Dlhe dorucovanie,neviem kde je balik...

Reakcia obchodu esol.sk

mrzí nás problém s doručením vášho balíka, objednávka bola zadaná 31.7 2023 večer a 1.8.2023 už bola v rukách DPD:
    Balík bol odovzdaný DPD 2023-08-01
    V preprave
    V doručovacom centre 2023-08-02
    K dispozícii na vyzdvihnutie 2023-08-08
    Doručené 2023-08-08.
    Bohužiaľ, nevieme ovplyvniť rýchlosť doručenia, nakoľko je to v rukách externého prepravcu.

• Pokial niekto ma uvedene ze tovar je skladom, tak do 3 dni ma byt u zakaznika!!!

čakal som 5 dní a žiadna správa nič až som im poslal mail a odpísali mi že tovar nemajú tak objednávku stornujú, keby som sa neozval tak čakám do teraz.

• Komunikácia
    • Nedostal som žiaden email o potvrdení objednávky a taktiež žiaden email o potvrdení platby

Od obchodu som čakal serióznosť, ale dostal som len sklamanie a pravdepodobne "falošný" produkt

• to co pisu ze maju na sklade realne nemaju a nevedia ani dodat. tento fakt vam oznamia az ked si tovar objednate a zaplatite. potom tyzden cakate kym vratia peniaze.

• Tovar prišiel poškodený, poškodenie nevzniklo prepravou, očividne bol už otvorený, zlou manipuláciou poškodený a znova zabalený a odoslaný ako nový tovar.

220v priechodzie zastrcky z predchodzej objednavky su nepouzitelne. 30 kusov za 60e mozem vyhodit.

Tovar mi nebol doručený.

• Cast objednavky dorucena s poskodenymi, nepouzitelnymi produktmi. Podla opisu pri objednavke, na co to bolo urcene, je to nepouzitelne. Ina cast nefunguje spravne. Bola podana reklamacia, na ktoru nebola zatial ziadna odpoved.

Tovar ktorý svietil skladom nedorazil, dovolať sa nemožné platobná brána nefunkčná, 2 dni pred vianocami niekto zdvihol telefón a povedal že asi to poslali niekomu inému, z tonu hlasu bolo počuť že zákazník otravuje, ďakujem už nabudúce nie

Dlhe cakanie na tovar a dodnes nebol doručený,a až po 11 dnoch obchod napise ze tovar je vypredany.Takze cakam 11 dni a nic nechapem ze o vypredanom tovaru neinformuju skor

• Rýchle vybavenie objednávky.
    • poslali používaný tovar-krabica ošúchaná,kábel poprekrúcaný,výkon mizerný.

• 2 krat som musel tefonovat, tovar stale nemam , uz je to asi 10 dni
    • Chcete hodnotenie ale tovar stale nedorazil

Cele zle, chcel som tovar dorucit ba zadielkovnu. Nevedel som ju vybrat. Nakoniec mi obchod odporucil dorucenie na adresu. Ani nevie ci budem doma. Sodoma gomora.....

• Dlhá dodacia lehota. Tovar ešte nedorazil. 14 dní od objednania

Od vytvorenia objednavky zatial neodpovedali !

• Čakám 21dni
    • Tvár nedorazil

Skúsenosť veľmi zlá, nakoľko žiadny tovar neprišiel ani žiadne info o tom či príde alebo nie. Určite nebudem odporúčať.

Vôbec sa neozvali sú nezodpovedni

• najhorsia komunikacia na Slovensku
    • absolutne znechutenie zakaznika pri komunikacii obchodu
    • tovar bol objednany a pri dotaze zakaznika kedy pride tovar, bolo oznamene,ze objednavku svojvolne zrusili a ze je to normalne ,ze nechape,co sa cudujeme,ved tovar nemali

neodporucame dorazne tento obchod

Reakcia obchodu esol.sk

Dobrý deň, objednali ste si medicínsky teplomer v období COVID-19 a je vám divné, že nie je skladom???

• Objednávka bola odhodlaná pred 11 dňami oddnes sa nikto neozval ani odpoveď na email mi neposlal.