• Rýchle doručenie, bezproblémová komunikácia, určite tam ešte nakúpim.

• Dobre ceny
    • Nespravny tovar
    • Pomala naprava

Obchod mi zaslal nespravny tovar. Ked som im to napisala, namiesto promptne napravy chceli foto toho, co mi poslali. Pak mi poslali email, ze ihned posielaju spravny tovar, ale na tracking linke je stale, ze “ Zásielka nebola doteraz odosielateľom podaná”… Tak neviem no.

Aktualizované dňa 16.5.2024 v čase 11:16:
    Zásielka je uložená už na výdajnom miesta a pripravená na odber: https://tandt.posta.sk/zasielky/EB041913740SK

Aktualizované dňa 15.5.2024 v čase 9:17:

Kontaktovali sme telefonicky pobočku poštu a nevedeli nám povedať čo sa stalo. Tak sme zašli osobne na poštu aj so všetkými potvrdeniami a jednoducho nevedeli nám poskytnúť vyjadrenie a tak sme podali reklamáciu. Pravdepodobne chyba u kuriéra a zásielka sa musela stratiť. Do emailu sme Vám poslali aj podpísané a opečiatkované potvrdenie o odbere kuriérom zo dňa 14.5.2024. Žiaľ, zlyhala nám logistika. Každopádne aby sa to nezdržiavalo, tak sme zabalili ďalšiu krytku a posielame dnes obratom až to ide k vám expresne. V prílohe mailu sme Vám poslali fotky tovaru a aj potvrdenie z pošty z dnešného dňa: https://tandt.posta.sk/zasielky/EB041913740SK

Pôvodná odpoveď zo dňa 14.5.2024:

ďakujem za hodnotenie. Áno, stala sa chyba s dodaním tovaru, ale odmietame vaše tvrdenia v rámci komunikácie.

Dňa 07.05.2024 ste si u nás objednali tovar Ochranný kryt objektívu pre GoPro 7, 6, 5 v hodnote 1,99€ s DPH, kde išlo o výpredaj veľmi starého doplnku pre GoPro kamery s výraznou zľavou. Tento tovar je určený pre staršie kamery (ktoré nie sú už v predaji) a mali sme ho na firme, dá sa povedať už nejaký ten rok, tak sme ho zaradili do výraznej zľavy, že ak niekomu pomôže budeme radi ako keby sa mal u nás ležať na sklade.

Tovar Vám bol doručený dňa 10.5.2023 a náš systém Vám automatický zaslal aj informačný email "Darujte nám feedback", kde sa informujeme, či je všetko v poriadku a vedeli prípadný problém vyriešiť ešte za horúca. Krásne nám to zafunogovalo ako taká poistka a dňa 10. 5. 2024 o čase 17:54, ste nás informovali e-mailom o tom, že Vám bol doručený zlý tovar. Žiaľ email sme dostali v piatok mimo pracovnej doby a nebol už nikto na firme, kto by Vám vedel reagovať. Pracovnú dobu máme uverejnenú na webe a pracujeme do 16:00. Pokojne ste mohli zavolať k nám na pohotovostné tel. číslo.

K Vášmu e-mailu sme sa dostali v pondelok o čase 08:24. Ospravedlnili sme sa za komplikáciu a potrebovali sme s Vami overiť stav, tak preto sme Vás poprosili aby ste nám poslali fotografiu tovaru čo Vám bol doručený. Fotografia slúži na kontrolu s kamerovým záznamom. Celý baliaci proces je u nás pod kamerami aby sme si vedeli všetko riadne skontrolovať a eliminovať prípadne problémy.

