• Zla komunikácia nedá sa dovolať

Reakcia obchodu MACEK a SYN

děkujeme za recenzi. Tuto možnost připouštíme, protože telefon zvoní nonstop - máme nyní sezónu. Je pochopitelné, že když má kolegyně na telefonu jiného zákazníka, nemůže hovořit s Vámi. Za den odbaví cca 100-120 hovorů, což není na jednoho člověka málo.
    Je výhoda pro zákazníky se na sezónu připravit s předstihem - před sezónou. V tom období máme více prostoru pro zákazníky.

tým Macek a syn s.r.o.

Tovar je zatial nedodany. Obchod mi neposlal ani predpokladany datum naskladnenia, ci dorucenia.

Reakcia obchodu MACEK a SYN

tato situace nás mrzí. Bohužel máte objednaný náhradní díl který se dováží z Číny, stejně jako Vaše levné čerpadlo. U těchto levných produktů je potřeba počítat s delší dodací lhůtou. Je to daň za nízkou pořizovací cenu. Loni byla dodací lhůta 4-5 měsíců na tyto produkty.
    Aby se Vám tato situace nestávala, doporučujeme koupit čerpadlo jiného výrobce (ne čínského) (např. Preva, Bettar, Badu, Victoria plus atd.) u kterých problém s náhradními díly není.

tým Macek a syn s.r.o.

• Nemám žiadnu odovzvu či mi bude tovar doručený

Reakcia obchodu MACEK a SYN

děkujeme za recenzi. Prošetřila jsem Vaši objednávku a zjistila jsem následující:
    1) zboží, které jste si objednal, nebylo skladem. Bohužel k dispozici nebylo ani u našeho dodavatele. Museli jsme čekat, až dodavateli přijede kamion ze Španělska.
    2) objednávka byla vyřízena a Vám doručena

Omlouváme se za způsobené komplikace.

Hana Hajduchová

• na stranke mali dobu dodania 2 až 4 dni..tovar prišiel po 11tich dnoch..
    • objednaval som 3m hadice...poslali 2,75m ale zaplatil som za 3m...
    • Zatial najhorší český eshop...

hadicu nemali na sklade tak mi predali nejaky odrezok..namiesto 3m ..2,75m..hruza..

Reakcia obchodu MACEK a SYN

- dodací lhůta 2- 4 PRACOVNÍ dny platí pro dodání po ČR, ne do zahraničí.
    - jak sám píšete, skladem jsme hadici neměli, takže nebylo možné Vám poslat odřezek
    - od dodavatele přišly 4 metry z toho 1m se posílal jinému zákazníkovi. Vám se tedy poslal zbytek tzn. 3m.
    - pokud máte zájem a trváte si na tom, že přišlo 2,75m pak z naší strany nemáme problém Vám rozdíl proplatit

Hezký den s úsměvem :-)

Hana Hajduchová

• Po vyše mesiaci čakania nebola objednávka dodaná

Tovar nebol dodaný ani po mesiaci čakania. Pani ktorá mi zdvihla telefon po týzdni od objenávky mi povedla ze do týzdna objednávku pošlú. Ani po 3 týždnoch objednávka nedorazila. Na maily nereagujú. Telefony nezdvíhajú. Tento obchod neodporúčam.

Reakcia obchodu MACEK a SYN

kontrolovala jsem Vaši objednávku a zjistila důvod, proč byla dlouhá dodací lhůta. Ve Vaší objednávce byly pvc fitinky, které byly v hlavní bazénovou sezónu nedostatkovým zbožím.
    Bohužel, tento výpadek se dotknul i naší výroby. Situaci s akutním nedostatkem fitinek jsme si zažili na vlastní kůži., takže Vás chápeme.
    Každopádně objednávky z naší strany byla vyřízena.
    Věříme, že příští sezona již nebude poznamenaná obrovskými výpadky zboží a surovin ze strany dodavatele a výrobce.

Za způsobené komplikace se omlouváme

Hana Hajduchová

• Okrem automatického emailu o obdržaní objednávky a uhradení žiadna ďalšia komunikácia

Reakcia obchodu MACEK a SYN

kontrolovala jsem Vaši objednávku a zjistila důvod, proč byla dlouhá dodací lhůta. Ve Vaší objednávce byl pvc trn, což je pvc fitinka.
    S tímto artiklem bohužel byl v hlavní bazénovou sezonu problém v dodávkách.
    Nebyly suroviny na výrobu pvc fitinek, takže dodací lhůty se prodloužily.
    Omlouváme se za způsobené komplikace.

Hana Hajduchová

Aj na stranke informuju ze maju teraz top sezonu ale okrem toho ze som sa tam pokusal 3dni dovolat asi 20x (potreboval som konzultovat nejake podrobnosti ohladom produktu), tak po objednavke ne to uz tyzden co cakam na tovar, pricom mi este ani len neprisla info od zasielkovne he nejaky tovar prebrali... tak neviem vobec kolko budem cakat a mam chut objednavku zrusit.

Reakcia obchodu MACEK a SYN

chápeme, že na vrcholu sezóny je někdy opravdu problém se dovolat. Toto bohužel nejsme schopni ovlivnit, že je linka neustále obsazená. Za den kolegyně vyřídí cca 200 - 250 telefonních hovorů.
    Sám píšete, že informace o top sezóně a tedy o prodloužení doby expedice na stránkách byla. Objednávku jste vytvořil 23.6.2021 ve 12:33 hod. Objednávky přijaté do 10 hod dopoledne se zpracovává ještě týž den, objednávka přijatá po 10 hod se již z pracovává následující pracovní den.
    Vaše zboží bylo odesláno 2.7.2021 což byl pátek. Dny 3 a 4.7. byl víkend a pondělí 5.7. a úterý 6.7.2021 byl v ČR státní svátek. Víkendy a státní svátky se do dnů expedice nepočítají. Zásilka Vám byla doručena 8.7.2021 což jsou 2 pracovní dny doručení z ČR do SK.

