• nakúpil v obchode www.shotboardshop.com pred 2 týždňami

Objednavku mi zrusili, vraj som si objednal tovar ktory uz nemaju a asi ho kupil niekto iny skor ako ja. Zlava 5% na dalsi nakup ma uz ale nezaujala.

• nakúpil v obchode www.shotboardshop.com pred 3 týždňami

• Rýchlosť dodania

Najnižšie ceny ,nebol to prvy a ani posledný nákup ,všetko Tip - Top

• Možnost platit Eurem při odeslání do ČR
    • Rychlost
    • Kommunikace

• nakúpil v obchode www.shotboardshop.com pred 1 mesiacom

Objednal som si snowboard s viazaním . Na druhý deň som obdržal telefonát, že nie je skladom, tak sme sa dohodli na druhom. Tretí deň mi prišiel mail, že ani ten nemajú , bez vysvetlenia, len s odkazom na ďalší, tretí snowboard... Až po opakovanej žiadosti mi prestali ponúkať niečo čo som ani nechcel, len aby predali, keďže pôvodne objednaný a dohodnutý tovar vôbec nemali.

Dobrý den.
    Omlouváme se za komplikace,jelikož máme 2 kamenné prodejny tak se někdy stane že se prodá věc na kamenné prodejně dříve než projde aktualizace eshopu s heurekou.
    Omlouváme se za komplikace.
    Hezký den.
    www.Shotboardshop.cz

• Dobrá komunikácia

V skratke - prehľadné, pohodlné a rýchle , doručené na Slovensko do troch dní. Veľká spokojnosť .

• Super ceny
    • Ochota
    • Prístup a komunikácia

• nakúpil v obchode www.shotboardshop.com pred 2 mesiacmi

• Tovar som objednala 31.12. a hneď v novom roku mi volal pán z obchodu a odporučil mi vziať si väčšiu veľkosť topánok, mal pravdu :-)

• nakúpil v obchode www.shotboardshop.com pred 2 mesiacmi

• Veľmi spoľahlivý obchod.

• nakúpil v obchode www.shotboardshop.com pred 2 mesiacmi

• Dobra cena, povedal by som že naj na cz-sk trhu, rychli servis

Děkujeme Vám.
    Jsme rádi za Vaši recenzi na Heurece.
    Hezký den www.Shotboardshop.cz

• Super ceny
    • Rychle dodanie

Moc děkujeme za Váš nákup.
    Děkujeme za Vaši recenzi!

• komunikácia
    • neexistujúce telefónne číslo
    • nie je možnosť výmeny tovaru kuriérom (kedy kuriér prinesie nový tovar a zákazník mu rovno odovzdá ten, ktorý vymieňa)

Cez tento e-shop som nakupovala prvý raz a kvôli nižším cenám. Vo výsledku sa mi to však neoplatilo.
    Bol mi doručený zlý snowboard. Po telefonovaní na kontaktné číslo uvedené na faktúre ma zalial pot, keď mi ohlásilo, že číslo neexistuje. Nakoniec sa mi podarilo nájsť iné číslo, na ktorom mi pani prisľúbila, že druhý deň zavolá, keď tam bude kolega, aby sme sa dohodli. Nikto mi však nevolal, prišiel mi len strohý e-mail, že áno, naozaj mi bol zaslaný zlý kus, čiže som znovu musela volať ja do ČR na pevnú linku. Prekvapilo ma, že moja prosba o výmenu tovaru bola braná skôr ako obťažovanie personálu a zlý board som si podľa odporúčaní mala nechať a byť vlastne rada, lebo šlo o drahší kus za cenu toho lacnejšieho (keby som ho chcela, tak si ho predsa objednám). Veľmi negatívne vnímam aj fakt, že je najprv potrebné zaslať na VLASTNÉ NÁKLADY tovar nazad a až po prijatí odosielate tovar zákazníkovi. Poštovné dosky kuriérom do ČR nie je lacná záležitosť, v tomto prípade, kedy sa jednalo o chybu na strane predajcu nerozumiem prečo musí poštovné hradiť zákazník. To som zdôrazňovala aj pani na telefóne, ktorá mi prisľúbila, že mi to nejak "vykompenzujú" prípadným prihodením niečoho do zásielky (to sa však nestalo). Keď som odoslala dosku, mailom som prosila pani, nech ma informuje či všetko prebehlo v poriadku. Nikto sa mi však zase neozval. Správna doska nakoniec prišla po 2 týždňoch od objednávky s tým že vo výsledku som za ňu zaplatila spolu s poštovným, nervami a účtom za telefón viac ako od iného overeného predajcu.
    Absolútne rozumiem, že sa stane chyba pri odoslaní zásielky a bolo by to úplne ok, keby bola komunikácia na inej úrovni. Celú dobu som nevedela na čom vlastne som a či a kedy mi bude tovar doručený.
    Ako bonus: doska, ktorú som si pôvodne objednala má inú farbu ako na obrázku a tiež má vady na vrchnej vrstve pri hranách, no po predošlej skúsenosti nad výmenou už ani neuvažujem.