Emailom ste nám odpísali a poslali aj danú fotografiu o čase 13. 5. 2024 8:59. Fotka sa zhodovala s tým čo sme mali na kamerovom zázname a informovali sme Vás, že áno potvrdzujeme, že sa stala chyba a správny tovar sme zabalili a poslali opätovne. Poslali sme Vám aj track link aby ste si mohli nastaviť notifikácie a sledovať tak svoju zásielku: https://tandt.posta.sk/zasielky/EB752980554SK. Zároveň sme Vás poprosili aby ste nám nesprávny tovar poslali späť cez Packetu, kde to máte bez starosti. Na to ste nám zatiaľ nereagovali.

Následne ste nás dňa 14.5.2024 informovali, že track link stále hlási stav “Zásielka nebola doteraz odosielateľom podaná”. Tento stav overujeme na pošte, keďže zásielka bola pripravená a expedovaná v daný deň. Stav overíme hneď ráno 15.5.2024 a budeme Vás informovať.

Každopádne máte pravdu. Stala sa chyba u nás pri balení, ale skutočne ide o staršiu krytku, ktorá neobsahuje kód EAN a tým pádom sa to jednoducho v sklade zle zabalilo. Pomáhame si výrazne pri nových produktoch EAN kódom aby sme eliminovali chybovosť, ale táto krytka EAN neobsahuje pretože je to náhradný diel. Nám ju bolo leň ľúto vyhodiť, tak sme ju výrazne zlacnenili. Niekedy je tieto drobnosti asi lepšie aj vyhodiť z webu lebo nám to zbytočne skomplikuje objednávky.

Takže prijmite ešte raz ospravedlnenie za túto chybu. Denne vybavujeme enormný počet zásielok a mrzí nás, že práve sem sa stala chyba.

Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo potrebovali pomoc pri budúcich nákupoch, neváhajte sa na nás obrátiť. Sme tu pre Vás.

• komunikacia
    • rýchlost

• Super komunikacia
    • Rychle dodanie

Odporucam

• Chlapci vedia čo robia
    • Často produkty ihneď po vydaní skladom a ihneď k odoslaniu

Jeden z najlepších obchodov smart-elektroniky. Drony, akčné kamery či iný Gear.

Milý Erik,

veľká vďaka za Vašu recenziu a za vysoké hodnotenie nášho obchodu. Sme nesmierne potešení, že ste spokojní s rýchlosťou doručenia a s našou ponukou najnovších produktov v oblasti smart-elektroniky - my tu tým žijeme :-)))

Vaše slová nám veľmi lichotia a motivujú nás ďalej pracovať na tom, aby sme boli stále medzi najlepšími v tom čo robíme!

Tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy a sľubujeme, že si udržíme vysokú úroveň služieb, ktoré ste u nás zažili. Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo potrebovali ďalšiu pomoc, neváhajte sa obrátiť na náš zákaznícky servis.

Ešte raz ďakujeme za Vašu podporu a dôveru.

[email protected] | www.eshop.smartwear.sk

Promptná a ústretová komunikácia.

Milý Vašo,

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu a za to, že ste si našli čas podeliť sa o svoje skúsenosti s naším obchodom. Sme veľmi radi, že ste spokojní s rýchlosťou doručenia tovaru a s úrovňou našej komunikácie :-)

Váš názor je pre nás veľmi dôležitý, pretože nám pomáha udržiavať vysoký štandard našich služieb. Naším cieľom je, aby každý zákazník bol s našimi službami plne spokojný a Vaše slová nás povzbudzujú v tom, že sme na správnej ceste.

• výborné ceny
    • výnimočný sortiment tovaru

Milý Mario,

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu a za to, že ste si našli čas podeliť sa o svoje skúsenosti s našim obchodom. Sme veľmi radi, že ste spokojní s rýchlosťou doručenia, našimi cenami a sortimentom tovaru.

Vaša spokojnosť a dôvera sú pre nás veľmi dôležité a neustále sa snažíme zlepšovať naše služby, aby sme Vám mohli poskytovať iba tie najlepšie zážitky pri nákupe :-)

Ešte raz ďakujeme za Vašu podporu a dôveru.

[email protected] | www.eshop.smartwear.sk

Rýchle vybavenie objednávky a veľmi rýchle doručenie. Určite budem opäť objednávať cez tento web.

