýchle odoslanie zásielky

• Super ceny
    • Prehľadne stranky

Rýchle doručenie, výhodné ceny.

• rychlo dodane

Dobrý deň ,

ďakujeme za Vaše najvyššie ohodnotenie.
    Rýchle doručenie je našou prioritou, preto robíme všetko preto, aby bola každá objednávka čo najskôr expedovaná a bez problémov doručovaná zákazníkovi.
    Ďakujeme za Váš nákup i odporúčanie, veríme, že sa k nám opäť čoskoro vrátite .

z tímu eTabletka

Tovar včas doručené a plus darček .
    Som spokojná.

Dobrý deň Darcica ,

ďakujeme za Vaše hodnotenie a odporúčanie našej lekárne.
    V našom tíme sa snažíme robiť maximum pre spokojnosť našich zákazníkov, preto sme veľmi radi, že Vám bola objednávka doručovaná rýchlo k Vašej spokojnosti. Sme veľmi radi, že Vás darček k objednávke potešil.

• ceny
    • viacero možnosti dodania
    • žiadna

Obchod odporúčam aj ostatným nakupujúcim.

Dobrý deň steve,

ďakujeme za Váš nákup a Vaše odporúčanie a prejavenú dôveru.
    Sme poctení, že ste si vybrali práve náš e-shop pre svoj nákup z pohodlia Vášho domova, že všetko prebehlo bez problémov k Vašej maximálnej spokojnosti a hlavne že nákup u nás bol pre vás výhodou či už cenou ponúkaných produktov alebo možnosťami dodania.
    Ďakujeme za Vaše hodnotenie a želáme príjemný deň.

Dobrý deň Marian,

ďakujeme za Vaše hodnotenie a odporúčanie našej lekárne.

z tímu eTabletka

Rychle jednanie na druhy den tovar na ceste len zial pan kurier nemal terminal s moznostou vlozenia karty a byvam na dedine kde nieje bankomat zasielku som si nemohla prevziat

Reakcia obchodu Etabletka

ďakujeme za Vaše odporúčanie našej internetovej lekárne.
    Rýchle doručenie je našou prioritou, preto robíme všetko preto, aby bola každá objednávka čo najskôr expedovaná a doručovaná do rúk zákazníka. Veľmi nás mrzí vzniknutá situácia, veríme že Vás táto nemilá skúsenosť neodradí od ďalších nákupov v našej internetovej lekárni.

Ďakujeme za Váš nákup i odporúčanie, veríme, že sa k nám opäť čoskoro vrátite .

z tímu eTabletka

Stale som s obchodom maximalne spokojna.Super rychle dodanie,tovar bezpecne zabaleni,siroky vyber bezlepkovych veci ale aj vitaminov

Dobrý deň Lívia,

veľmi nás teší Vaša spokojnosť s nákupom v našej internetovej lekárni.
    Teší nás, že Vám vyhovuje sortiment ponúkaných produktov, ktorý neustále monitorujeme a dopĺňame nové produkty, aby si každý zákazník v našom portfóliu našiel to, čo potrebuje a za výhodnú cenu s čo najrýchlejším doručením. Taktiež nás veľmi teší, že ste s našou internetovou lekárňou maximálne spokojná.
    Ďakujeme Vám za 100% hodnotenie, pozitívnu recenziu a prejavenú dôveru opakovanými nákupmi u nás.

z tímu eTabletka

• Priemerná doba dodania. Zásielka prišla v poriadku, kvalita ako som očakávala.

Dobrý deň Cloud,

ďakujeme za Vaše hodnotenie a odporúčanie.
    Sme veľmi radi, že bola objednávka vybavená k Vašej úplnej spokojnosti. Na spokojnosti zákazníka si zakladáme, nakoľko je to jedna z našich hlavných priorít.
    Ďakujeme za Váš nákup a veríme, že sa k nám čoskoro vrátite.

S pozdravom prianím pekného dňa

Rychle dodanie
    Dobre ceny

Reakcia obchodu Etabletka

ďakujeme za Vaše odporúčanie našej internetovej lekárne.
    Sme radi, že Vám bola Vaša objednávka doručená v poriadku a rýchlo, pretože vždy si dávame záležať na tom, aby bola každá objednávka vybavená a doručená v čo najkratšom možnom čase. Rovnako sme radi, že Vám vyhovuje sortiment ponúkaného tovaru, kedy sa snažíme, aby boli ceny výhodné a dostupné pre každého zákazníka.
    Ďakujeme za Váš nákup a odporúčanie, tešíme sa, keď nás opäť navštívite.

z tímu eTabletka

velky vyber, dobre ceny, rychle dodanie, niet co vycítať, navyše darček poteší

Dobrý deň Zuz,

veľmi nás teší Vaša spokojnosť s nákupom v našej internetovej lekárni.
    Teší nás, že Vám vyhovuje sortiment ponúkaných produktov, ktorý neustále monitorujeme a dopĺňame nové produkty, aby si každý zákazník v našom portfóliu našiel to, čo potrebuje a za výhodnú cenu. Je našou prioritou, aby sme zákazníkom objednávku vybavili a doručili čo najskôr. Taktiež nás teší, že Vás darček k objednávke príjemne potešil.
    Ďakujeme Vám za 100% hodnotenie a pozitívnu recenziu.

z tímu eTabletka

• Dorucenie este vden objednania- vyborne

Reakcia obchodu Etabletka

ďakujeme za Vaše hodnotenie a 100% odporúčanie našej lekárne.

z tímu eTabletka

Expresné vybavenie a dodanie tovaru ,dobre ceny .

Dobrý deň Eva,

veľmi nás teší Vaša spokojnosť s nákupom v našej internetovej lekárni.
    Teší nás, že Vám vyhovujú ceny produktov. Snažíme sa, aby si každý zákazník v našom portfóliu našiel to, čo potrebuje a za výhodnú cenu. Je našou prioritou, aby sme zákazníkom objednávku vybavili a doručili čo najskôr.
    Ďakujeme Vám za hodnotenie a pozitívnu recenziu.

z tímu eTabletka

• Z pohodlia domova bezpečný a rýchly nákup

Dobrý deň Agata,

ďakujeme Vám za Vaše 100% hodnotenie a odporúčanie.
    Sme veľmi radi, že ste si pre svoj nákup z pohodlia domova vybrali práve našu internetovú lekáreň a všetko prebehlo k Vašej maximálne spokojnosti a bezpečne.
    Ďakujeme za Váš nákup a veríme, že nás opäť navštívite.