Maximálne spokojná s doručením

Dobrý deň Ľuboslava,
    ďakujeme za Váš nákup a Vaše 100% odporúčanie.

Sme poctení, že ste si vybrali práve náš e-shop pre svoj nákup z pohodlia Vášho domova, že všetko prebehlo bez problémov k Vašej maximálnej spokojnosti a s rýchlym doručením.

Monika

Rýchle a spoľahlivé dodanie

Reakcia obchodu Etabletka

ďakujeme za Vaše hodnotenie a 100% odporúčanie našej lekárne.
    V našom tíme sa snažíme robiť maximum pre spokojnosť našich zákazníkov, preto sme veľmi radi, že Vám bola objednávka doručovaná rýchlo k Vašej spokojnosti. Vážime si, že náš eshop pokladáte za spoľahlivý.
    Ďakujeme za Váš nákup a veríme, že sa k nám opäť čoskoro vrátite.

• Expresné dodanie vrámci BA
    • Doprava zadarmo
    • Ceny
    • Široký sortiment skladom
    • Komunikácia

Dobrý deň Peter ,

ďakujeme za Váš nákup a Vaše odporúčanie.
    Sme poctení, že ste si vybrali práve náš e-shop pre svoj nákup z pohodlia Vášho domova, že všetko prebehlo bez problémov k Vašej maximálnej spokojnosti a hlavne, že nákup u nás bol pre vás výhodou či už v rýchlom doručení alebo cenou ponúkaných produktov a sortimentom, ktorý neustále monitorujeme a dopĺňame. Taktiež nás teší, že spomínate práve komunikáciu nášho e-shopu. Snažíme sa zabezpečovať čo najlepšiu informovanosť ohľadom procesu objednávky a v prípade otázok nás môžete kontaktovať na našej zákazníckej linke, e-mailom či na live chate.

Rychle dorucenie, super zabalene,

Dobrý deň MK ,

ďakujeme za Vaše 100% hodnotenie,
    Rýchle doručenie je našou prioritou, preto robíme všetko preto, aby bola každá objednávka čo najbezpečnejšie zabalená a čo najskôr expedovaná a doručovaná do rúch zákazníka. Ďakujeme za Váš nákup i odporúčanie, veríme, že sa k nám opäť čoskoro vrátite .

z tímu eTabletka

Bola som veľmi spokojná, na druhý deň som dostala objednaný tovar.

Dobrý deň Tamara ,

ďakujeme Vám za Vaše 100% ohodnotenie.
    Veľmi nás teší, že ste si pre svoj nákup z pohodlia domova vybrali práve našu internetovú lekáreň. V našom tíme sa snažíme robiť maximum pre spokojnosť našich zákazníkov. Sme radi, že Vám vyhovuje sortiment ponúkaného tovaru a že Vám bola objednávka rýchla doručená a to už na druhý deň od objednania.
    Ďakujeme za Váš nákup, veríme, že sa k nám ešte vrátite.

Rýchle doručenie

Dobrý deň Jojo ,

ďakujeme za Vaše hodnotenie.
    Rýchle doručenie je našou prioritou, preto robíme všetko preto, aby bola každá objednávka čo najskôr expedovaná doručovaná.

fantasticka rychlost dodania

Dobrý deň vv ,

ďakujeme za Vaše najvyššie ohodnotenie.
    Rýchle doručenie je našou prioritou, preto robíme všetko preto, aby bola každá objednávka čo najskôr expedovaná a doručovaná do rúk zákazníka.

• Rýchlosť, promtnosť, kvalita
    • Žiadna

Dobrý deň Eva ,

veľmi nás teší Vaša spokojnosť s nákupom v našej internetovej lekárni.
    Teší nás, že Vám vyhovuje kvalita ponúkaných produktov, ktorý neustále monitorujeme a dopĺňame nové produkty, aby si každý zákazník v našom portfóliu našiel to, čo potrebuje a za výhodnú cenu. Je našou prioritou, aby sme zákazníkom objednávku vybavili a doručili čo najskôr, podľa zákazníkom zvoleného spôsobu doručovania.
    Ďakujeme Vám za 100% hodnotenie, pozitívnu recenziu a prejavenú dôveru opakovanými nákupmi u nás.

z tímu eTabletka

Pružnosť, odbornosť a kompletnosť dodávky.

Dobrý deň klient_q,

ďakujeme za Vaše hodnotenie a odporúčanie.
    Sme veľmi radi, že bola objednávka vybavená k Vašej úplnej spokojnosti. Na spokojnosti zákazníka si zakladáme, nakoľko je to jedna z našich hlavných priorít. Sme poctení, že náš e-shop a naše služby pokladáte za pružné a odporné.
    Ďakujeme za Váš nákup a veríme, že sa k nám čoskoro vrátite.

