• Rychle dodanie, kvalita aronie vyhovuje, ďakujem.
    • To balenie mi nevyhovuje,tak som si to preliala do fliaš, bolo menej o 4 dcl. Mala som dve balenia, čiže o 2dcl na jednom baleni.

Vchfcv

po tyzdny pouzivania vasho produktu nevidim ziadne zmeny ani len ulavu na kozi,pre mna je produkt hillvital neucinny vobec nema ziadne ucinky na zlepsenie koze.

Dobrý den vážený zákazníku,

v první řadě nás mrzí, že vám naše výrobky nepomohli. Naše výrobky mají čistě přírodní složení a jsou účinné i v závislosti na stav dané nemoci, proto také poskytujeme 30-ti denní garanci na vrácení peněz, pokud výrobky nepomohou, kterou můžete využít.

S úctou
    HillVital tým

• krém užívam 6 dní, zatiaľ bez výsledku, žiadna úľava sa neprejavila, krém užívam 6 dní, zatiaľ psoriaza je stále rovnaká bez zlepšenia, ani náznak toho, že by sa zlepšila

Dobrý den vážený zákazníku,

v první řadě nás mrzí, že vám náš výrobek nepomohl. Naše výrobky mají čistě přírodní složení a jsou účinné i v závislosti na stavu dané nemoci. Co se týče kožních problémů, někdy se zlepšení projeví až po delší době používání (3 až 4 týdny). Může se ale stát, že bylinky nemusí být vždy dostačující. I proto také poskytujeme 30-ti denní garanci na vrácení peněz, pokud výrobky nepomohou, kterou můžete využít.

S úctou
    HillVital tým

asi je to iba reklamný ťah na peniaze ale v skutočnosti vám tie masťe nepomôžu

Dopravca napísal že zákazník nezastihnutý, ale ma nekontaktoval .

• Rozpor v údajoch v reklame - po otv otvorení skladovať max 40 dní, užívať 50. ml 2 denne. Na škatuli po otvorení skladovat pri +6 stup. C a spotdebuj do 3 dní.

Tovar nemá také účinky ako som očakávala. S tovarom nie som spokojná.

• GLS SLOVAKIA - otrasná firma
    • za týchto podmienok nemám záujem !!!

promptne vybavené, ale účinnosť ?????

• Dlhý čas dodávky

Ponukáte v reklame šampon na zmiernenie psoriázy ..atď s číslom 8 a posielate s číslom 7. je to zavádzajúce. pracujem v sektore , kde sa do roka prememlie vela zákazníkov a klientov môžem povedať že mienkotvornom...

Reakcia obchodu HillVital

čo sa týka šampónu na zmiernenie psoriázy, ten máme len jeden. Čísla neoznačujú druh výrobku ale počet bylín vo výrobku. Bohužiaľ, na niektorých reklamách ešte ostali staré grafiky, ktoré sa ešte nestihli vymeniť, ale nič to nemení na funkčnosti daného výrobku. Pokiaľ by ste s produktom neboli spokojný, môžete využiť našu 30-dňovú garanciu na vrátenie peňazí. Podmienky vrátenia nájdete tu:https://eshop.hillvital.eu/obchodne-podmienky/

Hillvital tím

• Naletel som na tzv množstevné zľavy - sľubujú v reklame 10%, no v košíku pred zaplatením sa objavia 3%

Reakcia obchodu HillVital

Dobrý deň, množstevné zľavy sú nastavené tak, že po pridaní do košíka 2 alebo viac rovnakých produktov sa zľava automaticky odpočíta podľa počtu vami zvolených kusov. Pokiaľ sa Vám neodrátala správna suma, nastala pravdepodobne technická chyba, za ktorú sa ospravedlňujeme a budeme Vás kontaktovať a problém vyriešime k Vašej spokojnosti.
    S pozdravom tím HillVital

• Príjemná vôňa
    • Objednala som psorisoft krém pre 5 mesacneho syna, ktorý má atopicky ekzém, bohuzial nielenže nesadol, ale ekzém sa mu po aplikácii krému extrémne zhoršil. Každému vsak sadne niečo iné, Chcela som vyskúšať krém koli prírodnému zloženiu. Za mňa nespokojnosť, ale ako vravím, atopicky ekzém je veľmi individuálna diagnóza a co inému sadne, druhému nemusí.

• Dlhá dodacia lehota. Tovr ani po 10 dňoch nebol doručený.
    • Liečivá nemajú deklarovaný účinok

Neobjednavať!!!!!

Nekvalitný vyrobok.

• Bol dodaný v termíne
  • Obsahuje látku,ktorá nebola uvedená v propagačnom letáku.benzilalkohol
    Bohužial nie som spokojna..

• Na objednaný tovar čakáte dlho bez akejkoľvek komunikacie