Milý Tomaš,

ďakujeme za Vašu recenziu a pozitívne hodnotenie. Sme veľmi radi, že ste spokojní s rýchlosťou vybavenia Vašej objednávky a doručením. Naším cieľom je poskytovať rýchle a efektívne služby, aby sme si udržali Vašu dôveru a spokojnosť :-)

Teší nás, že plánujete aj ďalšie nákupy na našom webe, a sľubujeme, že urobíme všetko pre to, aby ste boli s našimi službami aj naďalej spokojní.

• Ludsky pristup a ustretovost

Milý Pavel,

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu a skvelé hodnotenie. Sme veľmi radi, že ste ocenili náš ľudský prístup a ústretovosť. Pre nás je prioritou, aby každý zákazník odchádzal spokojný a cítil sa v našom obchode vítaný :-)

Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo potrebovali ďalšiu pomoc, neváhajte nás kontaktovať.

[email protected] | www.eshop.smartwear.sk

• Obchod otvorene komunikuje o skladovych stavoch. ma uvedene na svojich strankach kde sa tovar nachadza a za ako dlho vedia dodat.
    • Pokial to tak nie je, netvaria sa, ze su to ich vlastne skladove zasoby. Ale ze vam tovar zabezpecia a vybavia vam dodanie.
    • V pripade, ze je nejaka komplikacia, okamzite s vami komunikuju.
    • Jeden z ozaj mala, kde NEMATE pocit, ze nakupujete od priekupnika, ktory nema nic skladom, ale TVARI sa tak, ktory si dal zbuchat eshop za par dni a jediny jeho zaujem su peniaze…

V terajsej dobe, ked je eshopov riadenych z garaze alebo obyvacky je SmarwWear jeden z ozaj mala, ktory so zakaznikom riesi predaj a dodanie realne. Nie ste to vy, kto musi patrat po tom kde, kedy a ci vobec tovar ku vam pricestuje. Nie ste to vy, kto musi eshop 3x ziadat o vratenie penazi, lebo vam nevedia dodat tovar. Za posledne 4 mesiace sme mali 5 z 20-tich nakupov neuspesnych a jedine Smartwear a Zoomy s nami normalne komunikovali, ze co sa deje..

Milý tím ABO Photography s.r.o.,

veľmi si vážime, že ste si našli čas napísať takú pozitívnu a podrobnú recenziu. Je pre nás cťou, že oceníte našu transparentnosť a otvorenú komunikáciu ohľadom skladových stavov a dodania tovaru.

V SmartWear sa snažíme zabezpečiť, aby každý nákup bol pre našich zákazníkov čo najpohodlnejší a najtransparentnejší. Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili istí, že tovar, ktorý si objednáte, bude doručený včas a bez komplikácií, a že ak by sa predsa len vyskytli nejaké problémy, budeme vás o nich ihneď informovať.

Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre nákup u nás a že si vážite našu snahu o čo najlepší zákaznícky servis. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a veríme, že aj v budúcnosti budete s našimi službami spokojní.

[email protected] | www.eshop.smartwear.sk

Mozem iba potvrdit rychlost a pohotovost pri objednavkach..

Milý peteros,

ďakujeme za Vašu skvelú recenziu a za to, že ste si našli čas napísať o svojej skúsenosti. Sme veľmi radi, že ste spokojní s rýchlosťou a pohotovosťou nášho týmu pri spracovaní objednávok.

Váš pozitívny názor je pre nás veľkým povzbudením a motiváciou naďalej udržiavať vysoký štandard našich služieb. Veríme, že budeme mať možnosť slúžiť Vám aj v budúcnosti.

[email protected] | www.eshop.smartwear.sk

• Veľmi dobrá komunikácia s rýchle vybavenie objednávky.