S pozdravom prianím pekného dňa

Rychle dodanie bez problemov

Dobrý deň ,

ďakujeme za Vaše najvyššie ohodnotenie.
    Rýchle doručenie je našou prioritou, preto robíme všetko preto, aby bola každá objednávka čo najskôr expedovaná a bez problémov doručovaná zákazníkovi.

• Rýchlo a výhodne

Dobrý deň ,

ďakujeme za Váš nákup a Vaše odporúčanie a prejavenú dôveru.
    Sme poctení, že ste si vybrali práve náš e-shop pre svoj nákup z pohodlia Vášho domova, že všetko prebehlo bez problémov k Vašej maximálnej spokojnosti a hlavne že nákup u nás bol pre vás výhodou či už v rýchlom doručení alebo cenou ponúkaných produktov.

z tímu eTabletka

• Super, spokojnosť po všetkých stránkach.

Reakcia obchodu Etabletka

ďakujeme za Vaše hodnotenie.
    Teší nás, že využívate jednoduchý a rýchly nákup v našom e-shope z pohodlia domova a že všetko prebehlo k Vašej spokojnosti.
    Veríme, že sa k nám opäť čoskoro vrátite.

Super rýchla služba

ďakujeme za Vaše 100% ohodnotenie a odporúčanie,
    sme veľmi radi, že bola objednávka vybavená k Vašej úplnej spokojnosti. Na rýchlosti doručenia objednávky zákazníkovi si zakladáme, nakoľko je to jedna z našich hlavných priorít. Veríme, že sa k nám čoskoro vrátite.

S pozdravom prianím pekného dňa

z tímu eTabletka

• Rýchle spracovanie objednávky a poslanie

Dobrý deň Kamila ,

ďakujeme za Vaše hodnotenie a 100% odporúčanie našej lekárne.
    Ďakujeme za Váš nákup a veríme, že sa k nám opäť čoskoro vrátite.

• Dobrá cena

Dobrý deň Ivana ,

ďakujeme za Vaše ohodnotenie,
    Teší nás, že Vám vyhovuje sortiment ponúkaných produktov, ktorý neustále monitorujeme a dopĺňame nové produkty, aby si každý zákazník v našom portfóliu našiel to, čo potrebuje a za výhodnú cenu s množstvom zaujímavých zliav.

Super,rýchle dodanie

Dobrý deň Anna,

ďakujeme za Vaše hodnotenie a odporúčanie našej lekárne.
    Teší nás, že ste si pre svoju objednávku z pohodlia domova vybrali práve našu internetovú lekáreň a že všetko prebehlo v poriadku k Vašej úplnej spokojnosti. Sme poctení, že náš e-shop pokladáte za super obchod.
    Ďakujeme za Váš nákup a dúfame, že sa k nám čoskoro vrátite.

Rýchle vybavenie mojej objednávky

Dobrý deň Milan,

Ok

Dobrý deň Mdž ,

ďakujeme za Váš nákup a Vaše odporúčanie.
    Sme poctení, že ste si vybrali práve náš e-shop pre svoj nákup z pohodlia Vášho domova, a že ste mali s nakupovaním u nás len dobré skúsenosti.
    Ďakujeme za Vaše 100 % hodnotenie a želáme pekný deň.

z tímu eTabletka

• Rýchla objednávka, rýchle dodanie . Max spokojnosť.

Dobrý deň Marta,

ďakujeme za Vaše odporúčanie našej internetovej lekárne.
    Sme radi, že Vám bola Vaša objednávka doručená rýchlo podľa Vami zvoleného spôsobu doručovania, pretože vždy si dávame záležať na tom, aby bola každá objednávka vybavená a doručená v čo najkratšom možnom čase. V našom tíme sa snažíme robiť maximum pre spokojnosť našich zákazníkov.
    Ďakujeme za Váš nákup a odporúčanie, tešíme sa, keď nás opäť navštívite.

• Skvelý eshop, ľahko prehľadný
    • Rýchle objednanie, aj dodanie

Dobrý deň Ally ,

veľmi nás teší Vaša spokojnosť s nákupom v našej internetovej lekárni.
    Teší nás, že Vám vyhovuje náš e-shop a že ho pokladáte za skvelý a ľahko prehľadný. Je našou prioritou, aby sme zákazníkom objednávku vybavili a doručili čo najskôr, podľa zákazníkom zvoleného spôsobu doručovania.