Hezký den s úsměvem :-)

Hana Hajduchová

• Ak aj majú veľa iných objednávok, bolo by dobré aspoň poslať mail , kedy asi doručia objednaný tovar. Po týždni od objednania nemám žiadny mail, či a kedy ho pošlú.

Reakcia obchodu MACEK a SYN

děkujeme Vám za recenzi. Souhlasíme s Vámi, že informace Vám měla být poslána. Bohužel, v době, kdy jste udělala objednávku, jsme byli v dost nepříjemné situaci. Bojovali jsme s personálním nedostatkem. Nemoc našich zaměstnanců značně zkomplikovala správný chod eshopu. Jeden zaměstnanec neměl možnost zvládnout vše to, co jinak dělá 5 lidí. Z kapacitních důvodů Vám nebyla podána včasná informace.

Za způsobené komplikace se omlouváme.

Hana Hajduchová

• Okrem potvrdenia objednavky nemam ziadnu informaciu o tom,kedy bude tovar doruceny

Reakcia obchodu MACEK a SYN

Za způsobené komplikace se omlouváme.

Hana Hajduchová

• Objednavku prijali to je vsetko predpokladam ze to robi automat. Na urgenciu obj. ani len nereagovali. Asi nemaju zaujem obchodovat.

• malá objednavka ? nezaujimave? ...škoda.....

Reakcia obchodu MACEK a SYN

žádná objednávka není nezajímavá. Bohužel máte objednán náhradní díl Průtokový senzor powerpac, který dovozce a zástupce firmy Zodiac nemá dlouhodobě skladem a ani není aktuálně schopen sdělit nějaký konkrétní termín. Situace na trhu v bazénovém průmyslu a příslušenství je hodně špatná, jsou obrovské výpadky v sortimentu, náhradních dílech i pvc fitinkách.
    Pokud tedy máte zájem, můžeme Vaši objednávku ponížit o náhradní díl, který je dlouhodobě nedostupný a můžeme Vám odeslat alespoň objednaný Kryt (fólia) ovl.panel Z200.

Omlouváme se za komplikace, bohužel tuto situaci my nejsme schopni ovlivnit.

• Určite nikdy viac

Nič nič nič.doteraz od 9teho.čakáme ako blbci na jednu trysku.Komunikácia s nimy je jedna hrôza .Nezodpovedajú na nič.!!!!!

Vážený pane,
    v sobotu 19.6.2021 jsem si s Vaší manželkou předala několik emailů na základě kterých pochopila situaci a důvod, proč komunikace měla prodlevu. Vysvětlila jsem jí, že naše společnost se dostala do personálního podstavu a na straně druhé nárůstu objemu objednávek. Pracovní neschopnost 4 z 5 pracovníků expedice nás zastihla v nejméně vhodnou dobu (v sezónu). Jak jsem již Vaší paní psala, 1 člověk nezvládne zastat práci za 5 lidí. (připravení 100 objednávek za den k expedici, dopravu, nespočet telefonátů atd.)
    Každý z nás je pouze člověk, ne stroj. Vaší milé paní jsem se omluvila za prodlení. Omluvu přijala.

Hana Hajduchová

Tovar uvádzajú externym skladom a potom napíšu že dodávateľ nie je schopný zabezpečiť. Čiže zavádzajú a klamú.

Reakcia obchodu MACEK a SYN

mezi Vaší objednávkou a zpracováním objednávky uběhl nějaký časový úsek. Během toho se situace u dodavatele změnila. Měl posledních pár kusů, které se vyprodaly. Po synchronizaci stavu skladu s eshopem již zboží dostupné nebylo.

• Široký sortiment
    • Boli mi dodané iné produkty ako tie, ktoré som si objednal. Pri telefonickej sťažnosti chýbala ochota problém riešiť.
    • Nakoľko tovar ešte nedorazil nemám čo hodnotiť

Tovar nje je doruceny. Dodavatel njema ziadnu predstavu kedy dostane Tovar ale ho oznamuje v svojem e-shope a akceptuje platbu. Cela dodavka meska pre toze dodavatel caka na jednu polozku. V pripade mimoriadnej a neocakavanej situacii korektny postup by bol dodat' dostupnich poloziek a ostatnu neskor po odsuhlasenii zakaznika. Kategoricky nje odporucal by som ten obchodnik.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Malo informaciii,ked nieco pokazia tak ich nezaujima naprava,,,hlavnee ze predavajuu

Nech si davaju pozor na to co kupujuu!!!

Reakcia obchodu MACEK a SYN

Zákazník se na nás písemně obrátil s dotazem ohledně vyčištění bazénu od vodního kamene. Dotaz dále nijak nespecifikoval. Na základě informací od zákazníka, že má laminátový bazén, mu byl doporučen výrobek na čištění vápenatých usazenin pro laminátové bazény. Byl mu zaslán odkaz na výrobek, kde jsou veškeré informace o použití a složení přípravku včetně bezpečnostního listu.Po nákupu výrobku se zákazník ozval s tím, že mu přípravek poškodil nátěr bazénu. Laminátové bazény, ale nebývají ošetřeny žádným dodatečným nátěrem. Pokud zákazník použil na jiný typ bazénu než byl uveden v návodu, měl jeho vhodnost konzultovat s výrobcem jeho bazénu.

Radomír Macek, jednatel