Reakcia obchodu SmartWear.sk

Ďakujeme kásne. Snažíme sa všetko vybavovať čím skôr - dá sa povedať obratom :-)

všetko ok

Dikičko :-)

[email protected] | www.eshop.smartwear.sk

Velmi rýchle doručenie, na druhý deň.

Milý zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu a za Vašu dôveru v náš obchod. Sme veľmi potešení, že ste spokojní s rýchlosťou doručenia Vašej objednávky.

Naším cieľom je poskytovať najlepšie služby a zážitky pre našich zákazníkov, a Vaše slová nám dávajú pocit, že sme na správnej ceste. Budeme naďalej pracovať s rovnakou vášňou a záväzkom, aby sme Vám aj naďalej poskytovali vynikajúce služby.

Tešíme sa na Vaše budúce nákupy a neváhajte sa na nás obrátiť s akoukoľvek otázkou alebo potrebou.

[email protected] | www.eshop.smartwear.sk

• Majú tam neporiadok nevedia čo sa dá objednať a čo už dodavateľ
    • nieje schopný dodať.

Objednal som si tovar zaplatil som cez Go pay tovar mi nedodali, lebo s prekvapením zistili že už ho dodávateľ dávno nemá skladom a už je viac ako týždeñ od objednávky a peniaze sa mi nevrátili na účet na priek tomu že slubili že do troch dní ich mám na učte.

Aktualizované dňa 22.4.2024 v čase 9:03:

Zákazník kontaktovaný a všetko odkomunikované do stavu:
    Napriek týmto výhradám k Vášmu vyjadreniu nemal som záujem znevážiť vašu a prácu vašich kolegov, vážim si Váš postoj a nevylučujem využitie vašich služieb v budúcnosti.

Pôvodná odpoveď z 24.4.2024:

Dobrý deň, p. Jurhirl,

ďakujeme za hodnotenie nákupu a mrzí nás Vaša skúsenosť, ale prikladáme aj naše stanovisko.

Dňa 11.04.2024 o čase 13:49:45 ste si objednal tovar Power Bank Romoss PEA60 60000 mAh, QC + PD, 22,5 W (čierna) https://eshop.smartwear.sk/power-bank-romoss-pea60-60000-mah--qc-pd--22-5-w--cierna/ Po prijatí objednávky sa všetky objednávky manuálne kontrolujú aby sa všetko riadne skontrolovalo a bolo na poriadku. Kolegyňa z fakturačného prišla na chybu a informovala Vás, že sa stala chyba a produkt sa vypredal, že stav overuje ešte na centrále aby Vám to nespôsobilo problém. Objednal ste si totižto posledný kus a toto je celkom problém. Všetko máme odladené na 100%, ale posledné kusy na sklade nám robia problémy. Už sme za to raz schytali negatívnu recenziu a pokúsim sa to aj sem ešte raz vysvetliť.

Akonáhle máme posledný kus skladom, tak sa môže stať, že nám príde viacero objednávok na jeden produkt a jednoducho sa stane podobná chyba. Je to tak malá pravdepodobnosť, ale môže sa to stať najmä pri produktoch, na ktorý je vysoký dopyt. Prípadne storno objednávky, telefonické objednávky, zmena objednávky. Toto všetko ovplyvňuje sklad smerom do plusu alebo na nulu a tým, že máme sklad online, tak niekedy stačí pár sekúnd a môže sa stať, že na jeden produkt vznikne viac dopytov a vznikne podobná chyba. Sklad a e-shop máme plne synchronizovaný a dávame si enormne záležať na tom aby bolo všetko na 100%, pretože podobné problémy sú raz len problémy a to nechceme. Vo firme sme prešli aj na kvartálne inventúry, aby sme mali sklad v 110% kondícii. Posledné skladové kusy nám robia najväčší problém a popravde to nevieme úplne fixnúť. Snažíme sa to vždy aspoň riadne odkomunikovať a vysvetliť, aj keď to vrhá na nás zlé svetlo, ale s tým sa tu musíme naučiť žiť.

