Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Rozumiem

Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

Zobraziť recenzie

Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

• zakúpené v MACEK a SYN pred 4 týždňami

Nemám žiadnu odovzvu či mi bude tovar doručený

• zakúpené v MACEK a SYN pred 1 mesiacom

• na stranke mali dobu dodania 2 až 4 dni..tovar prišiel po 11tich dnoch..
    • objednaval som 3m hadice...poslali 2,75m ale zaplatil som za 3m...
    • Zatial najhorší český eshop...

hadicu nemali na sklade tak mi predali nejaky odrezok..namiesto 3m ..2,75m..hruza..

Ústretový, ochotný, rýchly, kompetentný

• Rýchlosť a kvalita.

Spokojnosť vysoká.

• zakúpené v MACEK a SYN pred 3 mesiacmi

• Po vyše mesiaci čakania nebola objednávka dodaná

Tovar nebol dodaný ani po mesiaci čakania. Pani ktorá mi zdvihla telefon po týzdni od objenávky mi povedla ze do týzdna objednávku pošlú. Ani po 3 týždnoch objednávka nedorazila. Na maily nereagujú. Telefony nezdvíhajú. Tento obchod neodporúčam.

• JEDINA FIRMA DODAVA NAHRADNE DIELY NA MOJ BAZEN
    • DLHSIA DOBA DODANIA

• dobrá komunikácia-rýchla odozva
  • zakúpené v MACEK a SYN pred 3 mesiacmi

• Okrem automatického emailu o obdržaní objednávky a uhradení žiadna ďalšia komunikácia
  • zakúpené v MACEK a SYN pred 3 mesiacmi

Aj na stranke informuju ze maju teraz top sezonu ale okrem toho ze som sa tam pokusal 3dni dovolat asi 20x (potreboval som konzultovat nejake podrobnosti ohladom produktu), tak po objednavke ne to uz tyzden co cakam na tovar, pricom mi este ani len neprisla info od zasielkovne he nejaky tovar prebrali... tak neviem vobec kolko budem cakat a mam chut objednavku zrusit.

• zakúpené v MACEK a SYN pred 3 mesiacmi

• Ak aj majú veľa iných objednávok, bolo by dobré aspoň poslať mail , kedy asi doručia objednaný tovar. Po týždni od objednania nemám žiadny mail, či a kedy ho pošlú.
  • zakúpené v MACEK a SYN pred 3 mesiacmi

• Okrem potvrdenia objednavky nemam ziadnu informaciu o tom,kedy bude tovar doruceny
  • zakúpené v MACEK a SYN pred 3 mesiacmi

Objednavku prijali to je vsetko predpokladam ze to robi automat. Na urgenciu obj. ani len nereagovali. Asi nemaju zaujem obchodovat.

• Poradia, pomôžu
  • zakúpené v MACEK a SYN pred 3 mesiacmi

14.6.2021 som si objednal a zaplatil drobnosti za 46€ dodnes som nič nedostal. 21.6.2021 som im pisal mail sprosbou o info no na mail neodpovedaju. Neviem co sa s firmou deje pretože som bol snimi roky spokojny.
    kedže mi tovar neposlali dufam ,že mi aspon vratia peniaze

Dobrý den,
    dovolte mi malé vysvětlení aktuální situace.
    1) v objednávce máte trysku, která není skladem a nemá ji ani dodavatel. Všeobecně jsou u dodavatelů bazénového příslušenství obrovské výpadky v dodávkách zboží. Je nedostatek náhradních dílů, pvc fitinek a celkově plastu a výrobků z nich. Pokud tedy budete chtít, můžeme trysku zrušit a ostatní zboží odeslat.
    2) naše firma zaznamenala několikanásobný nárůst objednávek a k tomu personální podstav ( nemoc si nevybírá a onemocnění 4 pracovníků expedice z 5 je opravdu citelný zásah do chodu firmy - vše přišlo v nejméně vhodnou dobu - v sezónu)
    Vím, že tyto důvody Vás nemusí zajímat, ale chtěla jsem Vám vysvětlit, proč Vám nebylo ani na email obratem odpovězeno.
    Jak sám píšete, vždy jste byl s námi roky spokojený. Doufáme, že nám aktuální situaci odpustíte, pochopíte a v budoucnu budete spokojený znovu.

Ještě jednou se velmi omlouváme za komplikace.

• zakúpené v MACEK a SYN pred 4 mesiacmi

• malá objednavka ? nezaujimave? ...škoda.....

Dobrý den,
    žádná objednávka není nezajímavá. Bohužel máte objednán náhradní díl Průtokový senzor powerpac, který dovozce a zástupce firmy Zodiac nemá dlouhodobě skladem a ani není aktuálně schopen sdělit nějaký konkrétní termín. Situace na trhu v bazénovém průmyslu a příslušenství je hodně špatná, jsou obrovské výpadky v sortimentu, náhradních dílech i pvc fitinkách.
    Pokud tedy máte zájem, můžeme Vaši objednávku ponížit o náhradní díl, který je dlouhodobě nedostupný a můžeme Vám odeslat alespoň objednaný Kryt (fólia) ovl.panel Z200.

Omlouváme se za komplikace, bohužel tuto situaci my nejsme schopni ovlivnit.

• Veľký sortiment,
    • Na sklade je presne to, čo je napísané

• Určite nikdy viac

Nič nič nič.doteraz od 9teho.čakáme ako blbci na jednu trysku.Komunikácia s nimy je jedna hrôza .Nezodpovedajú na nič.!!!!!

Vážený pane,
    v sobotu 19.6.2021 jsem si s Vaší manželkou předala několik emailů na základě kterých pochopila situaci a důvod, proč komunikace měla prodlevu. Vysvětlila jsem jí, že naše společnost se dostala do personálního podstavu a na straně druhé nárůstu objemu objednávek. Pracovní neschopnost 4 z 5 pracovníků expedice nás zastihla v nejméně vhodnou dobu (v sezónu). Jak jsem již Vaší paní psala, 1 člověk nezvládne zastat práci za 5 lidí. (připravení 100 objednávek za den k expedici, dopravu, nespočet telefonátů atd.)
    Každý z nás je pouze člověk, ne stroj. Vaší milé paní jsem se omluvila za prodlení. Omluvu přijala.

• jednoduchá objednávka

Zatiaľ som tovar nedostal

Dobrý den,

v pátek 18.6.2021 nám dodavatel doručil zboží, které máte v objednávce. Dnes se veškeré zboží naskladní. V průběhu dalších 2 pracovních dnů budeme schopni expedovat.

Za tým
    Macek a syn s.r.o.