• Super. Rýchle vybavenie

Profesionálne znalosti aj prístup.

Reakcia obchodu SEOL spol. s r.o.

Ďakujeme za vašu pozitívnu recenziu! Vaša spokojnosť je pre nás veľkou motiváciou pokračovať v poskytovaní kvalitných služieb.

Super

Reakcia obchodu SEOL spol. s r.o.

Ďakujeme za vašu recenziu. Vaše hodnotenie nás potešilo. :)

• Mili ludia, pohotovo mi poradili.

Reakcia obchodu SEOL spol. s r.o.

Ďakujeme za vaše slová. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá a motivuje nás.

• Ajked tovar (12litrov oleju) priviezol kurier vzhladom na rychlost dodania asi pouzili teleport. Absolutne som nadseny rychlostou dodania.
    • Vyborna komunikacia, ziadnych 5 smsiek a 3 majli. Potvrdenie objednavky, prilozena fa v jednom mejli. Zavolali proaktivne a vybavili.
    • Nepresla platba kartou tak sme riesili cez uhradu na ucet. Banky si z nas robia srandu a my im este aj platime. Obchod mi volal, poslali mejla, uhradil som, poslal potvrdenie o prevode a tovar dalsi den umna. Fantazia. Takto fungovali online obchody ked cely online trh zacal.

Vyborny obchod. Urcite sa sem budem vraciat.

Reakcia obchodu SEOL spol. s r.o.

Sme vďační za vašu dôveru a za to, že ste si vyhradili čas na písanie tejto recenzie. Vaša spokojnosť je pre nás veľkou motiváciou pokračovať v poskytovaní kvalitných služieb :)

• Rychli a spolahlivi

Reakcia obchodu SEOL spol. s r.o.

Ďakujeme za Vašu recenziu. Vaše hodnotenie nás potešilo.

• Ochotný personal
    • Tovar skladom

Reakcia obchodu SEOL spol. s r.o.

Ďakujeme za maximálny počet hviezdičiek! Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá.

Široký sortiment originálnych produktov za veľmi dobré ceny. Skvelá komunikácia s veľmi príjemnými dámami priamo na predajni.

Reakcia obchodu SEOL spol. s r.o.

Vaša recenzia je pre nás povzbudením a motiváciou zároveň! Sme radi, že sme vám mohli poskytnúť príjemný nákupný zážitok :)

príjemný prístup aj personál

Reakcia obchodu SEOL spol. s r.o.

Ďakujeme za vašu pozitívnu recenziu! Teší nás, že ste boli spokojný s naším e-shopom. :)

Osobne s obchodom skusenosti namam, ale z prvej navstevy pri kupe tovaru som bola spokojna aj s ochotou personalu
    Mozem odporucat

Reakcia obchodu SEOL spol. s r.o.

Ďakujeme vám za vašu dôveru a priaznivú recenziu. Vaše slová nás potešili a pripomínajú nám, prečo robíme to, čo robíme. :)

• Komunikácia

Reakcia obchodu SEOL spol. s r.o.

Sme vďační za vašu recenziu a teší nás, že sme splnili vaše očakávania.

• Rýchle vybavenie objednávky.

Reakcia obchodu SEOL spol. s r.o.

Ďakujeme za vašu recenziu. Vaše hodnotenie nás potešilo. :)

• bezkonkurenčné ceny
    • expresne rýchle doručenie
    • komunikácia na úrovni
    • špeciálne prevedenie pneu mali skladom

bezkonkurenčné ceny hlavne značiek ktoré si doteraz udržujú vysoký štandard kvality a množstvo pneu aj zo zosilnenou bočnicou skladom, čo na iných e-shopoch bolo len na objednávku a ešte za cenu o 20,-€ drahšie.
    A ešte spomeniem rýchlosť doručenia, ktorá keby nezaváhal prepravca by bola hneď na druhý deň.

Reakcia obchodu SEOL spol. s r.o.

Ďakujeme za vašu pozitívnu recenziu! Vaše spokojnosť je pre nás veľkou motiváciou pokračovať v poskytovaní kvalitných služieb. :)

iba výhody - disky za rozumnú cenu dodali v termíne, pri pochybnostiach vopred komunikovali, pri preberaní trvali na vizuálnej kontrole :-)

Reakcia obchodu SEOL spol. s r.o.

Ďakujeme za vašu vernosť a priazeň. Vaša spokojnosť je naším cieľom. :)

• Prozakaznicky prístup
    • Profesionálny pneuservis

Reakcia obchodu SEOL spol. s r.o.

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Vaša recenzia nám pomáha neustále sa zlepšovať.

• Super cena rychlo vybavena objednavka

Reakcia obchodu SEOL spol. s r.o.

Teší nás, že ste boli s našimi službami spokojní. Ďakujeme za vašu recenziu.

• Osobny odber a moja blizkost a ochota personalu.

Reakcia obchodu SEOL spol. s r.o.

Ďakujeme za vašu pozitívnu recenziu! Vaše spokojnosť je pre nás dôležitá. :)

• Komunikácia o stave objednávky

Odporúčam,i keď tovar nemali hneď skladom v blízkej dobe ho dodali,dokonca s lepšími parametrami,lebo mnou objednaný sa už ťažko zháňal,v cene, ktorú sme dohodli v predošlom tovare.Spokojnosť.

Reakcia obchodu SEOL spol. s r.o.

Ďakujeme za vašu vernosť a priazeň. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitým ukazovateľom našej práce. :)

Ok

Reakcia obchodu SEOL spol. s r.o.

Sme radi, že sme naplnili vaše očakávania. Ďakujeme za vašu recenziu.

Nemusela som kupovať sadu /stačil jeden kus/

Reakcia obchodu SEOL spol. s r.o.

Ďakujeme za vašu pozitívnu recenziu! Vaše spokojnosť je pre nás dôležitá.