• Neskoro odoslaný tovar (v piatok objednané a online uhradené - v pondelok prišla informácia o zaplatení objednávky, čo je ok, ale v utorok po mojom telefonickom hovore, zadané info o odoslaní do kurierskej spoločnosti, v skutočnosti odovzdané až v stredu). Na kolobežke nám chýba skrutka na riadidlách, čím sa kolobežka stala nepoužiteľná - obchod ani po dvoch e-mailoch stále nereagoval žiadnou správou.

Cena bola super, ale komunikácia s obchodom je zlá - neodporúčam tento obchod.

Dobrý den.
    Na Slovensko máme jasně dané dodání 3-7 dní od odeslání objednávky.
    V pátek jste objednal ,v sobotu a neděli nepracujeme,...v pondělí jsme spracovaly objdnávku a stáhly ze skladu na balení v uterý jsme ji odeslaly na paletu a ve středu si ji dopravce vyzvedl a v pátek jste měl u Vás.
    Váš emai jsme dohledaly ve spamu.......
    Kolega Vám zítra zavolá a domluví se s Váma jak se šroubem na řidítkách.
    Hezký den .
    Team www.Shotboardshop.cz

Lakaju na dodatocnu zlavu po registracii. Ziadnu zlavu som po registracii nedostala, pri objednavke som im to uviedla do poznamky a a aj tak mi tovar poslali bez zlavy. Povazujem to za zavadzanie zakaznika. Ked som si chcela precitat podrobnosti k uvedenej zlave, nikde na stranke nebolo nic uvedene.

Dobrý den.
    Sleva za registraci platí pouze na zboží do slevy 15% na slevněné více jak 15% se nevztahuje ani se nezčítají,je zde i systém slev kde se dá snadno prokliknout na platnost slev a popis https://eshop.shotboardshop.com/slevy/
    www.Shotboardshop.cz Team

• nízke ceny
    • oblečenie prišlo s bezpečnostným čipom
    • žiadna komunikácia, bez odpovede na emaily

Dobrý den.
    Omlouváme se za neoddělaný čip u zboží a za tuto komlikaci.
    Zboží pošlete k nám nazpět a my Vám proplatíme poštovné a ihned pošleme zpět k Vám.
    Omlouváme se za nedopatření.
    Hezký den přeje www.Shotboardshop.cz team.

Zatial este cakame, asi to suvisi so situaciou aka je co sa da chapat, ale nemaju ziadne info na stranke, na maily neodpovedaju

Dobrý den.
    Omlouváme se za komplikace,objednávku prověříme.
    Shotboardshop.cz Team

komunikacia na bode mrazu
    tovar zatial nedosiel ani za 2 tyzdne

Dobrý den.
    Vaše objednávka byla poslána ihned druhý den po Vašem odeslání i s číslem balíku do Vašeho emailu ,pro hledání GLS zasilkovou společností kde byla i odeslána.
    Nevidíme jediný problém,kolega Vám pro jistotu odeslal číslo zásilky znova.
    Děkujeme,
    Hezký den přeje www.Shotboardshop.cz

Na objednaný tovar som čakala 12 dní, dodaný bol až po telefonickom urgovaní - údajný problém: málo ľudí, prázdniny????, v dodanom balíku chýbala časť objednávky! Po opätovnom telefonáte - prísľub dodania nasledujúci deň - nesplnené, tak čakááám, neviem do kedy. Idem znovu telefonovať.

Dobrý den.
    Omlouváme se za komplikace.Chybjející část objednávky grip byla odeslána.
    Team www.shotboardshop.cz

Mohol by mi ten tovar čo som si objednal aj prísť

Dobrý den.
    Omlouváme se za komplikace,z důvodu dovolených ve skladu se nám protáhla dodací lhůta.
    Jako bonus Vám pošleme dárek k objednávce.
    Hezky den přeje www.Shotboardshop.cz

Objednavku mi zrusili, vraj som si objednal tovar ktory uz nemaju a asi ho kupil niekto iny skor ako ja. Zlava 5% na dalsi nakup ma uz ale nezaujala.

Dobrý den.
    Omlouváme se za komplikace,zboží bylo v danou chvilku Vaší objednávky prodané na kamenné prodejně Shotboardshop.
    Omlouváme se za nevyřízenou objednávku.
    S pozdravem Team www.shotboardshop.cz

Objednal som si snowboard s viazaním . Na druhý deň som obdržal telefonát, že nie je skladom, tak sme sa dohodli na druhom. Tretí deň mi prišiel mail, že ani ten nemajú , bez vysvetlenia, len s odkazom na ďalší, tretí snowboard... Až po opakovanej žiadosti mi prestali ponúkať niečo čo som ani nechcel, len aby predali, keďže pôvodne objednaný a dohodnutý tovar vôbec nemali.