Dobrý den.
    Za telefoní pevnou linku na faktuře se omlouváme byla zrušena a nahrána nová mobilní linka která je již na faktuře správně.
    Bohužel se stala ta věc že snowboard loňský 2017 má stejný název jako letošní model 2018 a omylem Vám byl zaslaný letošní model 2018,bohužel před Vánocema se stane občas chyba jelikož toho je opravdu hodně a člověk není neomylný.
    Snowboard Vám byl ihned vyměněn a zaslán Vám zpět na adresu.
    Omlouváme se za komplikace.
    Hezký den.
    Teamn www.Shotboardshop.cz

• nakúpil v obchode www.shotboardshop.com pred 3 mesiacmi

• vsetko prebehlo v poriadku
    • nic

• Dodanie do 4 dni
    • Nic

• nakúpil v obchode www.shotboardshop.com pred 3 mesiacmi

• bezkonkurenčné ceny na československom trhu
    • rýchlosť dodania

• nakúpil v obchode www.shotboardshop.com pred 3 mesiacmi

Profesionálne jednanie. Personál vie, čo predáva. Poradia aj neskúseným záujemcom.

• nakúpil v obchode www.shotboardshop.com pred 3 mesiacmi

Odporúčam váš obchod aj svojim kamarátom ktorý tiež nakupujú u vás a sú nesmierne spokojní. Ďakujem

• nakúpil v obchode www.shotboardshop.com pred 3 mesiacmi

trpezlivý personál, ktorý ochotne poradil, dobrá cena, rýchle dodanie, doprava zadarmo, perfektne zabalené

• nakúpil v obchode www.shotboardshop.com pred 3 mesiacmi

Recenzia bola odstránená z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Recenziu nesmú písať osoby akýmkoľvek spôsobom spriaznené s daným obchodom.

• nakúpil v obchode www.shotboardshop.com pred 3 mesiacmi

Vynikajúca komunikácia, rýchla spätná väzba, ochota vyjsť zákazníkovi v ústrety.
    Čo najviac oceňujem sú jednoznačne najlepšie ceny, ktoré Shotboardshop oproti konkurenčným e-shopom drží na výrazne nižšej cenovej úrovni.
    Odporúčam všetkými desiatimi!

• nakúpil v obchode www.shotboardshop.com pred 4 mesiacmi

• Ceny
    • Komunikacia
    • Ochota pri reklamaciach/vymene velkosti oblecenie

Objednal som si snowboardovu bundu dosla za 2 dni cena najlepsia v ceskoslovensku, bunda mi velkostne nesedela reklamoval som poslali mi mensiu cely proces dorucenia dvoch bund trva 6 pracovnich dni. Uzasna komunikacia a ochota. Odporucam vsetkym idem objednat komplet zimne oblecenie

Děkujeme Vám.
    Jsme rádi za Vaši recenzi na Heurece.
    Hezký den www.Shotboardshop.cz