Jedine možnosť je spraviť to, že ak bude posledný kus, tak ho radšej úplne vymazať na nulu aby sa zobrazoval stav "Predobjednávka - momentálne nedostupné" a to do vtedy kým hodnota skladu nepresiahne aspoň počet dvoch kusov a viac aby sme eliminovali podobné problémy. Jednoducho objednávky nám nabiehajú, zákazníkov pribúda a postupne musíme aj podobne veci fixovať čo nás v minulosti ani len nenapadlo, že by to mohol byť problém. Na webe riadime cez 30-tisíc produktov online. Stav skladu máme na eshope krásne zobrazený a aj to že ide o posledný kus na sklade. Snažíme sa zobrazovať reálny stav skladu. Ak je kusov menej ako 5ks, tak sa reálne zobrazuje aj reálny počet kusov na sklade - 5, 4 ,3 , 2 a 1. Vo vašom prípade sa zobrazoval 1ks. Riešením by mohlo byť aj možnosť zobrazenie stavu, že: "Pozor ide o o posledný kus na sklade a v čase vašej objednávky ho môže mať v košíku iný zákazník".

Každopádne kolegyňa Vás o danej chybe informovala a za 1,5 hod. ste jej odpísal, že si želáte objednávku stornovať a platbu vrátiť. Kolegyňa Vám odpísala a platbu vrátila. Snažila sa ešte overiť stav na centrále, že by sme Vám ho stiahli, ale hneď ste odpísal, že si želáte storno. Keďže išlo o platbu cez platobnú bránu GoPay, platbu vrátila cez platobnú bránu - na kartu a informovala Vás - poslala Vám aj screenshoot, kde je zobrazenie doba cca 3 dní. Pozor toto nie je klasický prevod, ale vrátenie na kartu - pozrite si svoj výpis.

Takže odmietame to vaše tvrdenie, že máme na firme neporiadok. Práveže si dávame na všetkom riadne záležať a mať vo všetkom poriadok a maximálne všetko riadne komunikovať. Fungujeme už roky, kto nás pozná tak vie. To že sa stala chyba s posledným kusom to pripúšťame.

Ešte raz prijmite naše ospravedlnenie a plne Vás chápeme. Možno ste šiel na výlet a chcel ste mať powerbanku po ruke a zbytočne Vám vznikol problém, tak ste nám to dal aj pocítiť a to právom. U nás poskytujeme aj online podporu, tel. podporu, máme aj showroom a robíme aj recenzie na YT na priblíženie našej firmy a rôzne návody. Pokojne Vás pozývame. Ak pôjdete okolo pokojne Vám ukážeme našu firmu aby ste videl ako to u nás funguje a môžeme si dať spoločne kávu alebo čajík :-)

Pevne veríme, že ak bude nejaké nabudúce, tak už u nás lepšie pochodíte :-)

[email protected] | www.eshop.smartwear.sk

Uz som par krat od nich kupoval. Predtym nieco na dji air2s, spokojny som znovu. Komunikacia obchodu na vybornej urovni, mnohe e-shopy by sa mohli od nich ucit. Presna a vecna komunikacia. Smartwear ma navyse na YT aj slusne videa k DaVinci Resolve na dobrej urovni.

• velmi dobry ehop
    • ziadna

Som veľmi spokojná s balíkom, ktorý mi bol doručený. Všetko prebehlo bez problémov. Produkt som v sekunde vyskúšala od nadšenia. Funguje podľa mojich predstáv.

Ďakujem za príjemnú skúsenosť s Vašim obchodom, avšak verím a s určitosťou môžem už teraz povedať, že toto nie je moja posledná objednávka.

• spoľahlivosť
    • dobrá komunikácia

• Obchod velice rychle a kvalitně komunikuje, ceny naprosto bezkonkurenční, vstřícné jednání.

S tímto obchodem jsem velmi spokojen, rád zde opět nakoupím i příště.