Dobrý den.
    Omlouváme se za komplikace,jelikož máme 2 kamenné prodejny tak se někdy stane že se prodá věc na kamenné prodejně dříve než projde aktualizace eshopu s heurekou.
    www.Shotboardshop.cz

• komunikácia
    • neexistujúce telefónne číslo
    • nie je možnosť výmeny tovaru kuriérom (kedy kuriér prinesie nový tovar a zákazník mu rovno odovzdá ten, ktorý vymieňa)

Cez tento e-shop som nakupovala prvý raz a kvôli nižším cenám. Vo výsledku sa mi to však neoplatilo.
    Bol mi doručený zlý snowboard. Po telefonovaní na kontaktné číslo uvedené na faktúre ma zalial pot, keď mi ohlásilo, že číslo neexistuje. Nakoniec sa mi podarilo nájsť iné číslo, na ktorom mi pani prisľúbila, že druhý deň zavolá, keď tam bude kolega, aby sme sa dohodli. Nikto mi však nevolal, prišiel mi len strohý e-mail, že áno, naozaj mi bol zaslaný zlý kus, čiže som znovu musela volať ja do ČR na pevnú linku. Prekvapilo ma, že moja prosba o výmenu tovaru bola braná skôr ako obťažovanie personálu a zlý board som si podľa odporúčaní mala nechať a byť vlastne rada, lebo šlo o drahší kus za cenu toho lacnejšieho (keby som ho chcela, tak si ho predsa objednám). Veľmi negatívne vnímam aj fakt, že je najprv potrebné zaslať na VLASTNÉ NÁKLADY tovar nazad a až po prijatí odosielate tovar zákazníkovi. Poštovné dosky kuriérom do ČR nie je lacná záležitosť, v tomto prípade, kedy sa jednalo o chybu na strane predajcu nerozumiem prečo musí poštovné hradiť zákazník. To som zdôrazňovala aj pani na telefóne, ktorá mi prisľúbila, že mi to nejak "vykompenzujú" prípadným prihodením niečoho do zásielky (to sa však nestalo). Keď som odoslala dosku, mailom som prosila pani, nech ma informuje či všetko prebehlo v poriadku. Nikto sa mi však zase neozval. Správna doska nakoniec prišla po 2 týždňoch od objednávky s tým že vo výsledku som za ňu zaplatila spolu s poštovným, nervami a účtom za telefón viac ako od iného overeného predajcu.
    Absolútne rozumiem, že sa stane chyba pri odoslaní zásielky a bolo by to úplne ok, keby bola komunikácia na inej úrovni. Celú dobu som nevedela na čom vlastne som a či a kedy mi bude tovar doručený.
    Ako bonus: doska, ktorú som si pôvodne objednala má inú farbu ako na obrázku a tiež má vady na vrchnej vrstve pri hranách, no po predošlej skúsenosti nad výmenou už ani neuvažujem.

Dobrý den.
    Za telefoní pevnou linku na faktuře se omlouváme byla zrušena a nahrána nová mobilní linka která je již na faktuře správně.
    Bohužel se stala ta věc že snowboard loňský 2017 má stejný název jako letošní model 2018 a omylem Vám byl zaslaný letošní model 2018,bohužel před Vánocema se stane občas chyba jelikož toho je opravdu hodně a člověk není neomylný.
    Snowboard Vám byl ihned vyměněn a zaslán Vám zpět na adresu.
    Teamn www.Shotboardshop.cz

• nepresnosť popisu + neochota napraviť chybu

V popise pri viazaní bolo že bude "kompatibilní se všemi hlavními montážními systémi". Nedalo sa mi však namontovať koliesko na tri dierky ktoré som mala predvŕtané na doske, keď som kontaktovala obchod ujo mi povedal že by tam mali byť tri druhy koliesok, boli tam však len dva, potom sa priznal že to tretie sa už neposiela lebo nepredpokladajú že ho niekto bude potrebovať, napriek tomu, že v popise bolo zahrnuté. Pri mojej otázke, či mi ho dopošlú zdarma, keďže chyba bola na strane obchodu, ujo nebol ochotný a musela som zaplatiť ďalších 6 eur za doposlanie chýbajúcej súčiastky. Inak bol tovar v poriadku a doprava bola veľmi rýchla.

Dobrý den.
    Jak jsem již říkal do telefonu ,že model letošní Burton Freestyle už bohužel nemá 3 disk 3D pro staré inzerty a už se ani nevyrábí.Bylo štěstí že jsme tu jeden na skladě měly.Bohužel v popisku byl jelikož se černá barva modelu freestyle opakuje jako loňskou zimu 2017 ale bohužel v popisku zůstal kde ale neměl být.Udělal jsem Vám návrch že Vám ho dopošleme pouze za poštovné na Slovensko 6.- Eur kde disk jsem Vám dal ZDARMA (mohl jsem si říci peníze za disk 3D který stojí cca 15.-Eur ,ale to jsem neudělal).
    Omlouváme se za chybu v popisku,myslíme že tato věc byla vyřešena velice férově.
    Hezký den www.shotboardshop.cz

• Ziadna odpoved na email
    • Nedorucenie do 10 dní

Dobrý den.
    Velice se omlouváme ale zboží mělo být skladem ale skladník nenašel fyzicky ani tento poslední kus.Čekalo se jestly se najde či ne pár dní.
    Volalo se Vám telefonicky že vzniknul tento problém.
    Hezký den www.Shotboardshop.cz

• Neviem
    • Objednal som si 2 páry topánok aby som usetril na doprave, faktúra aj potvrdenie boli vystavene na 2 páry, dosli vsak uz len jedny.

