• Na stránke majú produkt ktorý ani nemajú overený či je možné ho dodať alebo nie je týždeň od mojej stromovej obiednavky a na stránke stále môžete “zakúpiť “ tento tovar ktorý sa už nevyrába

Objednal som tovar co mali na sklade po tyzdni som volal v akom stave je moja objednavka lebo tovar nedorazil. Odpoved bola tovar nemaju vedia objednat za ovela drahsiu cenu

Reakcia obchodu SEOL spol. s r.o.

Ďakujeme za Vašu recenziu, bohužiaľ v dnešnej dobe výrobcovia pneumatík menia skladové zásoby a výrobu produktových rád z dňa na deň. Pri vybraných produktoch uvádzame tovar skladom a následne či je tovar skladom alebo dostupný na centrálnom sklade. Verím, že Vás pri ďalšom nákupe milo prekvapíme.

Nevedeli splniť objednávku.
    Predplatený tovar nebolo možné doručiť ani po mesiaci.
    Dokonca aj po mesiaci som musel prosiť, aby mi vrátili peniaze.

Reakcia obchodu SEOL spol. s r.o.

Dobrý deň prajeme,
    mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť a rovnako negatívne hodnotenie. Bohužiaľ ste objednali pneumatiky, ktoré výrobca už nevedel vyrobiť a dodať. Aj napriek Vami stornovanej objednávke sme Vám ponúkli dostupné pneumatiky iného výrobcu, ktoré ste rovnako neakceptovali čo sme plne, samozrejme, akceptovali. Platbu sme Vám následne vrátili. Veríme, že pri budúcom nákupe sa nám podarí Vás presvedčiť o našej kvalite, za čo hovorí aj 30 ročné pôsobenie na trhu.

Tovar neprišiel, aj keď mi telefonovali, že do 5 pracovných dní tovar príde. Mohli aspoň dať vedieť.

Mal som objednané ale nemali na sklade.

• Neprišlo mi žiadne oznámenie o tom, že nemajú tovar na sklade