Komunikácia žiadna.

Dobrý den.
    Bohužel 2 ks stejné boty VANS velikosti a barvy - modelu nebyly již skladem,byl pouze 1 ks kde byl i značen na eshopu že je pouze 1 kus.
    Omlouváme se za dané komplikace.
    Team Shotboardshop.cz

• neschopný zamestnanci, zlá komunikácia, neschopný správcovia stránky

Nakupujem cez internet veľa, ale s takýmto prístupom som sa ešte nestretla... Objednala som si snowboard Roxy - dosku aj viazanie. Doska mi prišla úplne iná než som si objednala (iná potlač). Volala som do obchodu na čísla uvedené na faktúre. Jedno z čísel neexistujúce, druhé nikto nedvíhal. Napísala som im dva maily na ktoré mi nikto dodnes neodpovedal. Dovolala som sa až na siedmy krát (na stránke majú uvedené 9:30-17:00) slečna mi oznámila, že ona je tam len od 10:00-12:00 hod. Nikto sa mi ani len neospravedlnil za vzniknutú chybu. Slečna mi oznámila že oni mi poslali dobrý tovar, IBA mali na stránke pri spomínanom snowboarde načítanú ZLU FOTKU iného snowboardu. Ten na obrázku v obchode vôbec ani nemajú. Snowboard som vrátila, v rámci lehoty 14 dní na vrátenie tovaru. Poštovné ma stálo 17e, ktoré mi už nikto nevráti. Prišiel mi mail, že tovar obdržali a že mi vrátia peniaze do 14 dní. Po troch týždňoch mi peniaze za snowboard (266e) ešte stále nikto nevrátil... A najväčší gól je ten, že na stránku opäť zavesili ten istý snowboard so ZLE NAČÍTANÝM OBRÁZKOM INÉHO BORDU. Najhorší internetový obchod s akým som sa stretla, absolútna neochota pracovníkov. Som neskutočne sklamaná!

Dobrý den.
    Velice se omlouváme za tuto komplikaci,bohužel byla nahraná fotka loňského desigenu se stejnym názvem productu roxy sugar.Product jsme nahrály zpět na web a daly vše dopořádku,Peníze Vám byly vráceny zpět na učet do lhuty 14 dnu od obdržení Vaši objednávky.
    Team Shotboardshop.cz

• Pozor na chybný popis produktov. Pri snb okuliaroch mali byť náhradné šošovky, ale žiadne neprišli.

Dobrý den.
    Velice se omlováme za naši chybu v popisku u productu,kde bylo napsané i náhradní sklo v balení sklo neobsahovalo.
    Tímto prosím pošlete brýle na zpět a my Vám Uhradíme poštovné i product.Nebo pokud si brýle necháte tak Vám jako bonus proplatíme poštovné za které jste zaplatil 6 Eur.
    S pozdravem Team www.shotboardshop.com

• nekomunikuju

tovar som objednal a musel urgovat boh vie kedy by mi to poslali. nedosiel mi ziadny mail o spracovani objednavky ani nic... :/

Reakcia obchodu www.shotboardshop.com

Omlouváme se ale na firmě touto dobou pracovalo minimalne lidi kvůli dovoleným.Ale snad vše dopadlo pořádku.
    Team Shotboardshop.cz

• Obchod ponuka velky vyber produktov za fajn ceny
    • Doba dodania na svk 5-8 dni + 8e za postu je dost

K penazenke nebola poslana faktura cize som pisal email no nikto neodpovedal
    Po telefonate mi bolo povedane ze mi poslu fakturu na email no doteraz nic nemam

Cize by ma zaujimalo ako budem postupovat keby chcem nieco vratit pripadne reklamovat

Pristuk k zakaznikovi 0%
    Asi si nenajdete 1min casu odpisat na email

Dobrý den.
    Cena na Slovensko byla změněna na 6 Eur do objednávky do 120 Euro nad 120 Eur je poštovné zdarma.Váš doklad byl nalepen na balík je možné že byla někde stržena dopravcem.Pošleme Vám novou prodejku do Emailu.
    Děkujeme za pochopení.
    Váš Team www.Shotboardshop.com

• Pomylenie si tovaru

• lacny tovar
    • zamestnancov ktory nevedia pribalit ani darcek 5 e vec ktoru davate trojkorunove ponozky ...

moj nazor je ceny super uplne super , drahe postovne na svk , zamestnanci su tam asi slepy nesedia fotky tenisiek, darcek si tam len pisete no neposielate, pri nakupe nad 120 e som platil postovne sice som nemal platit ... vsetko by bolo ok keby ste maly zodpovednejsi tym ...